Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Słabo im idzie i muszą puszczać się za pół ceny :D tym sposobem będą mieć magiczne 200 tysięcy

@kingofsouthhttps://m.facebook.com/LegiaWarszawa/photos/a.445442229577/10161336826849578/?type=3&theater

 

Specjalnie dla ciebie, komentarze zwykłych Kowalskich, ale pewnie i tak zaślepiony miłością do Viaplay ich nie widzisz? 

Edytowane przez PawelTSW
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, PawelTSW napisał:

Słabo im idzie i muszą puszczać się za pół ceny :D tym sposobem będą mieć magiczne 200 tysięcy

@kingofsouthhttps://m.facebook.com/LegiaWarszawa/photos/a.445442229577/10161336826849578/?type=3&theater

 

Specjalnie dla ciebie, komentarze zwykłych Kowalskich, ale pewnie i tak zaślepiony miłością do Viaplay ich nie widzisz? 

Od dawna przestałem się sugerować komentarzami hejterów fejzbukowych wylewających żale pod postami Viaplay. To w większości bzdury, półprawdy i często kłamstwa podszyte żałosnym hejtem. Tak na marginesie. 😉

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, PawelTSW napisał:

Słabo im idzie i muszą puszczać się za pół ceny :D tym sposobem będą mieć magiczne 200 tysięcy

@kingofsouthhttps://m.facebook.com/LegiaWars

A niech mają nawet i 200.000 płacących za pół darmo, 10 zł czy korzystających za darmo z apki.

Naprawdę tak Ciebie to boli?

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, lakiman napisał:

 

Naprawdę tak Ciebie to boli?

Ja mam za darmo, więc nie interesuje mnie to, ale wolałbym żeby prawa nie były tak rozdrobnione.

A tu przychodzi wieśniak, wbija się na imprezę dla vipów bo dał kasę ochroniarzowi i robi średnie wrażenie mając nadzieję że skupi na sobie uwagę innych i zacznie być VIP-em. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, aandin napisał:

@Zuzia u Ciebie działa bo dotychczas ani centa nie zapłaciłaś:lol2: Ja płacę od początku i u mnie nie działa.

 

Zgadza się, nie płacę choć mam płatne konto.

 

Co nie zmienia faktu, że kod wchodzi na stare konta. Tobie nie wejdzie, bo nie anulowałeś subskrypcji, czyli jesteś już w trybie płatności więc dla Ciebie Viaplay zachował przywilej płacenia pełnej stawki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, PawelTSW napisał:

 

A tu przychodzi wieśniak, wbija się na imprezę dla vipów bo dał kasę ochroniarzowi i robi średnie wrażenie mając nadzieję że skupi na sobie uwagę innych i zacznie być VIP-em. 

Jeśli ten "wieśniak", to Viaplay, to ja bym sobie szczerze życzył, żeby kiedykolwiek w Polsce powstała polska platforma streamingowa o takim zasięgu międzynarodowym z takimi możliwościami co do zakupu praw sportowych. 🙂 A to się raczej nigdy nie stanie. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, mingo napisał:

Dla tych co wątpią że u starych abonentów się nie da.

 

https://zapodaj.net/0edbc7013874c.png.html

https://zapodaj.net/636a057e3aa1c.png.html

Faktycznie działa. Konto Play za darmo do końca stycznia.

 

via.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Zuzia napisał:

Zgadza się, nie płacę choć mam płatne konto.

 

Co nie zmienia faktu, że kod wchodzi na stare konta. Tobie nie wejdzie, bo nie anulowałeś subskrypcji, czyli jesteś już w trybie płatności więc dla Ciebie Viaplay zachował przywilej płacenia pełnej stawki.

Jeśli tak jest to prawie by mnie ta promocja ominęła. Wczoraj miałem wykupić Viaplay na mecz Leicester ze Spartakiem, bo i tak wykupiłbym na mecz Legii. Jednak nawał obowiązków w pracy spowodował, że na mecz nie zdążyłem i subskrypcję miałem wykupić dopiero dziś :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
16 minut temu, aandin napisał:

To dlaczego u mnie nie działa @Zuzia ?

 

Teraz, Toma441 napisał:

u mnie nie działa. Pojawił się komunikat, że voucher aktywny tylko dla nowych kont.

Musicie anulować aktywną subskrypcję i poczekać aż wygaśnie. Dopiero wtedy aktywować od nowa razem z kodem rabatowym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Toma441 napisał:

u mnie nie działa. Pojawił się komunikat, że voucher aktywny tylko dla nowych kont.

 

Kod wszedł,  ale go nie aktywowalem.

Czyli gdy dam aktywuj , to nie wejdzie? 

 

Wsumie nie ważne,  mam konto z Play i nie chce namieszać;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...