Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To że konsultanci kłamią wiadomo nie od dziś (platforma Canal+) dla tego ty też masz prawo kłamać, a wygrywa w tym starciu lepszy. Napisz że czujesz się oszukany i myślałeś że oszukuje się tylko starsze osoby metodą na wnuczka a Ciebie oszukano metodą na Viaplay, wmówiono Ci że pozyskali prawa do KSW i będą transmisje, zapłaciłeś a produkt jest wybrakowany/niepełny a kwota z karty została wyłudzona !

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, czerstwy napisał:

@kunkorejak maja robić w takiej jakości jak np DAZN w Movistar to lepiej niech wcale nie robią.Na lepsza jakość raczej bym nie liczył bo skoro przez internet nie jest najlepiej to dlaczego ma być tak przez satelitę?

No akurat jakość samego DAZN w Hiszpanii jest na tyle dobra, że nie trzeba takich rzeczy robić, to Movistar sobie wyżebrał taki kanał by nie stracić praw, które DAZN wykupiło, i jeszcze DAZNowi F1 oddali

Edytowane przez kunkore
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, dixente napisał:

Kawulski powiedział jasno że cztery awarie mogą przeżyć (za piatym razem byłoby dość)

Znaczy że musi im to się finansowo baaaaaaardzo opłacać względem Polsatu skoro są tak długo skłonni przymykać oko a z drugiej strony to skoro nieprzymuszony tak mówi na starcie to chyba zostały mu przedstawione możliwości techniczne viaplay od podszewki. 

Ciut dziwna była ta wypowiedź ale jak widać sensowna 

Dziwisz się? Skoro są również, dzięki Viaplay w innych krajach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak tam wygląda sama usługa miałem na mysli tylko kanały na sat i ich jakość.Jak w takiej samej mają dawać w Viaplay to niech sobie dadzą spokój z satelitą. Do startu PL mają dużo czasu by wszystko dopracować.O ile będa mieli ochote na poprawianie czego kolwiek. bo może myślą że wszystko jest ok. Na FP widze wcale nie odpowiadają albo mają gdzieś  osoby które opłacają usługę albo ida na przeczekanie.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, andrzejgratis napisał:

Dziwisz się? Skoro są również, dzięki Viaplay w innych krajach.

Dziwie się że dostają tyle szans.

Poza granicami Polski transmisja obejmuje kraje UE?Bo przecież KSW TV działa bez zmian więc nic tam nie poszerzyli.

Viaplay ma raczej chłodne podejście do sportu (w sensie korporacyjne a nie skandynawskie).

Jakość jest dla nich na tyle ważna żebyś odróżnił czerwonych od niebieskich a w F1 nawet jak będą różnice setnych sekundy to takie "nic"według nich.

Wszyscy byli na tyle dobrzy żeby pokazać ich w jednej linii.

Opóźnienie,zerwało strim na końcu walki jak wczoraj?

To cofnij sobie z odtworzenia i na spokojnie obejrzyj jak już wynik będziesz znał.

Emocje trzeba sobie dawkować żeby wypieków na twarzy nie dostac.

Pasjonaci będą kląć ale i tak wykupią a zawsze nowi się znajdą i generalnie ważne żeby tabelka w exelu się zgadzała

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kunkore napisał:

No akurat jakość samego DAZN w Hiszpanii jest na tyle dobra, że nie trzeba takich rzeczy robić, to Movistar sobie wyżebrał taki kanał by nie stracić praw, które DAZN wykupiło, i jeszcze DAZNowi F1 oddali

Akurat satelitarny DAZN z Movistara jest słaby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, czerstwy napisał:

A była inna alternatywa niz ta ipla?

Piszę o czymś innym. W Viaplay wygląda to dużo lepiej niż było w Ipli poprzez którą oglądało zdecydowanie mniej osób,m bo miały inne alternatywy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, cidik napisał:

strona KSW dawała taką alternatywe że ho ho. Bitrate niższy niż Viaplay i 25fps. Nic tylko brać emoji1787.png

A teraz jaką masz? @wislok Ty widzisz plusy dużo innych osob  minusy. Ja miałem dużo lepsza jakość na PPV i najważniejsze działało to bez problemów. Ale ja mam wolny internet a to że nie działało to bez problemów poczytaj na FP Viaplay.

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspomniałem o Ipli by po prostu nadać dyskusji szerszy kontekst. To problem dla Viaplay i w ich interesie jest to by to naprawić . Nie jest z pewnością to by ciągle oddawać kasę subskrybującym. KSW może udawać,że problemu nie ma, bo oni swój hajs dostają. Taka prawda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...