Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

27 minut temu, Wodnik Szuwarek napisał:

Ktoś będzie oglądał, a ktoś nie. Chodzi o wybór, bo dostajesz produkt kompletny. W tv sat dostajesz produkt wykastrowany, z wyborem ograniczonym do minimum.

 

To zabawne, bo wczoraj nawet sceptycy sportowego streamingu pisali, że dobra jakość na dużych telewizorach.

 

W telewizji też miałeś wybór bo przecież zazwyczaj jest kilka najciekawszych meczów pokazywanych równolegle.

Jakoś nigdy nie miałem problemu, że nie ma transmisji interesujących mnie meczów z Ligi Europy.

Tu masz za to w słabej jakości i bez komentarza więc parafrazując Ciebie produkt wykastrowany tylko inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




No i co z tego, że 30 meczów jak 2/3 z nich nikogo nie interesuje ?
Łapka w górę kto będzie śledził Kajrat-Omonia ?
Lepiej by było jakby zrobili multiligę ale idą po najmniejszej linii oporu czyli wrzucają content, który dostają od uefa nawet bez komentarza.
 
Co do jakości wczoraj to niestety słabo to wyglądało. To jest streaming więc nadaje się co najwyżej do oglądania na laptopie.


Po pierwsze jeśli już to "po linii najmniejszego oporu".
Po drugie obraz był wczoraj dobry i wygladał lepiej niż niektore niedzielne transmisje Premier League na sat w C+
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ma 4K do tego? Ja mówię o transmisji niektórych niedzielnych meczów na C+Sport2. Ja wiem, że to była wina dosyłu, ale oceniam efekt końcowy.
Jesteście tak zafiksowani na punkcie Viaplay, że zaprzeczacie faktom.

Ktoś tu napisał, że znowu piszemy o jakości. Kto zaczął? Rozmowa toczyła się o dzisiejszych meczach i nagle ktoś napisał, że da się to oglądać tylko na laptopie. Każdy wie jaka jest jakość Viaplay i znamy opinie większości osób. Naprawdę nie ma potrzeby pisać o tym po 10 razy, bo potem powstają takie niepotrzebne sprzeczki.






Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Wodnik Szuwarek napisał:

Dzisiaj 30 meczów na żywo :shock: Jak transmitować taką ilość w tv sat? Nie da rady :lol2: W streamingu płacimy za usługę kompletną i taką dostajemy. W tv sat płacimy za usługę kompletną, a dostajemy jakieś ochłapy. Dobrze, że Viaplay wyszedł przed szereg i ukraca ten scamerski proceder telewizji satelitarnych.

Jak zwykle głupoty gadasz, bo wiele tv, choćby C+ czy nawet TVP Sport niemieszczące się w ramówce mecze emituje w internecie. Także żadna nowość, ale oczywiście kolejny powód do zachwytu nad Viaplay. Bo przecież jakość nie jest najważniejsza, tylko ilość się liczy. Bezsensowna postawa. A potem zdziwienie, że operatorom nie zależy na podniesieniu jakości nadawania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
39 minut temu, michael112 napisał:

 

Prawie wszystko. W ubiegłorocznym sezonie zimowym co tydzień prosiłem się żeby raczyli dać niedzielne kwalifikacje do skoków przynajmniej na Eurosport Playera. W większości przypadków się nie doczekałem. A subskrybowałem ESPl głównie dla skoków.

Od tegorocznych Igrzysk Olimpijskich pokazują wszystko na streamach w Player. Natomiast Eurosport Player już olali.

29 minut temu, dynecik napisał:

W telewizji też miałeś wybór bo przecież zazwyczaj jest kilka najciekawszych meczów pokazywanych równolegle.

Jakoś nigdy nie miałem problemu, że nie ma transmisji interesujących mnie meczów z Ligi Europy.

Tu masz za to w słabej jakości i bez komentarza więc parafrazując Ciebie produkt wykastrowany tylko inaczej.

