Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale tu nie chodzi o to kto ile ma klientów tylko ze sprzęt Appel jest wydajniejszy mając dobre procesory oraz ich oprogramowanie tworzy idealny sprzęcik, w przeciwieństwie do androidowych urządzeń co maja dużo gorsze podzespoły oraz dużo systemów operacyjnych dlatego to tak słabo wyglada na Androida😉

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1 minutę temu, Toma441 napisał:

Z tego co obserwuję po ilości, choćby wywiadów z właścicielami organizacji na YouTube, to przejście KSW do Viaplay było dla nich strzałem w 10. Nakręcili znowu koniunkturę na siebie. 

przez lata kupowałem gale ksw bo był tam borek janisz i jurkowski co naprawdę dawało klimat po odejściu Borka i przez covid zaczęło się to sypać ostatnich gal już nie kupowałem ale jeśli mam mieć PL i ksw w jednym pakiecie to why not ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, TimesSquare napisał:

Gdzie można sprawdzić urządzenia przypisane do konta? 

 

Nie ma takiej możliwości. 

"Możesz przypisać do swojego konta maksymalnie pięć urządzeń, takich jak: komputer, smartfon, tablet, konsola lub Smart TV. Gdy osiągniesz limit, otrzymasz odpowiednie powiadomienie. Jeżeli zobaczysz taki komunikat, będziesz mógł kontynuować oglądanie na jednym z zarejestrowanych urządzeń"

 

"Użytkownik ma prawo do zarejestrowania Serwisu i korzystania z niego na maksymalnie pięciu (5) urządzeniach. Użytkownik nie może wymienić więcej niż jednego (1) zarejestrowanego urządzenia na inne, w okresie dziewięćdziesięciu (90) dni kalendarzowych"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TimesSquare  :

 

"Użytkownik ma prawo do zarejestrowania Serwisu i korzystania z niego na maksymalnie pięciu (5) urządzeniach. Użytkownik nie może wymienić więcej niż jednego (1) zarejestrowanego urządzenia na inne, w okresie dziewięćdziesięciu (90) dni kalendarzowych""

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ma takie zapisy jak Viaplay "Użytkownik nie może wymienić więcej niż jednego (1) zarejestrowanego urządzenia na inne, w okresie dziewięćdziesięciu (90) dni kalendarzowych"

Przynajmniej podgląd by zrobili. Zresztą, ja pamiętam, kobiety mają większą pamieć do szczegółów, drobnostek, ale @TimesSquare i inni mogą nie chcieć sobie zagracać pamięci takimi pierdołami i chcą mieć podgląd urządzeń :)

 

Edytowane przez Anita Kaźmierska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Sprawa robi się poważna w chwili, kiedy klient X loguje się na każdym możliwym dostępnym mu urządzeniu. Może właśnie chodzi o to, żeby takie sytuacje ograniczyć.
Ja jestem zalogowany w domu 
  • PS5
  • Xbox Series 
  • Play Now Box TV
  • Mi Box S
  • Tizen 
  • Smartfon, laptop
Jak ktoś się nie dzieli kontem na lewo i prawo , to nie ma z tym problemu  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, kingofsouth napisał:

Jak ktoś się nie dzieli kontem na lewo i prawo , to nie ma z tym problemu emoji6.png 

Viaplay jest po prostu zacofane moim zdaniem pod tym względem.

 

51 minut temu, Toma441 napisał:

Można zwrócić uwagę supportowi na ten problem :) 

Jak nie ma w wersjach skandynawskich, to w polskiej też nie będzie, bo i po co. Rozwiązania mają dość jednolite.

Edytowane przez Kirk
Trzymaj się tematu wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, all999 napisał:

Promocja na Viaplay dla kibiców Legii Warszawa. 4 miesiące za pół ceny.


https://satkurier.pl/news/210958/promocja-na-viaplay-dla-kibicow-legii-warszawa.html

Promocja z kodem LEGIA2021 cały czas działa, ja dzisiaj skorzystałem jak zobaczyłem, że Viaplay usunął darmowe 30dni. Dotąd tworzyłem konto i podpinałem Revoluta i miałem miesiąc za 0. Wiem, że to januszostwo, ale wg mnie za samą Bundesligę 34zł, którą oglądam to przesada. Hokej oglądam, ale dopiero finały NHL. Promocja działa, liczy 4 miesiące za 17zł.

Odnośnie ścinek na przystawkach Android potwierdzam. Ja mam LGwebos i obraz bajka, bez przycięć. U małego miałem JVC z przystawką xiaomi mi box s 4K, były zauważalne przycięcia. Wiecej, kupiłem adapter USB-Ethernet i pociągnąłem net do xiaomi przez kabel. Coś to dało, przycięć nie mam, ale obraz i tak na LGwebos lepszy i każdemu kto kupuje tv, to polecę LG do Viapaly. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Toma441 napisał:

Po prostu tego nie stosują, trzeba ich zapytać dlaczego. Gdyby to był standard, stosowaliby to wszyscy.

Po co pytać, są zacofani po prostu, stąd brak rożnych ficzerów przydatnych dla użytkowników. Trzymają się jednolitego API więc jak będzie w wersji skandynawskiej pojawi się i u nas.

Rozumiem, że 720p, bo tną koszty, ale zarządzanie urządzeniami mogą zrobić mając pod ręką kilkuset deweloperów pracujących dla nich.

 

 

 

 

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Toma441 napisał:

Dla mnie to kolejny problem "z niczego" .

Korzystam z płatnych abonamentów na przestrzeni 5 lat, u różnych dostawców na różnych urządzeniach, nigdy nie miałem problemów z blokadą jakiegokolwiek urządzenia.

O zwykły podgląd chodzi, a nie o wydumane blokady.

Przestańcie ich bronić za wszelką cenę, bo robi się to już groteskowe :)

Nie mają takiej funkcji, trudno, ale uzasadniać, że jest nikomu niepotrzebna? Moim zdaniem przydaje się. I nie tylko moim.  Konkurent, DAZN dorobił się takiej funkcji na najwyższym poziomie. Viaplay przez lata nie wdrożył podobnej funkcji w żadnej ze skandynawskich wersji więc i w polskiej brak.

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...