Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na minus dodam, że brakuje mi opcji dostosowania napisów. Są one dla mnie za wielkie i jeszcze w ramce. Ramkę chciałbym wyłączyć i mieć czcionką taką jak lubię. Pod tym względem wygrywa Netflix, który jest niedoścignionym mistrzem w ustawieniach napisów. Tam można bawić się wyglądem bez końca.

HBO GO już nawet ma opcję, czy chce się mieć większe czy mniejsze napisy.

Kolejny minus to przekaz kanału Ruskie Kino 1000. Słaba jakość 480p, brak tłumaczenia i brak możliwości cofania. Tu bym jeszcze przebolał, ale tytuły filmów są napisane cyrylicą i brak odnośników do danego tytułu bezpośrednio w serwisie. Bo jak oglądam coś w połowie i chciałbym zobaczyć w całości, przydałoby się wtedy zalinkować tytuł, abym mógł oglądać od początku z vod. Gdy tytuł jest napisany cyrylicą, ciężko odnaleźć go przy ręcznym wyszukiwaniu. Nie jestem tak dobry z rosyjskiego, aby zapisać w transkrypcji łacińskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, swordfish napisał:

Na minus dodam, że brakuje mi opcji dostosowania napisów. Są one dla mnie za wielkie i jeszcze w ramce. Ramkę chciałbym wyłączyć i mieć czcionką taką jak lubię. Pod tym względem wygrywa Netflix, który jest niedoścignionym mistrzem w ustawieniach napisów. Tam można bawić się wyglądem bez końca.

HBO GO już nawet ma opcję, czy chce się mieć większe czy mniejsze napisy.

Kolejny minus to przekaz kanału Ruskie Kino 1000. Słaba jakość 480p, brak tłumaczenia i brak możliwości cofania. Tu bym jeszcze przebolał, ale tytuły filmów są napisane cyrylicą i brak odnośników do danego tytułu bezpośrednio w serwisie. Bo jak oglądam coś w połowie i chciałbym zobaczyć w całości, przydałoby się wtedy zalinkować tytuł, abym mógł oglądać od początku z vod. Gdy tytuł jest napisany cyrylicą, ciężko odnaleźć go przy ręcznym wyszukiwaniu. Nie jestem tak dobry z rosyjskiego, aby zapisać w transkrypcji łacińskiej.

Wszystko to prawda, poza jednym,  Ruskie Kino 1000 ma 720p.

17 minut temu, Conan napisał:

Wiem, że większość pewnie interesuje się Viaplay ze względu na sport, ale może ma ktoś zdanie o oryginalnych serialach platformy? Jest coś wartego uwagi? 

Rzecz gustu, kilka pozycji nawet podobało mi się, reszta niestrawna skandynawska sieczka. Ogólnie wielkiego wyboru nie ma pod tym względem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Conan napisał:

Wiem, że większość pewnie interesuje się Viaplay ze względu na sport, ale może ma ktoś zdanie o oryginalnych serialach platformy? Jest coś wartego uwagi? 

Najlepiej chyba ocenę innych sprawdzić na aplikacji Viaplay na telefonie. Na Androidzie można tam wybrać jednocześnie seriale według sortowania "wszystkie seriale" i "najwyżej oceniane". Seriale są wtedy posortowane według ocen na IMDB. Z czego najlepiej to i tak sprawdzić samemu i obejrzeć przynajmniej jeden czy dwa odcinki. Mi przykładowo spodobał się serial "The Head". Lubię takie klimaty. Ogólnie, spokojnie jest co ogladać, a to już kwestia indywidualna, czy coś dla siebie znajdziesz. Ze zbliżających się premier na Viaplay to czekam na bardzo dobrze oceniane "A Milion Little Things" (premierowo w Polsce) i "Wszystkie zwierzęta małe i duże". Ten ostatni można było oglądać już u nas oglądać.

Edytowane przez Charlie1978KK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.nentgroup.com/news/news-releases/welcome-nent-groups-2021-capital-markets-day-22-september

 

22 września odbędzie się "Capital Markets Day", coś jakby na wzór earnings call Disneya.

W skrócie Grupa Nent ma przedstawić mediom wyniki finansowe i zapowiedzi biznesowe oraz plany dalszego rozwoju. 

Może coś się pojawi w kontekście naszego kraju. 

 

The purpose of the Capital Markets Day is to present an updated overview of NENT Group's strategy, progress and goals, including content and business insights as well as information about the Group's financial performance and position and the further expansion of its Viaplay streaming service.

 

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie totalną zagadką jest ch[beep]e Viaplay, a jednoczesne krytykowanie Eleven, który akurat mecze Bundesligi pokazywał z niezłą jakością w kanale Eleven 4K. Dziwnym trafem Canal+ nie miał praw do najważniejszych meczów ligi niemieckiej, ale oczywiście krytycy to pracownicy tej stacji albo sfrustrowani abonenci Platformy Canal+. Ja krytykuję jako abonent Vectry, bo nie rozumiem zachwytów nad kiepską jakością i dwukrotnie wyższą ceną od Eleven. Na szczęście pojawiają się już oferty, gdzie Viaplay jest w abonamencie za 10 zł i to jest adekwatna cena.

  • Popieram 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co to o przepłacaniu mówi się w kontekście Viaplay. Portale branżowe opisywały to nie tylko w kontekście Bundesligi w naszymkraju,  ale też F1 w Holandii. 

Samych ludzi z branży dziwiła ich "taktyka". 

 

A tak swoją drogą - co trzeba zrobić by mieć Viaplay za 10zł?

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, cidik napisał:

Pokaż mi choć jednego nowego nadawce wchodzącego na rynek który nie przepłacił

Można przepłacić,  ale nie w taki sposób w jaki oni zrobili. 

2 minuty temu, Arkon napisał:

Kupić internet stacjonarny w Play- za 150 MB płacisz 35 zł, a za 10 masz kanały, w tym Viaplay.

Mam u nich w sumie już podobną usługę, ale chyba dwa lata temu jak ją brałem to inaczej to się nazywało. Wkrótce kończy mi się umowa. Może coś ciekawego zaproponują. Chociaz tam niewiele jest do oglądania. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mtv napisał:

Na profilu Viaplaypl na Instagramie pojawił się spot promujący program Fort Boyard. Premiera 12 września.

Wczoraj wsiadłem do tramwaju, gdzie był pomalowany/obklejony cały reklamą Fort Boyard.  Gdy wracałem, przyjechał już tramwaj "Skazana" Player z Agatą Kuleszą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, kamil2505 napisał:

Można przepłacić,  ale nie w taki sposób w jaki oni zrobili. 

Mam u nich w sumie już podobną usługę, ale chyba dwa lata temu jak ją brałem to inaczej to się nazywało. Wkrótce kończy mi się umowa. Może coś ciekawego zaproponują. Chociaz tam niewiele jest do oglądania. 

Play Internet Stacjonarny na kablach Vectry jest oferowany od kwietnia 2020 roku. Być może masz Netbox - internet domowy, ale w technologii GSM. W tej usłudze także dają Viaplay w prezencie, ale cena jest wyższa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...