Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zapytaj operatora, bo to jego sprzęt. Ja na złomach się nie znam. :) Jeżeli próbujesz udowodnić, że Viaplay to jedyne rozwiązanie dla nas to Ci się to nie uda. :) Oczywiście ja Viaplay biorę pod uwagę ale tak jak napisałem wcześniej jeżeli będzie "ściema", a nie jakość conajmniej HD i kilkudziesięcio-sekundowe opóźnienia, to za to im po prostu nie zapłacę, bo w przeciwieństwie do Ciebie nie będę płacił za to płacił.

Edytowane przez Anita Kaźmierska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, tail# napisał:

Oczywiście ja Viaplay biorę pod uwagę ale tak jak napisałem wcześniej jeżeli będzie "ściema", a nie jakość conajmniej HD i kilkudziesięcio-sekundowe opóźnienia, to za to im po prostu nie zapłacę,bo w przeciwieństwie do Ciebie nie będę płacił za byle co.

Słusznie, za byle co nie ma sensu płacić.

Nie tyle chodzi o opóźnienie sygnału, to bardziej zależy mi na jakości streamingu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, tail# napisał:

Jeżeli próbujesz udowodnić, że Viaplay to jedyne rozwiązanie dla nas to Ci się to nie uda.

Rob co chcesz, tylko nie pirackie streamingi.

Viaplay obecnie od 3 sierpnia udostępnia Bundesligę na terenie naszego kraju. Jest jedynym nadawca co ma prawa do niej u nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie korzystam z tego typu streamingow. Tak jak pisałem wcześniej zacznę od sprawdzenia Viaplay ale nie nastawiam się, że będę bardzo pozytywnie zaskoczony jeśli chodzi o jakość usług tak jak tu niektórzy próbują pisać dlatego szukam odpowiedniego rozwiązania w dobrej jakości.

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, tail# napisał:
Kogo to obchodzi na co ma wyłączność? Kupuję dostęp u innego operatora i oglądam. Polskiego komentarza (bełkotu) w trakcie meczu nie potrzebuję.

Tylko, ze nie jest to do końca legalne, a o tym była mowa

3 godziny temu, Umek napisał:
Ja tylko polecam poczytać opinie o nich na Trustpilot;)
 

Podobne opinie i ocena do Netflixa


 

3 godziny temu, tail# napisał:
...kilkudziesięcio-sekundowe opóźnienia, to za to im po prostu nie zapłacę, bo w przeciwieństwie do Ciebie nie będę za to płacił.


W Viaplay Ci to przeszkadza, a u innego operatora już nie, spoko...
 

Edytowane przez Anita Kaźmierska
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Umek napisał:

Ja tylko polecam poczytać opinie o nich na Trustpilot;)

 

Czytałem. Niczym nie odbiegają od tych na temat Netflixa, a dotyczą głównie oferty (filmowej), a to już kwestia gustu i tego co się komu podoba, a co nie...

Jest juz konto na Twitterze 

@viaplaysportpl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
9 minut temu, tyrla napisał:


A gazeta ?

gazeta.pl i sport.pl to ten sam właściciel. Na gazecie nie muszą pisać skoro robią to na sport.pl, czyli serwisem tematycznym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Umek napisał:

Ja tylko polecam poczytać opinie o nich na Trustpilot;)

 

Mają 3 mln. abonentów a na ww. stronie jest ok 4500 opinii nt. Viaplay. Prawdopodobnie większość to opinie jakichś anonimów. Jest tam jakiś system weryfikacji czy piszący jest abonentem, użytkownikiem serwisu który recenzuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
25 minut temu, Toma441 napisał:

Jest apka Viaplay na Tizenie 

Stało się. Pogromca telewizji linearnej jest na moim TV :-D

Edytowane przez Wodnik Szuwarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...