Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale co Viaplay może zaoferować z seriali/filmów oprócz produkcji własnych? HBO wycofuje wszystko z Netflixow i Amazonoe, bo uruchamiają HBO MAX. Disney robi to samo, bo uruchamia Disney+. Netflix im niczego nie udostępni. Amazon - nie mam pojęcia. Wszystko jest już rozdysponowane, więc jedynie co mogą zaoferować to Originalsy i stare filmy. Ich usługa będzie się opierała przede wszystkim na sporcie.

 

Każdy większy gracz będzie miał za chwilę platformę streamingową i niczego konkurencji udostępniać nie będzie.

Edytowane przez TimesSquare
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Arkon napisał:

142 strony wzajemnych przepychanek, normalnie jak w polskim Sejmie. :) A na pytanie o zawartość serialowo- filmową tego serwisu nikt mi odpowiedzi nie udzielił...

Beznadziejna, to co jest bez logowania to gorszej niż Showmax, po logowaniu niby coś więcej, ale pewnie jeszcze gorsze. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach






Ale co Viaplay może zaoferować z seriali/filmów oprócz produkcji własnych?
 
Każdy większy gracz będzie miał za chwilę platformę streamingową i niczego konkurencji udostępniać nie będzie.


Produkcje Sony, MGM, CBS Studios, Showtime czy Universal. Sporo jest seriali, które nie miały u nas premiery.
Wątpię, by u nas w najbliższym czasie wystartował Paramount+ lub peacock
Beznadziejna, to co jest bez logowania to gorszej niż Showmax, po logowaniu niby coś więcej, ale pewnie jeszcze gorsze. 
Pocieszaj się tak dalej, pocieszaj...


Gdzie było to odliczanie do startu usługi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pawop Ty jesteś pewien tego, co piszesz? Bo coś mi świta, że produkcje Sony, MGM, a przede wszystkim Showtime, będą na wyłączność w HBO MAX. Skąd masz informacje co do tych wytwórni?
Pisałem o serialach tych wytwórni. Filmy ma na razie HBO. Z Showtime ostatnimi czasy nie wszystko się u nas pojawiało, więc różnie może z tym być.
Patrząc jak działa na rynku praw sportowych Viaplay, wcale się nie zdziwię, jak podobnie będzie z prawami filmowymi i za jakiś czas coś przejmą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Pawop napisał:

Pisałem o serialach tych wytwórni. Filmy ma na razie HBO. Z Showtime ostatnimi czasy nie wszystko się u nas pojawiało, więc różnie może z tym być.
 

Nie wszystko się u nich pojawiało, ale po starcie HBO MAX wszystko z Showtime ma lądować u nich podobno. I Disney, i HBO, czekają na wygaśnięcie dotychczasowych umów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Pawop napisał:

Patrząc jak działa na rynku praw sportowych Viaplay, wcale się nie zdziwię, jak podobnie będzie z prawami filmowymi i za jakiś czas coś przejmą.

A jak ja przedstawiałem swoją opinię na temat prawdopodobnego uruchomienia przez NENT kanałów linearnych z dostępem do Premier League, to przypisywałeś mi "widzi mi się", a tymczasem co widzę? :-)

Mianowicie to, że wróżka @Pawop snuje fantazje na temat rzekomego przejęcia gdzieś tam w przyszłości praw filmowych przez "wijaplej", nie mając co do tego żadnych podstaw. Czyżby pan "widzi mi się" Ci się włączył? Bo ja tu widzę tylko czcze życzenia i niczym niepodparte prognozy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@CashBackPlease ja piszę w trybie przypuszczenia po analizie agresywnego działania w kwestii pozyskiwania praw. Ty piszesz jako pewnik bo tak byś chciał, mimo, że nic na to nie wskazuje. Widzisz różnicę?



Nie podam ci konkretnego źródła, ale jakiś czas temu czytałem jakiś artykuł na necie. Dlatego zapytałem cie, czy jesteś pewny tego Showtime i pozostałych wytwórni.
Zapytałeś co Viaplay może zaoferać m.in. z seriali to napisałem co moze być. Seriale Sony i MGM są na Viaplay i niektóre tytuły są premierowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Umek napisał:

Wiec pytam czy skoro jest to płatna usługa doświadcze HDR, Atmos i 4K na każdym tv czy tylko 4K, pewnie od biedy jakieś 5.1 i na dwóch wybranych urządzeniach na które trzeba wyłożyć 349zl. Bo jeśli nie to tyle mi da darmocha.


