Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Wodnik Szuwarek napisał:

 

Musicie anulować aktywną subskrypcję i poczekać aż wygaśnie. Dopiero wtedy aktywować od nowa razem z kodem rabatowym. 

Zgadza się. To taka nagroda dla tych co nie chcą płacić więc anulowali subskrypcję.

 

 

 

 

1 minutę temu, aandin napisał:

No to kaszanę odwalili.Uczciwi klienci płacący od początku jak ja są poszkodowani:doh: Jednak warto być kombinatorem...

Kombinatorem? Ktoś nie chciał płacić, anulował i teraz może wbić kod, żeby uzyskać promocję. Tu nie ma grama kombinatorstwa.

No chyba, że założysz drugie konto i tam aktywujesz promocję, wtedy dołączysz do grona kombinatorów :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
4 minuty temu, tyrla napisał:

No ale jak się założy nowe konto to ma się najpierw 30 dni za darmo, a potem 3 czy 4 miesiące za 17 zł ?

Dla nowych kont najlepiej od razu anulować subskrypcję, odczekać te darmowe 30 dni i potem na nowo aktywować subskrypcję z kodem rabatowym z 4 miesiącami za 17 zł.

1 minutę temu, aandin napisał:

No to kaszanę odwalili.Uczciwi klienci płacący od początku jak ja są poszkodowani:doh: Jednak warto być kombinatorem...

Ten kod powinien być ważny przez dłuższy czas, więc jeszcze zdążysz go wykorzystać. Ja czekam do 1-go listopada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Wodnik Szuwarek napisał:

Ten kod powinien być ważny przez dłuższy czas, więc jeszcze zdążysz go wykorzystać. Ja czekam do 1-go listopada

Ale ja nie lubię takiego kombinatorstwa.Nie będę z tego powodu anulował subskrycji i na nowo zakładał konta.Chcą komuś coś dać to niech dadzą.Ja za kilka miesiecy będę i tak nową umowę negocjował z UPC to "wytargam" od nich Viaplay za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


I tak, moim zdaniem jeżeli ktoś dokłada do tych umów to robi to w tej chwili tylko Viaplay.
Oni sa nowi na rynku i to oni budują swoją pozycję. A to niestety kosztuje.

Na pewno nie płacą za bycie w kablówkach. To nie miałoby sensu. Operatorzy na tym korzystają bo jest to kolejny produkt, który mogą zaoferować przy przedłużeniu umowy, na atrakcyjnych warunkach.

Skąd te wpływy skoro rozdają za darmo?
To, że kablówka rozdaje za darmo, nie oznacza, że Viaplay nic z tego nie ma. Opisywałem jak to działa



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, aandin napisał:

Ale ja nie lubię takiego kombinatorstwa.Nie będę z tego powodu anulował subskrycji i na nowo zakładał konta.

W Twoim przypadku trzeba tylko anulować i odczekać do końca terminu płatności.

Zakładanie nowego konta jest dla niecierpliwych kombinatorów.

 

 

Ja nie zakładałam żadnego konta, ani nie wbiłam tej promocji na żadnym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Wodnik Szuwarek napisał:

Dla nowych kont najlepiej od razu anulować subskrypcję, odczekać te darmowe 30 dni i potem na nowo aktywować subskrypcję z kodem rabatowym z 4 miesiącami za 17 zł.

Ten kod powinien być ważny przez dłuższy czas, więc jeszcze zdążysz go wykorzystać. Ja czekam do 1-go listopada.

Powinien? Równie dobrze promocja może być tylko na te kilka dni ze względu na mecz Legii. Nie wiadomo jak długo będzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
1 minutę temu, kamil2505 napisał:

Powinien? Równie dobrze promocja może być tylko na te kilka dni ze względu na mecz Legii. Nie wiadomo jak długo będzie. 

Równie dobrze może być do końca fazy grupowej, bo te mecze Legii w LE są pewne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, kamil2505 napisał:

Powinien? Równie dobrze promocja może być tylko na te kilka dni ze względu na mecz Legii. Nie wiadomo jak długo będzie. 

Hmmm... można ją w pewien sposób "zarezerwować" ale na kontach z anulowaną subskrypcją. Lub nowych.

 

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Pawop napisał:
2 godziny temu, mingo napisał:
Skąd te wpływy skoro rozdają za darmo?

To, że kablówka rozdaje za darmo, nie oznacza, że Viaplay nic z tego nie ma. Opisywałem jak to działa

JA to wiem, odnosiłem się do słów kolegi który najpierw napisał, że Viaplay płaci operatorom za udostępnianie ich usługi po czym stwierdził, że Viaplay ma z tego jakieś wpływy. To jak w końcu wg niego jest? Płacą np. UPC czy dostają od nich pieniądze z każdego abonenta? 

Edytowane przez mingo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Zuzia napisał:

Poczekam na lepsze promocje.

Poczekaj..może zaczną nawet  dopłacać m.in Tobie za oglądanie.

Za darmoszkę oglądasz i rozglądasz się za promocjami.

 

😏

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie za darmoszkę, bo ktoś za to płaci. Używam konta płatnego.

Ty też zdaje się jeszcze złotówki nie zapłaciłeś, bo masz z promocji Play.

 

Godzinę temu, mingo napisał:

JA to wiem, odnosiłem się do słów kolegi który najpierw napisał, że Viaplay płaci operatorom za udostępnianie ich usługi po czym stwierdził, że Viaplay ma z tego jakieś wpływy. To jak w końcu wg niego jest? Płacą np. UPC czy dostają od nich pieniądze z każdego abonenta? 

Pośrednictwo też kosztuje. Muszą to puścić na dekodery i wpychać przez sieć handlarzy klientom.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, aandin napisał:

Właśnie się dowiedziałem od konsultantki UPC,ęe promo na Viaplay dostanę jak wymienię swój Horizon ( z którego jestem zadowolony) na ten nowy wynalazek bez twardego dysku.

Jak jesteś zadowolony z Horizona to nie bierz tego nowego wynalazku. Promocje na Viaplay jeszcze będą, zobaczysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...