Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oglądam Eintracht vs Bayern przez C+ online. W opcjach wybrałem 1080p i bitrate 8mb/s. Niestety nie da się cofnąć do tyłu a na Viaplay się da. Zauważyłem w C+ online opóźnienie względem... Viaplay o jakieś 25 sekund. Brak mikroprzycinek w C+ online, natomiast w aplikacji Viaplay niestety występują. Oglądam na mi box S. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
6 minut temu, matinen napisał:

Nie mogę zrozumieć podejścia Szwedów. Start nowego sezonu. Pierwszego sezonu od lat poza c+. Wszyscy patrzą im na ręce, a oni zamiast dać Full HD tak jak Bayern to na lajcie 720p.

Już tłumaczę. Zadaniem Viaplay jest kupno jak największej ilości praw sportowych. Finalnie serwis zostanie przejęty przez hegemona streamingowego jak Dazn czy Amazon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, czerstwy napisał:

 @matinen czyli zapowiada sie gorzej niż do tej pory w C+😂

Zazdroszczę, że do tej pory miałeś co do tego wątpliwości. W Viaplay jest sukces jak obejrzysz mecz od początku do końca bez przerw🙂. Ostatnio nie było przerw przy Bayern - Lipsk i byłem mocno zdziwiony. Niestety takie standardy wyznaczają 🇸🇪.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Wodnik Szuwarek napisał:

Już tłumaczę. Zadaniem Viaplay jest kupno jak największej ilości praw sportowych. Finalnie serwis zostanie przejęty przez hegemona streamingowego jak Dazn czy Amazon.

Są takie teorie. Zobaczymy czy się spełnią. Na dziś trudno przewidzieć. Tu i teraz mamy to co mamy. Wybrakowany produkt w cenie (od marca) usługi premium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minutes ago, kunkore said:

@PawopJest inny feed, bo jest inne logo. 

Feed jest ten sam, logo jest chyba nakładane już na poszczególnych CDNach - kiedyś o tym pisałem jak były dwa różne podczas przekazu jakiegoś golfa zależne od tego z jakiego serwera szło.

Gdyby brali to wcześniej niż po rekompresji Viaplay to nie byłoby aż takiego dodatkowego opoźnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jakość meczu Crystal - Arsenal w Canal+ on line wzorowa, natomiast w Viaplay traaagedia wszystko się rozlewa łącznie z trawą :) Oni na prawdę celowo obniżają jakość do 720p ? 

Takie transmisje jak ta w C+ on lina mogę oglądać.

Edytowane przez Woocash
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...