Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@kunkore Na Apple TV nie wygląda ładniej. W Firefoxie angielska może minimalnie lepiej, niemiecka jak patrzyłem gorzej.

Podobne autosugestie były z przekazem w UPC u niektórych, a potem jak poszły zrzuty 1:1 to nie bylo żadnej różnicy, albo i było gorzej w UPC...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest płynność nawet na Android TV ..a reszta, nie ma czego chwalić.

1 minutę temu, k05 napisał:

Ja oglądam na Canal+Box. Mecz ligi angielskiej jak i niemieckiej wygląda zdecydowanie lepiej na C+Online 

Porównując do wersji Android TV.

Lepiej wygląda w aplikacji Canal+.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, bgmnt napisał:

Jeśli ktoś widzi różnicę, to gratuluję. Obie transmisje są dokładnie takie jak od roku serwował Viaplay tym co nie mieli klapek na oczach ;).

 

viaplaycp.jpg

 

viaplauu.jpg

W Viaplay na Androidzie tak jakby co jakiś czas "falowała" jakość. Ale to już tak jest od początku. Czasami tylko  bywała  taka sama jakość.

Canal+ oferuje stabilniejszy stream.

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, kunkore napisał:

No to jak wytłumaczyć, że stream Viaplay w C+ wygląda ładniej niż Viaplay w Viaplay? 

 

7 minut temu, bgmnt napisał:

@kunkore Na Apple TV nie wygląda ładniej. W Firefoxie angielska może minimalnie lepiej, niemiecka jak patrzyłem gorzej.

Polecam dobrego okulistę... A na Apple Tv. dopiero dobrze widać różnicę w jakości na korzyść C+ online.

Minusem C+ online jest tylko duże opóźnienie ( ok. 30 s) do Viaplay.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kunkore @tyrla porównywałem zarówno na komputerze 27" 5K jak i TV 4K 65" na ATV.

Na komputerze o tyle łatwiej porównać, że mogą lecieć dwa streamy jednocześnie ;).

 

@mara68 Ja polecam zarzucić czymś na potwierdzenie, a nie wyskakiwać z okulistą - ja screeny dałem.

A opóźnienie u mnie z kolei wynosi około 15 sekund.

 

@czerstwy wrzuciłem screeny. A Ty nawet nie masz z czym porównać, Viaplay nie wykupiony, a temat usługi zaśmiecasz :).

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, k05 napisał:

Ja oglądam na Canal+Box. Mecz ligi angielskiej jak i niemieckiej wygląda zdecydowanie lepiej na C+Online niż bezpośrednio od Viaplay. 

Niestety nie jestem abonentem (tylko subskrybentem) canal+ więc nie mam dostępu do Premier League w C+ online ale nie chce mi się wierzyć, że jakość w apce c+ jest lepsza. Czyli Viaplay daje "u siebie" gorszą jakość niż udostępnia dla konkurencji? Przecież to się kupy nie trzyma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Wodnik Szuwarek napisał:

Fanboje C+ zawsze widzą lepszą jakość. Jest takie powiedzenie: „Z [beep] bata nie ukręcisz”.

Ty masz informacje z pierwszej ręki.

Chciałbym stabilny stream na Android TV jak w usłudze Canal+.

Doczekam się ?

Płynność już ok, nie czepiam się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...