Nie miałeś z tym problemu, bo nie miałeś wyboru. Dzisiaj jest wybór i oferty satelitarne wyglądają ubogo w porównaniu do streamingowych. Jakość w streamingu zawsze można podnieść, natomiast zaoferowanie kompletnej usługi sportowej w telewizji satelitarnej jest niewykonalne, bo nikt nie będzie uruchamiał 30 kanałów telewizyjnych na daną imprezę sportową. Streaming jest elastyczny, bo można uruchamiać dowolną ilość transmisji w tym samym czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
1 minutę temu, Arkon napisał:

Jak zwykle głupoty gadasz, bo wiele tv, choćby C+ czy nawet TVP Sport niemieszczące się w ramówce mecze emituje w internecie. Także żadna nowość, ale oczywiście kolejny powód do zachwytu nad Viaplay. Bo przecież jakość nie jest najważniejsza, tylko ilość się liczy. Bezsensowna postawa. A potem zdziwienie, że operatorom nie zależy na podniesieniu jakości nadawania.

No właśnie, w internecie. Cieszę się, że końcu zrozumiałeś, że streaming sportowy to przyszłość, a dni tv sat są policzone, bo ma zbyt duże ograniczenia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, tyrla napisał:

No i to jest bardzo dobra wiadomość. Wczoraj, gdy jednocześnie odbywały się cztery bardzo ciekawe z mojego punktu widzenia mecze bardzo żałowałem, że prawa do LM zostały w Polsacie. Multiliga podczas fazy grupowej europejskich Pucharów dla mnie jest bardzo ważna, więc kolejny plusik dla Viaplay.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Wodnik Szuwarek napisał:

Nie miałeś z tym problemu, bo nie miałeś wyboru. Dzisiaj jest wybór i oferty satelitarne wyglądają ubogo w porównaniu do streamingowych. Jakość w streamingu zawsze można podnieść, natomiast zaoferowanie kompletnej usługi sportowej w telewizji satelitarnej jest niewykonalne, bo nikt nie będzie uruchamiał 30 kanałów telewizyjnych na daną imprezę sportową. Streaming jest elastyczny, bo można uruchamiać dowolną ilość transmisji w tym samym czasie.

 

Nie miałem problemu bo miałem wybór jaki mi wystarczał czyli pomiędzy najciekawszymi meczami.

Nie potrzebuję miec możliwości oglądania mecżów Kajrat-Omonia  czy Freiburg-Mainz.

 

I jeszcze dodam do tego, że teraz i tak większość meczów jest bez komentarza co czyni je dla mnie nie oglądalnymi.

Edytowane przez dynecik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
2 minuty temu, dynecik napisał:

Nie miałem problemu bo miałem wybór jaki mi wystarczał czyli pomiędzy najciekawszymi meczami.

Nie potrzebuję miec możliwości oglądania mecżów Kajrat-Omonia  czy Freiburg-Mainz.

Ty nie, a ktoś inny tak. Ważne, że teraz każdy ma wybór jaki mecz chce oglądać. Wcześniej wybór był ograniczony przez telewizję, a że akurat pokrywał się z twoimi zainteresowaniami, to inna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Wodnik Szuwarek napisał:

No właśnie, w internecie. Cieszę się, że końcu zrozumiałeś, że streaming sportowy to przyszłość, a dni tv sat są policzone, bo ma zbyt duże ograniczenia :D

Manipulujesz- najciekawsze mecze mogą być emitowane w kablu czy na satelicie, a tzw. ochłapy w internecie. Tak jest już od dawna i wcale Viaplay nie zrobił żadnej rewolucji, co niektórzy w tym temacie próbują udowodnić, traktując tego operatora jak Mesjasza. Nikt nie zna przyszłości, na razie to satelita ma najlepiej nadające jakościowo kanały jak C+4K czy Eleven4K.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Arkon napisał:

Manipulujesz- najciekawsze mecze mogą być emitowane w kablu czy na satelicie, a tzw. ochłapy w internecie.

