Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Wodnik Szuwarek napisał:

https://satkurier.pl/news/208849/sport-w-polskiej-tv-30092021.html

Dzisiaj 34 transmisje. Która platforma, oprócz Eurosportu, sprosta temu zadaniu. Żadna. To się nazywa jakość.

 

Szczerze pisząc, to się nazywa ilość a nie jakość.

  • Popieram 2
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Pawop napisał:

Potwierdzam, na moim Samsungu też potrafi przyciąć. Nie zgodzę się tylko co do tego, że obraz nie jest ostry i wyraźny. U mnie niejednokrotnie lepiej wyglądał niż na C+Online.
A to o Cyberpunku i meczu Legii, to pisał ktoś, kto meczu nie oglądał

 

Mamy chyba w takim razie różne standardy, albo inny sprzęt. Pamiętam, że mamy ten sam model telewizora. Meczów z Canal+ na C+Online nie oglądam, bo wybieram satelitę, na Ultraboksie 4K i dla mnie Viaplay w porównaniu do zwykłych kanałów C+Sport, nie mówię już o C+4K, to jest porażka. Pierwszą kolejkę LM oglądałem jednak przez aplikację, ze względu na awarię multiswitcha, to tak jak już wcześniej pisałem, nie poznałbym się że to nie przez satelitę i Viaplay nie ma podjazdu do PSP w C+Online.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli ktoś ma możliwość  sprawdzenia  Arsenal- Tottenham ( z odtworzenia), jestem ciekawy opinii.

Żadnych zacięć obrazu , odpowiednia płynność obrazu  (telewizor Sony- Android TV).

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, lakiman napisał:

Jesli ktoś ma możliwość  sprawdzenia  Arsenal- Tottenham ( z odtworzenia), jestem ciekawy opinii.

Żadnych zacięć obrazu , odpowiednia płynność obrazu  (telewizor Sony- Android TV).

Oglądałem ten mecz przed chwilą na swoim ATV i tutaj oczywiście z płynnością nie ma problemu, natomiast to jest kolejny raz, gdzie angielska, kobieca piłka jest pokazywana wręcz wzorowo, biorąc to pod uwagę ja nie mam żadnych obaw co do Premier League w Viaplay, jeśli to jest punkt wyjścia to może być jedynie lepiej.

 

 

 

 

 

 

Poza minimalnym opóźnieniem, jak dla mnie nie ma znaczącej różnicy w jakości przekazu meczu Legii miedzy TVP a Viaplay.

Edytowane przez Toma441
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
9 minut temu, cidik napisał:

opóźnienie Viaplay względem TVP2 12 sekund, obraz porównywalny. Sprawdzone na TV Sony 65XH9505 z odległości 1 metra

Na TVP jest 50 kl./s?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Live Park Ekstraklasa 4K , a Live Park Legia mecz na TVP to jedno wielkie nieporozumienie.

Oczekiwałem Super HD.  Ciekawe czy w światłowodzie ten kanał lepiej wygląda, ale to co ja widzę na 55 calach to mnie przeraziło i wprowadziło w śmiech.

Czekałem na czwartek 30.09.21 myślałem , że Viaplay będzie upokorzone , tak ankieta i internetowi hejterzy wskazywali. No a tutaj. O panie. 

Gdzie ta przewaga satelity. Przypominam w Viaplay tylko 720p 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, kingofsouth napisał:

Ciekawe czy w światłowodzie ten kanał lepiej wygląda, ale to co ja widzę na 55 calach to mnie przeraziło i wprowadziło w śmiech.

No sam mam 42 cale, ogólnie zauważyłem, że zbliżenia są nie bardzo (ogólnie może być), a noszę okulary. Pewnie na satelicie gorzej to wygląda, bo chyba TVP 2 tam jest na pojemności Polsatu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Zuzia napisał:

Co Wy z tą satelitą?

 

Jak to co?

To co widzę na TVP 2 na platformie Canal+ (satelita)  to porażka.

Miała być przewaga dla oka transmisji Legii w TVP nad Viaplay a wyszło śmiesznie i żenująco 🤣

Nic nie poradzisz , nic zupełnie nic. Parametry te same , wszystko to samo , nie musisz tego badać. My już to wiemy 😁

Edytowane przez kingofsouth
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...