Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Pawop nie interesuja mnie filmy i seriale ta oferta jest tylko po to by wytłumaczyć wygórowaną cenę. Mam C+ i Netfixa i nie wierzę że tu oferta fimowa będzie lepsza. Wiedzą doskonale że większość interesuje tylko sport ale chcą na siłę uszczęśliwić i ofertą filmowa by wyciagnąć dodatkową kasę. Oby przynajmniej oferta filmowa nie była taką nędzna jak sportowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc nie interesuje mnie takie uzupełnienie bo nie mam kiedy ogarnąć tego co mam obecnie. Ale może pomyślą by rozbić ofertę na pakiety, gdzie jeden będzie tylko ze sportem. Jak nie to oferta niczym się nie różni od TV-SAT. U jednych wciskają dodatkowe kanały, a u drugich dodatkowe treści, by podbić cenę. Może jak ktoś pracuje po 8h to ma na to czas, ja niestety nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pawop nie interesuja mnie filmy i seriale ta oferta jest tylko po to by wytłumaczyć wygórowaną cenę. Mam C+ i Netfixa i nie wierzę że tu oferta fimowa będzie lepsza. Wiedzą doskonale że większość interesuje tylko sport ale chcą na siłę uszczęśliwić i ofertą filmowa by wyciagnąć dodatkową kasę. Oby przynajmniej oferta filmowa nie była taką nędzna jak sportowa.
Viaplay to nie jest serwis sportowy. Na każdym rynku, którym działają są filmy, seriale i sport. Może z czasem będzie u nas rozdzielona oferta na sportową i filmowo-serialową.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oceniając sam sport = drogo. Za drogo. Nie wiem po co się tutaj niektórzy produkują, że nie znamy niby oferty i tego jaka będzie za rok czy dwa. Co niby kupią? Premier League nie wyrwą CANAL+. Inne prawa są już rozdane na lata. 

Do tego opóźnienie Internetowe zniechęci wiele osób. Pamiętam jak Eleven irytowało z 5-sekundowym poślizgiem. Tutaj będzie to samo.

Edytowane przez Barti
Nie KRZYCZYMY na forum. Istnieją inne formy wyróżnienia fragmentu postu. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, the cable guy napisał:

 Premier League nie wyrwą CANAL+. 

Żebyś się nie zdziwił. Canal+ już żadnej ligi sam nie potrafi kupić

7 godzin temu, the cable guy napisał:

Oceniając sam sport = drogo

Nie ma samego sportu jest sport i seriale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, the cable guy napisał:

Do tego opóźnienie Internetowe zniechęci wiele osób. Pamiętam jak Eleven irytowało z 5-sekundowym poślizgiem. Tutaj będzie to samo.

Powinniśmy wrócić do czasów śnieżącej telewizji analogowej. Tam transmisja była praktycznie 1:1 w czasie rzeczywistym. A tu ludziom zachciewa się 4K. To daje dodatkowe opóźnienia sygnału. Zanim kodeki rozpakują dane i odczytają sygnał mijają kolejne sekundy. 

Jeśli ma być transmisja, to tylko naziemnie w SD. Najmniejsze opóźnienie względem satelitarnego przekazu UHD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czerstwy: Skoro i tak nie wykupisz to po co krytykujesz i komentujesz? 34 złote to jest godzina pracy na przeciętnym stanowisku pracy w dużym mieście, a 2 godziny pracy 6 pomocnika na budowie. Przy obecnej inflacji, gdzie idziesz do sklepu i włożysz 5 rzeczy do koszyka i 100 zł nie ma to ta cena nie wydaje się w żaden sposób wygórowana. To jest tylko usługa streamingowa, włączasz i wyłączasz kiedy chcesz, a nie wiążesz się umową na 2 lata z operatorem, żeby mieć Eleven za 10 złotych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kiler, a ty po co komentujesz, skoro nie czytasz innych postów ze zrozumieniem? A po drugie, gdzie jest napisane, że komentować mogą tylko ci, co mają zamiar wykupić tą usługę? I tak się składa, że większość woli niższą cenę, nawet gdy jest zobowiązanie. Eleven ma dużo lepszą ofertę i jest znacznie tańszy, więc dla wielu cena jest wygórowana.

Edytowane przez Barti
Brak znaków interpunkcyjnych w poście, przez co jego czytelność jest utrudniona. Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki tu jest problem, kto będzie chciał to sobie wykupi dostęp do serwisu. Liczę ,  że będzie możliwość wypróbowania Viapley, a z drugiej strony  34 zł to nie jest majątek.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, czerstwy napisał:

@Kiler, a ty po co komentujesz, skoro nie czytasz innych postów ze zrozumieniem? A po drugie, gdzie jest napisane, że komentować mogą tylko ci, co mają zamiar wykupić tą usługę? I tak się składa, że większość woli niższą cenę, nawet gdy jest zobowiązanie. Eleven ma dużo lepszą ofertę i jest znacznie tańszy, więc dla wielu cena jest wygórowana.

Nikt Ci nie broni komentować i pisać, że nie wykupisz, bo cena jest dla Ciebie nieadekwatna do treści. Tylko po co o tym w kółko pisać? Tylko o to mi chodziło.

Eleven był za tani i skończył jak skończył. Zaraz się pewnie okażę, że i Serie A stracą na wyłączność, czego bardzo bym nie chciał. Może właśnie gdyby od początku cena była na poziomie 34 złotych to nie musieliby się sprzedawać i nie tracili praw?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak niby skończył Eleven? Prawa ma znacznie lepsze niż Viaplay i jest znacznie tańszy i oto mi głównie chodzi że Viaplay jest za drogi  jak na taka ofertę sportową bo tylko ta znamy na tą chwile. Owszem niech wołaja i te 34 zeta ale za lepszą oferte bo jest skromnie. Choć jak pisałem będzie  UFC to u mnie zyskają dużo. I jak będzie odpowiednia  oprawa itp to zapewne wykupię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko prawa dzieli z C+.A to dwie paczki kosztuja tyle co Viaplay😉Plus jakiś pakiet podstawa.I są to jak dla mnie dwie najlepsze paczki sportowe reszta jest daleko w tyle.No może jeszcze PSP ale tu tylko jedne wartościowe prawa i troche mało transmisji bo większość o jednym czasie niestety.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałeś ze zrozumieniem mój post? Napisałem +pakiet podstawa😉Czyli dodatkowo np ok.20 zeta za kanały podstawowe które i tak praktycznie każdy oglada. Tu dochodzi opłata za internet jeszcze wiecej ale i tak praktycznie każdy go posiada. Pytanie czy nie ma limitów bo tu jeszcze większy problem. W tv -sat można dodatkowo brać MR i podzielić opłaty. W Viaplay też podobno będzie taka możliwość ale na dwie osoby. Już nie piszę nawet o ofertach dla stałych abonentów bo będzie jeszcze taniej ale nie wiadomo czy w Viaplay nie będzie też promocji.

Edytowane przez czerstwy
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...