Jak manipuluje? Obecnie najciekawsze mecze są w Viaplay , to to oni kupili prawa. 

Ty manipulujesz , bo nie ma na satelicie u nadawcy w Polsce możliwości oglądania tych meczów.  To sa fakty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
8 minut temu, Arkon napisał:

Manipulujesz- najciekawsze mecze mogą być emitowane w kablu czy na satelicie, a tzw. ochłapy w internecie. Tak jest już od dawna i wcale Viaplay nie zrobił żadnej rewolucji, co niektórzy w tym temacie próbują udowodnić, traktując tego operatora jak Mesjasza. Nikt nie zna przyszłości, na razie to satelita ma najlepiej nadające jakościowo kanały jak C+4K czy Eleven4K.

Jednak to ty manipulujesz. Kanały sportowe z kablówki lub tv sat można oglądać online plus dodatkowe streamy niedostępne w kablu lub tv sat. Znowu streaming górą :D Viaplay zrobił to jeszcze lepiej. Brak zbędnych kanałów na których lecą powtórki, tylko streamy na żywo, brak reklam. Jedynie jeszcze jakość do poprawy.

Edytowane przez Wodnik Szuwarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kingofsouthNie zrozumiałeś mojego przekazu- nie chodzi mi o Bundesligę, ale o to że już wcześniej C+, Eleven czy TVP Sport nie mieszczące się w ramówce mecze emitowały w internecie.

@Wodnik Szuwarek

Jeśli dla Ciebie to jest jedynie jakość do poprawy, to nie mamy o czym dyskutować. Może ja jestem tradycjonalistą, ale piłkę lubię oglądać w kablu lub na sat. Na ten moment tam jest lepsza jakość.

Edytowane przez Arkon
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Arkon napisał:

Jeśli dla Ciebie to jest jedynie jakość do poprawy, to nie mamy o czym dyskutować. Może ja jestem tradycjonalistą, ale piłkę lubię oglądać w kablu lub na sat. Na ten moment tam jest lepsza jakość.

 

Właśnie doszedłeś do wniosku, że do poprawy jest głównie jakość ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
14 minut temu, Arkon napisał:

 

@Wodnik Szuwarek

Jeśli dla Ciebie to jest jedynie jakość do poprawy, to nie mamy o czym dyskutować. Może ja jestem tradycjonalistą, ale piłkę lubię oglądać w kablu lub na sat. Na ten moment tam jest lepsza jakość.

Możesz oglądać gdzie chcesz, tylko nie pisz bzdur, że najciekawsze mecze są tylko w kablowce lub satelitarnej, a w internecie same ochłapy. Online jest więcej meczów, a w telewizji tylko wybrane. Co do jakości, to np. LM w 4K nie obejrzysz w telewizji, tylko online. Eurosport też ma lepszą jakość w streamingu, więc to nie jest tak jak piszesz.

Edytowane przez Wodnik Szuwarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Zuzia napisał:

Przecież 4K jest w Netflix, Player itd.

Viaplay może zrobić dodatkowo płatny kanał premium z 4K, byle była taka opcja.

 

Fajnie, a różnicy ceny nie zauważyłaś pomiędzy SD za 29 zł, a 4K 60 zł w Netflix? 

To się zdecyduj czy z jakością ma iść cena, bo próbujesz odpowiedzieć na moją opinię, że podwyższenie jakości = wyższa cena, a jakoś nie widzę argumentów. Jeden kanał w 4K i tak niczego nie zmieni, bo potrzebny jest ogólnie wyższy standard. Już teraz wielu narzeka na cenę i wcale mnie to nie dziwi.

 

2 godziny temu, Pawop napisał:

 

 

🤣

Edytowane przez Sentence
Usunięto offtopic.
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...