Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Pawop napisał:

Prawa sportowe sporo kosztują, jak chce się utrzymać kontent, to nie można sprzedawać usługi poniżej kosztów. Paczka C+ też kosztuje 50-60 PLN. Ja wiem, że sam C+ można mieć za ok 20, ale do tego potrzeba podstawki, która też swoje kosztuje.

Za 50 zł bez żadnych kombinacji można mieć paczkę C+, PSP, Eleven. Dodatkowo 2 kanały w 4K i dostęp do C+ online na dwa urządzenia 😉

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




A czyli jak np C+ jest tańszy to było żle bo zobowiązanie a teraz gdy to samo z Viaplay juz jest super?A to miała być zaleta brak zobowiązania i opłata za co się chce oglądać.

Dla mnie zobowiązanie nigdy nie było problemem. Wolę serwisy streamingowe z powodu lepszego kontentu.

No tak bardziej atrakcyjna i w lepszej jakości jest Viaplay
Oddzielmy jakość od zawartości. Jeśli chodzi o prawa to Viaplay jest przynajmniej na tym samym poziomie co C+
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, czerstwy napisał:

W ofercie sportowej tez tylko robote robią dwie ligi. Reszta może poza KSW to mało istotne prawa sportowe.

"tylko dwie ligi" :-)  Tylko 2 z 5 najważniejszych na polskim rynku...  Poza tym Liga Europy+Konferencji+Bundes2+EFL Championship+League Cup.... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czerstwy Skoro w Viaplay nie ma dla Ciebie nic ciekawego, to nie oglądaj. Nikt nie zmusza. Ponadto to z tego co piszesz szkoda, abyś tracił cenny czas na słabą zawartość merytoryczną serwisu i szkoda Twojego wzroku ze względu na  słabą jakość obrazu 🤪

Edytowane przez lucas2go
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś w zasięgu operatora kablowego: Vectry, UPC..? albo poczekaj na info co do oferty w Canal ;-)

*2 tygodnie na rezygnację z umowy na odległość 

Wystarczający czas aby przetestować usługę.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, lakiman napisał:

Jesteś w zasięgu operatora kablowego: Vectry, UPC..? albo poczekaj na info co do oferty w Canal ;-)

Jestem w UPC. Właśnie na ich stronie znalazłem jakąś ofertę bez okresu zobowiązania, 0zł przez pierwszy miesiąc, a potem 34 zł. Nie wiem tylko czy aktywacja następuje od razu czy dopiero z moim okresem rozliczeniowym. No i czy mogę w ciągu pierwszego miesiąca zrezygnować, by w ogóle nie płacić. Trzeba będzie się skonsultować z infolinią.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się zdecydujesz, daj znać jak to wygląda właśnie od strony przetestowania usługi dla  innych zainteresowanych osób.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, luket napisał:

Jestem w UPC. Właśnie na ich stronie znalazłem jakąś ofertę bez okresu zobowiązania, 0zł przez pierwszy miesiąc, a potem 34 zł. [...]

 

Ja u UPC widzę tylko promocję `Viaplay bez zobowiązań 2021-1`, ale w regulaminie nic nie ma o bezpłatnym okresie, normalnie od 1 miesiąca 34zł. Ale pewnie może to zależeć od abonenta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, dsd napisał:

Ja u UPC widzę tylko promocję `Viaplay bez zobowiązań 2021-1`, ale w regulaminie nic nie ma o bezpłatnym okresie, normalnie od 1 miesiąca 34zł. Ale pewnie może to zależeć od abonenta.

 

Dziwne, bo teraz u mnie na stronie zniknęło info o bezpłatnym pierwszym miesiącu, a wcześniej wyglądało to tak:

 

https://ibb.co/hy5XnV7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ukrywam, że zaskoczyła mnie informacja o podwyżce Viaplay. Niby można się było tego spodziewać, ale jednak myślałem, że nie będzie ona od razu aż tak wysoka. Za dotychczasową cenę można się było zastanowić, za wyższą... Hmm... Nie wróżę im wielkiego zainteresowania, zwłaszcza, jeśli nie poprawią kwestii technicznych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Nieustannie inwestujemy w rozwój serwisu streamingowego Viaplay by spełniać wysokie oczekiwania naszych klientów, dlatego też nasza oferta jest odpowiednio dostosowywana

https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/viaplay-podwyzka-oplat-przyczyny-ile-kosztuje-cena-jak-zamowic-jak-zrezygnowac-problemy-techniczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...