Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Aandin nie kompromituj się człowieku 5 mega i obraz żyleta.?🤣Ty chyba nigdy nie widziałeś jak wygląda dobry obraz to jedno a drugie nie masz zielonego pojęcia jak wygląda obraz przy 5,8 czy np17 mega. Jak kiedyś będziesz miał możliwość badania wybranych pozycji to pogadamy bo teraz to nie mamy o czym. Pięć mega😂 to blisko 2 mega mniej niż Eleven😀

  • Popieram 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Adamus napisał:

Tak jak pisałem,przez czat , pytalem 2x ich na chat i też bez problemu mi za tyle proponują,ale czekam co C+,albo raczej za ile Vp dadzą nam wszystkim :)

@Adamusspoko, nie mniej jest to trochę dziwne. Na infolinii i na stronie jest 30 zł. Widocznie zależy na jakiego konsula się trafi. Niektórzy wyciągają coś spod lady 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, czerstwy napisał:

 

Na 32 calach obraz jest zadowalający, poza tym wolę oglądać Multiligę Premier League niż jej nie oglądać, jak to było kiedyś w CANAL+, bo z ich kanałów puszczano w brytyjskich pubach mecze Premier League wtedy, kiedy nie można było i Premier League się obraziło na C+.

 

https://satkurier.pl/news/153261/brak-sobotniego-meczu-premier-league-w-canal-dlaczego.html

 

Wyniki na Viaplay były raz na jakiś czas puszczane na dole ekranu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No 32 calach to nawet  PB Go w 25 klatkach będzie zadowalające🤣 Większość ludzi ogląda od 55 cali w górę.Obecnie oglądam na 65 calach PL w C+online i jak ktoś twierdzi że ten mecz jest w bardzo dobrej jakośći to kłamie. Nie ma tragedii ale obraz jest przeciętny w średniej jakości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, misieq napisał:

Nie wiem czy to dzięki ostatniej aktualizacji aplikacji ale u mnie skończyły się przycinki obrazu

Coś faktycznie musieli zrobić, bo u mnie do wczoraj było to samo a dzisiaj trzeci mecz oglądam bezpośrednio w aplikacji i tylko na samym początku przez kilka sekund są te ścinki a potem już ładnie, płynnie działa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to trzeba oglądać na dużych przekątnych bo na laptopach czy 32 calach jest dobrze. Też swojego czasu przesiadałem się z 40cali na 65 . Jak jest dobry sygnał dostarczony to obraz rewelacji jak słaby defekty widoczne z racji dużej przekątnej ekranu. Nawet nie chciał bym tego oglądać na np 75 calach lub wiecej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to tak samo można mieć pretensje do C+, że ma tylko jeden kanał 4K i pokazuje głównie Ekstraklapę ze sportu na nim.

59 minut temu, leonk1974 napisał:

Tak mam telefon w Play.

Tylko, że teraz jest podwyżka abo na telefon w Play, w obecnej umowie 60 GB mam za 50 zł/m-c, a teraz jest za 60 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co jest sygnał to nie pokazują Ligue1 i nie wiem czy była kiedyś transmisja. Inne ligi raczej coś tam pokazywali nawet chyba ręczna czy żuzel kiedyś dawno temu był. Tu mają sygnał ale raczej nie ma chęci do pokazywania lepszej jakości. Ja taki C+4K mam za darmo bo zaraz ktoś napiszę że za jakość to trzeba będzie płacić 2-3 razy tyle🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, odja napisał:

No canal+ pokazywał mecze ligi angielskiej w 4k. 

Hity były czasem z odtworzenia, bo musiała mieć miejsce nasza Ekstraklapunia.

23 minuty temu, czerstwy napisał:

Zreszta chyba pokazują to co mają w jakości 4K a Viaplay ma Bundesligę i PL a nie pokazuje nic.

Ekstraklasa chyba 3 mecze na kolejkę, przynajmniej było tak. Np. Lewandowski będzie dzisiaj w 4K na C+? Pewnie nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
7 godzin temu, vigoo napisał:

Ciekawostka 

Przy próbie włączenia meczu Villa - Everton dostałem komunikat: "Ten mecz nie znajduje się w twoim pakiecie. Wykup wyższy pakiet".

Kolejny przypadkowy błąd, czy zapowiedź większych zmian?

A więc jednak. Będą pakiety skoro już kombinują. Od marca pakiet Total za 55 zł, a Super Total za ile? Obstawiam 80 zł 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...