Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Pawop napisał:

Możesz napisać dlaczego masz złe przeczucia, bo mniemam, że chodzi o wersje PL.

Skoro w tych lepszych i droższych wersjach zagranicznych jednak potrafią być reklamy, to podejrzewam, że w polskiej, tańszej tym bardziej będą. Dlatego pytałam, czy jest jakaś gwarancja, że wersja PL nie będzie mieć reklam. W regulaminie nic takiego nie znalazłam. Stąd przeczucie, że u nas nie tylko będą, ale może być ich nawet więcej. Obym się myliła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, michal_dragon napisał:

Oglądam mecz Celtic- Alkmaar i mam szybciej gole na pc a jak patrze na www.flashscore.pl to wolniej pokazuje gol czyli jakby opóźnień dużych nie było?

U mnie dziś obraz sporo gorszy od wczorajszego superpucharu .W ogóle jakoś oczy mnie bolą .Włączyłem Benfice na PSP w kablówce i wszystko jakieś takie płynne .. normalne . Jednak te streamy to nie do sportu film można obejrzeć serial .  Ja w to nie wchodzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, streaming do sportu ma to samo imię, co drugie żony komisarza Ryby, czyli pomyłka, niestety niebędąca żadnym zaskoczeniem. Wczoraj to już mi się zachciało śmiać z tego wszystkiego, bo włączyłem BVB-Bayern jakieś 2-3 minuty przed pierwszym gwizdkiem, jakość obrazu wiadoma, ale przynajmniej nic nie cięło, pomyślałem że coś poprawili. Gwizdek, pierwsze kopnięcie i od razu przycinka... Myślę, że za 9 lat, jak przyjdzie ktoś nowy i tak jak Viaplay cofnie nas z jakością, to będzie wyświetlał telegazetę zamiast meczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem zadowolony i co w tym dziwnego?

Myślałem, że Viaplay może się postarać o kontent z peacocka, Universalu, czy Paramountu+, ale teraz to widzę, że będą mieli pod górkę.
Z tym, że ich nie interesuje drugie miejsce, to mają rację, bo będą walczyć o 8-9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z czego Wy się cieszycie? Że za to samo płacicie kilka razy więcej, do tego w gorszej jakości? Naprawdę powód do skakania z radości, bo łaskawy Viaplay raczy nas jakością z VHS. Wielu moich znajomych odwraca się od Bundesligi widząc ich "jakość". Chyba, że kogoś cieszy coraz słabszy Canal+ czy HBO. Takie życzenie Polaka- żeby sąsiadowi krowa padła.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Arkon napisał:

Chyba, że kogoś cieszy coraz słabszy Canal+ czy HBO. Takie życzenie Polaka- żeby sąsiadowi krowa padła.

Słabość jednych, to siła drugich. Canal+ przegapił moment i wygląda na to, że za bardzo uwierzył w "siłę anteny satelitarnej". Zlekceważył internet. Wskoczył mu na plecy Viaplay, a inni zaczęli "skubać" ofertę. HBO nie tyle będzie słabsze, co się "dostosuje". Zrobi to czego nie umie Canal +. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby było. To by nie straciło dwóch poważnych rozgrywek. Dodatkowo :

Mówimy o sytuacji, w której w Polsce będziemy mieli "za chwilę" kilka dużych serwisów streamingowych, które razem wzięte przewyższają całą dostępną ofertę canal+ i każdy z tych serwisów można dobrać bez umowy i bez kontaktu z technikiem z poziomu komputera czy telefonu. 

To są najważniejsi gracze na świecie 

HBO 

Sky

Disney 

Netflix 

I dużo mniejszy Viaplay, ale też z pieniędzmi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HBO- już masz

Sky- potrafi się cenić a to co zaoferuje to się dopiero okaże.

Disney póki co daleko do ideału dużo powtórek i bajek ], plusem jedyny jakość

Netflix już masz.. a Viaplay kupuje z emisji obligacji, także bogaci w pyte.

