Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, tyrla napisał:

Czyżby po założeniu konta nie było już 30 dni za darmo ?

 

Bez-tytu-u.png

Dziwne, bo w regulaminie nadal jest bezpłatny okres próbny.

23 minuty temu, _Artek_ napisał:

Dziwi mnie tylko to graniczące z pewnością przekonanie szefa viaplay że 720p jest ok gdy zdecydowana większość ma już tv 4k. 

Czyżby nie planowali Full HD? Pojedyncze transmisje 1080p dawały taką nadzieję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Zuzia napisał:

Czyżby nie planowali Full HD? Pojedyncze transmisje 1080p dawały taką nadzieję.

Myślę, że planują. Tylko co ma powiedzieć? Tak, planujemy? Zaraz byłyby pytania kiedy, naciski żeby to było jak najszybciej. Możliwe też że tylko najważniejsze transmisje będą w 1080p, woli trzymać wszystkich w przekonaniu, że 720p jest standardem. Jak dadzą 1080p na stałe to powie, że robią coś extra, czego nie planowali. To jest za duża firma żeby mówić całą prawdę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, mingo napisał:

Myślę, że planują. Tylko co ma powiedzieć? Tak, planujemy? Zaraz byłyby pytania kiedy, naciski żeby to było jak najszybciej. Możliwe też że tylko najważniejsze transmisje będą w 1080p, woli trzymać wszystkich w przekonaniu, że 720p jest standardem. Jak dadzą 1080p na stałe to powie, że robią coś extra, czego nie planowali. To jest za duża firma żeby mówić całą prawdę. 

Możliwe, robią jakieś testy, były transmisje Full HD dla UPC. Ale w przypadku 4K jasno mówili, że planują i będzie, a tu też mogli powiedzieć choćby "nie wykluczamy".

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Wodnik Szuwarek napisał:

Pewnie przed samą konferencją KSW wycofali się z darmowych 30 dni

To by w sumie było logiczne i dla mnie oczywiste. Okresy próbne były. Cebulaki się naoglądały za darmoszkę. Teraz doszły nowe atrakcyjne transmisje sportowe w cenie abonamentu,więc będą odcinać chytrusków od usługi :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Pawop napisał:

 


Widzę u niektórych kolejny ból pewnej części ciała emoji38.png
Gale KSW wykupywało po kilkaset tys ludzi, wiec dlaczego w grudniu nie miałoby wykupić ok 200 tys jak szykuje się hitowa walka?

 

Ok 0,5 mln subskrybcji na koniec roku , można im tego życzyć..zobaczymy.  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Wodnik Szuwarek napisał:

Pewnie przed samą konferencją KSW wycofali się z darmowych 30 dni.

I zapomnieli zmienić regulamin usługi? Na ten moment nie wiadomo, czy naprawdę zlikwidowali darmowy okres próbny, czy mają bałagan w dokumentach. 

 

 

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ważne były słowa jednego z szefów KSW, który powiedział, że będą się przyglądać tematowi jakości i jeśli miałoby się okazać, że wymaga ona poprawy, to będą z nadawcą rozmawiać żeby "dołożył" parametrów.

Nie wydaje mi się, żeby 720 p było przy transmisjach KSW było problemem, także dlatego, że samo KSW trzyma rękę nad tym jak transmisja wygląda. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Pawop napisał:

Rezygnacja z okresu próbnego miałaby sens, ponieważ ludzie na każdą galę KSW zakładaliby nowe konta i oglądali za darmo.
 

Rezygnacja , lub jego skrócenie (7dni na probe).  Myślę , ze to w przyszłości jest realne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)
14 minut temu, Toma441 napisał:

Wcześniej na stronie było jasno napisane *30 dni za darmo*. Tej informacji, o ile dobrze widzę po prostu teraz nie ma. 

Nawet w pomocy zniknęła zakładka Darmowy okres próbny, czyli faktycznie, po darmowym testowaniu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...