Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Zuzia napisał:

Informacyjnie. Jest jeszcze opcja kodu aktywacyjnego dla Smart TV i konsoli. Działa.

 

 

Pisałem już o tym. Tyle ze ta informacja zniknęła w gąszczu postów o jakości i słabej ofercie Viaplay za tak wysoka cenę 34 zł miesięcznie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jeszcze wrócę do oferty serialowej. Pisałem, że jest koszmarnie ubogo, ja wśród całej ich oferty znalazłem całe 6 tytułów, które miałem na swojej liście "do obejrzenia". Dodatkowo trzy z nich, czyli połowa to powtórki z Epic Drama, ale ja akurat seriali w kanałach linearnych nie oglądam, bo nie chce mi się tego śledzić i nagrywać, więc powiedzmy, że nie narzekam. Żaden serial z tej całej szóstki to typowe przeciętniaki, nic nadzwyczajnego, przeżyłbym nie oglądając ich, no ale skoro już mam ten okres próbny to przynajmniej w tym okienku póki się nie wyłączy chciałem coś z tego obejrzeć.

 

No i tutaj zaczynają się schody. Na początku się nie zraziłem, bo pierwszy serial obejrzałem bez problemów. Chciałem kolejny (jeden z tych 3 z Epic Drama) i okazuje się, że żaden z tych trzech seriali nie ma polskich napisów. Lektor jest, ale na co mi on, skoro go nie chcę? Inni jakoś potrafią dostarczyć napisy, czasem nie ma lektora, ale nie widziałem jeszcze serialu na Netflixie, czy HBO, gdzie nie byłoby polskich napisów.

 

Przecież to kpina jest jakaś. Czy tam na prawdę nie może działać chociaż jedna rzecz, która w innych serwisach jest normalna? 🤦‍♂️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kingofsouth napisał:

Pisałem już o tym. Tyle ze ta informacja zniknęła w gąszczu postów o jakości i słabej ofercie Viaplay za tak wysoka cenę 34 zł miesięcznie. 

Bo przecież to bardzo dziwne, że ktoś jest niezadowolony z podniesienia ceny przy jednoczesnym pogorszeniu jakości.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, lakiman napisał:

@nix124Z ciekawości, jakie konkretnie  wybrałeś seriale?

 

Project Blue Book, Vienna Blood, Maltese, Condor, Alex Rider, Clarice.

 

Jak widać żadne to hity i jak mówiłem mógłbym się obejść nie oglądając ich ;) Pierwsze 3 są właśnie powtórkami z Epic Drama i nie mają napisów.

 

Ja mam generalnie długą listę seriali i filmów do obejrzenia (a wychodzi tego cały czas tyle, że chyba nigdy jej nie opróżnię, bo dodaję tam więcej, niż jestem w stanie oglądać :)). Jak mnie jakiś serial zainteresuje, z jakiegokolwiek powodu, czy trailerem, czy opisem, czy zdobędzie jakieś nagrody, czy ktoś inny coś poleci etc. to ląduje na tej mojej liście. Generalnie raczej nie sugeruje się ocenami, gatunkiem, czy docelową grupą (stąd np. ten Alex Rider, który raczej celuje w młodzież). Dopiero w momencie oglądania wybieram stamtąd to co interesuje mnie najbardziej, albo tak jak w tym przypadku chciałem wykorzystać okazję dopóki mam dostęp i coś z tego obejrzeć.

 

Te 6 seriali pokrywa się właśnie z tą moją listą. Pewnie jakby doliczyć to co już wcześniej obejrzałem gdzieś indziej, to tych tytułów byłoby parę więcej, ale wciąż nie zmienia to faktu, że oferta serialowa jest bardzo uboga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, lakiman napisał:
 

Idąc dalej tym tokiem rozumowania, będąc w pracy do 22 i mając Canal+ płace w przypadku nowego abo przy pakiecie Superpremium 4K 140 zł za powtórki? no brawo ale mam dobrą rade... jedni będą oglądali Bundeslige w Viaplay, inni dostaną w zamian na Eleven zamiennik w postaci 2 ligi hiszpańskiej, której do tej pory nigdy tam nie było. I faktycznie oferta coraz bardziej warta 15 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...