Teraz policz ile te wszystkie serwisy kosztują ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Toma441 napisał:

Gdyby było. To by nie straciło dwóch poważnych rozgrywek. Dodatkowo :

Mówimy o sytuacji, w której w Polsce będziemy mieli "za chwilę" kilka dużych serwisów streamingowych, które razem wzięte przewyższają całą dostępną ofertę canal+ i każdy z tych serwisów można dobrać bez umowy i bez kontaktu z technikiem z poziomu komputera czy telefonu. 

To są najważniejsi gracze na świecie 

HBO 

Sky

Disney 

Netflix 

I dużo mniejszy Viaplay, ale też z pieniędzmi. 

Wiesz, to że ktoś w Canal+ policzył, że przebijanie chorej kwoty wydanej przez Viaplay jest nieopłacalne nie koniecznie musi świadczyć o tym, że C+ ma kłopoty. To nie Kurski z TVP, który wydaje ponad 50-60 mln złotych na mecze Polaków na Euro 2016, które i tak musiały być pokazane przez Polsat w otwartym kanale, po czym z reklam odrabiają 1/3 tej kwoty.

 

Nie wiem, jak Canal+ się wiedzie, ile ma abonentów i czy mają zyski, ale na ten konkretny przypadek z PL i częścią BL raczej bym się nie powoływał. Zobaczymy natomiast jak daleko Viaplay zajedzie na szastaniu kasą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Toma441 jak na razie to C+ ma ponad 2,5 mln abonentów, a Viaplay leci na darmowym miesiącu. C+ ma też zaplecze w postaci C+Original i Kino Świat. Jak przedłużą Ekstaklasę, to spokojnie będą funkcjonować. Po ogłoszeniu startu SS jakoś nie widzę dużych możliwości rozwijania oferty filmowo-serialowej przez Viaplay


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, boss509 napisał:

 

 

Nie wiem, jak Canal+ się wiedzie, ile ma abonentów i czy mają zyski, ale na ten konkretny przypadek z PL i częścią BL raczej bym się nie powoływał. Zobaczymy natomiast jak daleko Viaplay zajedzie na szastaniu kasą.

Może masz rację i są w genialnej kondycji. Po prostu opisuje to co widzę. Przyszedł nikomu nie znany w Polsce Viaplay i "sprzątnął" dwie duże ligi i dwa puchary. Na wejściu. Za chwilę wejdzie Disney, o którego renomie nie trzeba pisać. No i są dwaj pozostali gracze. Widać wyraźnie, że Canal + zwyczajnie przespał pewien moment, jeżeli chodzi o zmianę przyzwyczajeń i rozwój internetu w kontekście usług streamingowych. Odpalił co prawda swoją usługę, ale to nie zatrzyma innych. Bo mają większe doświadczenie w temacie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, to że ktoś w Canal+ policzył, że przebijanie chorej kwoty wydanej przez Viaplay jest nieopłacalne nie koniecznie musi świadczyć o tym, że C+ ma kłopoty. 
Oczywiście, że Canal+ Polska nie musi mieć kłopotów co nie oznacza , że nie ma ich w centrali: Canal+ Francja. 
My zawsze ratujemy inne oddziały,  to nawet widać w życiu codziennym. Ile to zakładów dokłada się do ich odpowiedników poza granicami Polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Pawop napisał:

@Toma441 jak na razie to C+ ma ponad 2,5 mln abonentów, a Viaplay leci na darmowym miesiącu. Jak przedłużą Ekstaklasę, to spokojnie będą funkcjonować. Po ogłoszeniu startu SS jakoś nie widzę dużych możliwości rozwijania oferty filmowo serialowej

Cały Viaplay ma 3 miliony w samym streamingu. I zasoby, żeby przy dobrym układzie zgarnąć Ekstraklasę. Widzę po prostu, że jeśli będę miał do wyboru: Disneya, Sky i Netflix to prędzej wybiorę te 3 i na dokładkę Viaplay z Premier League, niż  jeden Canal +, bo w takim układzie nic nie będzie mnie w stanie przekonać do ich oferty. Byleby było mnie stać 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...