Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Wodnik Szuwarek
3 minuty temu, filip932 napisał:

To dlaczego aplikacja DAZN na tym samym telewizorze trzyma mi 50 fps podczas transmisji,a Viaplay nie?

Prawdopodobnie przypisali na sztywno 50 fps do 50 Hz. Android TV nie potrafi zmieniać klatek automatycznie tak jak inne systemy. Zmieni się to od wersji 12.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądam na Samsungu z 2020 roku. Przy Eleven, to nawet tak tragicznie to nie wygląda, ale co kilka minut można zaobserwować przycinki, przeważnie tak jakby nagle zmniejszała się liczba klatek na sekundę, trwa to może 1-2 sek., rzadziej przycinki typu, że urywa klatki - tak było np. przy powtórce bramki dla Gladbach.

 

Jest średnio, przełączyłem teraz na Arsenal, to ten obraz i dźwięk z chyba najsłabszego C+Sport 2 wygląda pięknie.

 

Jak do nc+ weszły dekodery 4K to w życiu bym się nie spodziewał, że taki to wszystko obierze kierunek. Ciężko mi zaakceptować regres w połączeniu z wyższymi kosztami. Serio, chyba wolałbym wywalić 250 zł na C+, byle piłka była tylko u nich. Ciekawe jaką jakość zobaczymy za 9 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, luk76 napisał:

 

U mnie ATV4K i 65" przez kilkanaście minut też płynnie a potem spada jakość. Trzeba wyjść z transmisji i włączyć ponownie żeby było ok. Łącze światło 600 mbps.

Jaki operator? U mnie Vectra. obserwuję bitrate w czasie rzeczywistym i trzyma się 4-6 Mb/s, transmisja płynna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tyrla

a ty osobiście oglądałeś i zobaczyłeś jakość czy na podstawie czego piszesz?

 

w ogóle dobre jest to, że czytając na twitterze niektóre wypowiedzi to jakby przeklejone z tego forum, te same [beep]oły o vhs i 90 klatkach... ciekawe czy za jakiś czas nie wyjdzie, że to jakiś kilku wlaścicieli punktów z platformami cyfrowymi postów nie nabija, bo im abonenci sypnęli wymówieniami za pogorszającą się oferte xD

co do reklam to przyzwyczajony głównie do viaplay zapomniałem rzeczywiscie jak to wyglądało na eleven... bukmacher, wyślij sms, sponsoruje orlen, reklama podpasek i tak w kółko.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba Ty jesteś zastępca Wilkowicza. Chwalisz usługę jakby to było coś nadzwyczajnego. A to jest zwykłe 720p i nic tego nie zmieni. A Ja chcę obejrzeć mecz na TV, a nie na tablecie. Najwidoczniej Pol stwierdził że na niczym innym nie da się oglądać Viaplay jak na tablecie.

  • Popieram 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, mingo napisał:

 

Mam identyczną opinię. Po przełączeniu na C+S2 obraz jest piękny. 

 

Muszą nad tym popracować. Bez tego będzie ciężko. 

Co prawda że nawet na C+ Bundesliga nie wyglądała tak dobrze jak Premier League, chyba taki przekaz dostawali. Mam jednak obawy jak to będzie za rok. Pucharu Anglii na Eleven to się nie da oglądać w porównaniu do Canal+. PL w C+ to jak dla mnie benchmark dla wszystkich innych transmisji - na 4K piękny obraz, dźwiękowo też idealnie, jednocześnie dobrze słychać i komentatorów i odgłosy ze stadionu, tylko w PL i Ekstraklasie widać to i słychać tak dobrze.

4 minuty temu, vigoo napisał:

"Ogladam na tablecie i na jakość nie marzekam" 

                   Michał Pol

 

Hahahaha!

 

Właśnie zdałem sobie sprawę co najbardziej mnie wkur..rza.

Przełączanie się między meczami aplikacja-telewizja, telewizja-aplikacja...

To prawda, sprawdzam o 21:31 czy jest już druga połowa, nie ma, więc wracasz na TV, potem znowu na aplikację, musisz wybrać mecz, obraz z 10 sekund dochodzi do siebie i tak w kółko. Jak wszystko trafi do neta, to może ktoś pomyśli o aplikacji zbiorczej, jak jeden launcher dla wielu launcherów w przypadku gier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...