Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, senac napisał:

Dlatego ja mam Apple TV (4.gen) i ani chwili nie żałowałem zakupu (nie mam żadnego innego urządzenia Apple). Na żadnym Androidzie nie działa framerte matching a tutaj wszystko mi się z automatu ustawia (oprócz YT).

Jak producent doda to działa - np. na Nvidia Shield albo Fire TV Stick 4k.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Wodnik Szuwarek napisał:

Android 12 to duża aktualizacja, więc ludzie wiedzą, że aplikacje muszą zostać zoptymalizowane pod nową wersję i dlatego to pomijam.

Od wiedzieć do zrobić to dla nadawców różnej maści ( w tym svod ) lata świetlne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, kkzk81 napisał:

Na dwóch urządzeniach tylko. Przy próbie włączenia trzeciego jest komunikat.

Do tego limitu raczej nie jest wliczany laptop/komputer.

Odpaliłem teraz Viaplay :

  • Play Now Box TV
  • Smartfon
  • laptop

I działa 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Wodnik Szuwarek napisał:

Android 12 to duża aktualizacja, więc ludzie wiedzą, że aplikacje muszą zostać zoptymalizowane pod nową wersję i dlatego to pomijam.

Canal+ zoptymalizował aplikację  nawet pod Android 7, a Viaplay ...zobaczymy czy 12 nie będzie zbyt dużym wyzwaniem.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
7 minut temu, lakiman napisał:

Canal+ zoptymalizował aplikację  nawet pod Android 7, a Viaplay ...zobaczymy czy 12 nie będzie zbyt dużym wyzwaniem.

Za to C+ nie poradził sobie z Android 10. Widać Viaplay olał stary i zardzewiały Android 7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli dotarł do wersji 10 ..i sobie odpuścił aktualizację..

Ciekawa teoria.

Viaplay niby oferuje ( będzie oferował) 4K przez chromecast i  Apple a z tym pierwszym są problemy jak userzy opisują.

 

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
12 minut temu, lakiman napisał:

Viaplay niby oferuje ( będzie oferował) 4K przez chromecast i  Apple a z tym pierwszym są problemy jak userzy opisują.

Jakie problemy?

W dniu 16.10.2021 o 11:20, turek napisał:

Ja mam chromecasta 4 i u mnie nie ma żadnych mikro przycinek, a wzrok mam jeszcze dobry.

 

15 godzin temu, michuk napisał:

Mam chromcasta 4 (...) natomiast na viaplay przy 50 Hz wszystko działa świetnie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, perdos napisał:

Jak producent doda to działa - np. na Nvidia Shield albo Fire TV Stick 4k.

Na przystawkach Amazona działa tylko przy Prime Video (miałem Fire Stick i Fire Cube), na Nvidia Shield jest taka opcja (MATCH FRAME RATE (BETA)) w ustawieniach systemowych ale jest to beta (nie ze wszystkimi aplikacjami działa albo nie zawsze działa poprawnie i trzeba za każdym razem przyciskiem na pilocie to uruchomić ).

Edytowane przez senac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam idzie podbój Polski przez Viaplay?

Na fejsiku sportową redakcję obserwuje tylko 3,5 tys. fanów. Ciekawe jak tam z oglądalnością :D

 

Czyżby sprawdzało się, że nie ma Ciebie w dekoderze TV, to nie istniejesz?

Do tego jakoś tak cicho medialnie o tej Bundeslidze. No cóż. A tak miało być dobrze...

Edytowane przez muza_tv
  • Popieram 4
  • Dzięki 2
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, muza_tv napisał:

Jak tam idzie podbój Polski przez Viaplay?

 

Jak chcesz takich informacji napisz do Viaplay. Mnie jako subskrybenta usługi interesuje oferta programowa.

Co mnie obchodzi kto obserwuje i ile osób.

Życie to nie FB czy Twitter. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kingofsouth, masz racje, ale na tobie biznesu nie utrzymają. Życie to... jak wydane miliony na prawa odzyskać z rynku. Jednak mała popularność w mediach społecznościowych często przekłada się na małe zainteresowanie produktem. Po co mam pisać do Viaplay. Gdyby były sukcesy, to sami by się chwalili. Na razie milczą. Mnie śmieszy, bo taki miał być boooom. :D

Edytowane przez muza_tv
  • Popieram 3
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, senac napisał:

Na przystawkach Amazona działa tylko przy Prime Video (miałem Fire Stick i Fire Cube), na Nvidia Shield jest taka opcja (MATCH FRAME RATE (BETA)) w ustawieniach systemowych ale jest to beta (nie ze wszystkimi aplikacjami działa albo nie zawsze działa poprawnie i trzeba za każdym razem przyciskiem na pilocie to uruchomić ).

W obu przypadkach to jest ta sama opcja i działa jeśli aplikacja ją wspiera. Oglądam przez kodi i tam to działa perfekcyjnie. Tak jak ktoś wcześniej pisał, nawet jak opcja będzie natywnie w systemie to nie wszystko, jeszcze aplikacje będą musiały z niej korzystać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...