Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, frankie1905 napisał:

Na Apple TV 4K obraz mimo iż 720p to płynność bez zarzuty, żadnej kaszy, u mnie nie było opóźnienia obrazu względem komentarza. 

Apple TV czyni cuda.....  😮

Teraz, filip932 napisał:

Winna jest aplikacja ze sklepu Google play na Android TV.

Niedobrze, bo zamierzam testować to na telewizorze Sony i Play boxie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na LG webos obraz bez zarzutów. Jeżeli ktoś pisze o klatkowaniu, to rzeczywiście, albo problem z internetem, albo starszy tv i aplikacja nie ogarnia. U mnie net 300 i obraz porównywalny do niemieckiego DAZN, na którym dzisiaj jest transmisja z tego meczu, ale rzeczywiście nie ma porównania do Sky Ticket i meczu Brendford Arsenal, tam obraz żyleta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, filip932 napisał:

Zrobiłem test.Wyłączyłem aplikacje w telewizorze.Włączyłem transmisje na laptopie i z laptopa dzięki chromecastowi przerzuciłem transmisje na tv.Jest lepiej.Kolory są żywsze.Jakość obrazu ciut lepsza.Brak przycinek.Winna jest aplikacja ze sklepu Google play na Android TV.

Możesz napisać jaki model tv z Androidem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, tsa999 napisał:

A Ty co pokazałeś co CI info wyświetla jak będę chciał to Ci 4k i 100 megaherców pokażę

Pokazałam. Jasne, namalowane w Paincie :)  Daj zrzut w Twojego TV, będzie to samo.

 

Ktoś tu pisał o 25 FPS, ale jednak jest 50 FPS, tyle ile powinno być.

 

Skandynawski.

bund.jpg

 

 

Polski.

bund2.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, tomik1 napisał:

No to u ciebie jest takie opóźnienie. Każdy ma inne bo to zależy od łącza. Widocznie twoje nie wyrabia

A byli tu tacy eksperci co twierdzili że każdy co ma Viaplay będzie oglądał mecz w tym samym momęcie i nie będzie opóżnienia.A tu jest tak jak pisałem że jedno to urządzenia a drugie internet i ogląda się zupełnie co innego😂

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
7 minut temu, filip932 napisał:

Zrobiłem test.Wyłączyłem aplikacje w telewizorze.Włączyłem transmisje na laptopie i z laptopa dzięki chromecastowi przerzuciłem transmisje na tv.Jest lepiej.Kolory są żywsze.Jakość obrazu ciut lepsza.Brak przycinek.Winna jest aplikacja ze sklepu Google play na Android TV.

Przycinki na Android TV są spowodowane tym, że ten system nie potrafi zsynchronizować ilości klatek obrazu generowanych przez procesor graficzny i odbieranych przez ekran telewizora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, frankie1905 napisał:

Na Apple TV 4K obraz mimo iż 720p to płynność bez zarzuty, żadnej kaszy, u mnie nie było opóźnienia obrazu względem komentarza. Da się to spokojnie obejrzeć na 50 calowym TV.

 

U mnie ATV4K i 65" przez kilkanaście minut też płynnie a potem spada jakość. Trzeba wyjść z transmisji i włączyć ponownie żeby było ok. Łącze światło 600 mbps.

 

Na Samsungu 4K z Tizenem obraz tragedia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Wodnik Szuwarek napisał:

Przycinki na Android TV są spowodowane tym, że ten system nie potrafi zsynchronizować ilości klatek obrazu generowanych przez procesor graficzny i odbieranych przez ekran telewizora.

To dlaczego aplikacja DAZN na tym samym telewizorze trzyma mi 50 fps podczas transmisji,a Viaplay nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...