Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Całkiem możliwe, że już dokładają a przynajmniej obniżają koszty dla  "hurtowych" klientów.

W UPC pakiet kosztuje 10 zł jak się trafi na dobrą promocję.

Podobnie jest w Play.

Cena do końca umowy jest stała.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, aboutreka napisał:

 

Dla mnie brak komentarza to wielki plus, nie lubię słuchać tych gadających głów, pseudo ekspertów , wolę odgłosy stadionu i wtedy czuję atmosferę meczu (tak mają kibice chodzący na stadiony). 

Przy wszystkich transmisjach powinna być mozliwość wyboru ściezki dzwiękowej z komentarzem i bez i wtedy wszyscy byliby zadowoleni

  • Popieram 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem możliwe, że już dokładają a przynajmniej obniżają koszty dla  "hurtowych" klientów.
W UPC pakiet kosztuje 10 zł jak się trafi na dobrą promocję.
Podobnie jest w Play.
Cena do końca umowy jest stała.
To w Play mam obecnie tak, że za 25 zł mam Play Now TV Box, pakiet podstawowy i Viaplay (bo mam rabat za przejście na abonament). W usługach innych mam faktycznie 10 zł za Viaplay.

Wysłane z mojego moto e(7) power przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie nic nie wskazuje, żeby się miało coś zmienić jeśli chodzi o podział aplikacji na część filmową i sportową w ramach tej samej ceny, a nowych  praw przybywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Jack777 napisał:

Dla mnie brak komentarza to wielki plus, nie lubię słuchać tych gadających głów, pseudo ekspertów , wolę odgłosy stadionu i wtedy czuję atmosferę meczu (tak mają kibice chodzący na stadiony). 

Przy wszystkich transmisjach powinna być mozliwość wyboru ściezki dzwiękowej z komentarzem i bez i wtedy wszyscy byliby zadowoleni

Słowo klucz w tym co napisałeś to WYBÓR. Komentarz lub jego brak. Tak to mamy narzucone. Skoro teraz przy 4 meczach LE i słabszych spotkaniach Ligi Konferencji brakuje im komentatorów to co będzie w przyszłym sezonie? Dojdzie 10 meczów na weekend z Anglii, a kto wie może coś jeszcze kupią. Nie widzę spotkań Premier League bez komentarza.

Jeżeli kupuje się niemal wszystko co się da to trzeba mieć większą redakcję. Ja bardziej niż na info o nowych prawach czekam na newsy o "angielskich transferach" do redakcji. Oby się postarali.

Edytowane przez matinen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 zł prowizji za obciążanie abonamentem Viaplay indywidualnego profilu Apple ID. Z kolei jeśli ktoś weźmie Netflixa przez AppStore, to ma abonament tańszy o 1 grosz.

 

Nie korzystam z urządzeń Apple'a, więc nie wiem, czy da się ściągnąć za darmo aplikację na iPhone'a lub iPada i zalogować się na konto Viaplay utworzone po cenie 34 zł w Windowsie lub w Androidzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, swordfish napisał:

Nie korzystam z urządzeń Apple'a, więc nie wiem, czy da się ściągnąć za darmo aplikację na iPhone'a lub iPada i zalogować się na konto Viaplay utworzone po cenie 34 zł w Windowsie lub w Androidzie. 

Oczywiście że się da. Bez żadnego problemu i to za free :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jakich urządzeniach najlepiej działa viaplay? Kolega chce kupić nowy telewizor na którym będzie głównie oglądał mecze i zastanawiamy się czy na tv z systemem android będzie można płynnie oglądać mecze? Bo ja zauważyłem na swoim sprzęcie, że na smart tv od LG do viaplay nie ma żadnych zastrzeżeń co do płynności transmisji, natomiast na boxie od canal+, który ma android tv już mam zastrzeżenia, co kilka sekund widać takie lekkie szarpnięcia co powoduje że mecz ogląda się niekomfortowo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego przez KODI nie ma szarpnięć korzystając z Android TV?

 

Co do Apple TV potwierdzam, korzystanie z Viaplay staje się przyjemniejsze, jakby to była zupełnie inna apka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...