 

usluga już działa od dawna w innych krajach i nie sadze by nagle do Polski zawitała w lepszej i innej jakości wiec kto żyje w innej rzeczywistości;)

 

349zł lub 899-999zł za AppleTV4K

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Pawop napisał:

Co z seriali było w Showtime, bo jakoś mi umknęło?

Miałem na myśli seriale dokumentalne i filmy dokumentalne. Ostatnio w C+ pokazano "The Reagans", "Terapia par", "Matrymonialny przekręt" czy "Miłość i psychodelia". 

Co do samych seriali to te z Showtime w C+ były dawno temu - i to chyba "w spadku" po dawnej "n" - "Siostra Jackie", "Dexter", "Masters of sex" (to w Ale Kino+).

 

Z nie tak dawnych to w C+ był "Jak zostać Bogiem na Florydzie", ale ten serial został zamówiony przez AMC, potem trafił do YouTube Premium, a następnie przejęło go Showtime, które wstępnie zamówiło drugi sezon, ale później się z tego pomysłu wycofano. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z filmów i seriali póki co nie widzę nic ciekawego. Przynajmniej na ten moment.

Chociaż jestem ciekawy ich realizacji jeżeli chodzi o Bundesligę i puchary europejskie. Szczególnie te drugie, kiedy to w fazie grupowej w jednym czasie jest wiele meczów. Ciekawe jak sobie poradzą z tym wyzwaniem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, tracer10 napisał:

Ale czy ty aby nie przesadzasz? Z czym NENT chce startować aby się postawić gigantom streamingu z USA jak to powiedziałeś? Na rynek USA czy Kanadę kupią tylko to co im sie pozwoli kupić, czyli to co oleją owi giganci z USA.

Dokładnie tak samo jak napisał @Umek odnośnie Eleven, ogłosili na cały świat, że wchodzą podbijać UK/Irlandię😄

Ależ podbili no po prostu SKY, BT, Virgin już są przez to na dnie.

Na rynek USA nie kupią niczego na czym będą mogli zarobić bo nikt im na to nie pozwoli, tak jak Eleven zarobił kupę siana sprzątając sprzed nosa SKY,BT,VM prawa na hiszpańską w UK.😃... która interesuje tam ok może tysiąc ludzi.

 

I żebyś nie myślał, że ja mam cos do Viaplay [ to nie ja natłukłem 138 stron bajdurzenia ] ale uważam, że przesadzasz z nimi.

Tak samo jak przesadzają przeciwnicy Viaplay.

 

Osobiście pogodziłem się, że za rok bye bye po 25 latach C+, i generalnie mam gdzieś kto dostanie moje pieniądze za PL.

Z jednym zastrzeżeniem, JAKOŚĆ musi być idealna i tu moja obawa co do streamu.

😃

Zobaczymy czy to co napisałem będzie przesadą. Na ten moment nie znam żadnego dostawcy, który zapowiada wejście na tamten rynek w takiej skali. Jest raczej odwrotnie. I to chciałem podkreślić. Co do reszty zapewne masz rację, a jak będzie? Zobaczymy .. 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, kamil2505 napisał:

Z filmów i seriali póki co nie widzę nic ciekawego. Przynajmniej na ten moment.

No widzę jest Futurama, serial Clarice (Milczenie Owiec w serialowej wersji) czy Billions (znane, ale to kolejna rzecz kojarzona najbardziej z anteny HBO). Co kto lubi, ale kierunek podobny do tego, jaki jest w oryginalnej szwedzkiej wersji aplikacji. 

5 minut temu, Pawop napisał:

Wygląda na to, że będą kolekcje Starz i Fox

W oryginalnym Viaplay, które nadal mogę podejrzeć na Xbox ta kolekcja wygląda na bardzo ciekawą. Pytanie na ile to się przełoży u nas. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...