Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, czerstwy napisał:

Tak? Pokazywanie praw do których na nasz kraj miało TVP  które za nie zapłaciło nie widzisz nic nielegalnego? Wypuścili bubel testowy do którego nikt nie powinien się zalogować i tym bardziej nie powinni pobierać opłat. Takich osob może być więcej i powinni ich przeprosić i zwrócić kasę. Bo jak na start usługi nie do końca się popisali a jak powiadają pierwsze wrażenie najważniejsze. Miały być nowe standardy a pokazuje to troche brak profesjonalizmu. To jedno a drugie go nie wiedza jakie prawa mają ale tu podobnie było  w Eleven

@czerstwy Treści na platformie Viaplay  były pokazywane na podstawie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2017/1128 z dnia 14 czerwca 2017 r. w sprawie transgranicznego przenoszenia na rynku wewnętrznym usług online w zakresie treści. 

Proszę cię nie wypowiadaj się na tematy funkcjonowania platformy zwłaszcza tych technicznych i prawnych o których nie masz zielonego pojęcia.

Zapewniam cię że właściwe geoblakady na wydarzenia live zostały włączone zgodnie z postanowieniami licencyjnymi :) .

Edytowane przez jackpol
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro tak to np wykupująć abonament SKY DE powinia być dostępna oferta SKY IT czy SKY UK i jej np prawa sportowe😂Skoro wykupujac Viaplay PL za 34 zeta można oglądać Viaplay ze Skandynawi  za 200zeta i jej znacznie bogatszą ofertę. A teraz proponuje puścić od tego sezonu Serie A ,Ligue1 i PL bo maja prawa gdzie indziej😅

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, jackpol napisał:

Proszę cię nie wypowiadaj się na tematy funkcjonowania platformy zwłaszcza tych technicznych i prawnych o których nie masz zielonego pojęcia.

Zapewniam cię że właściwe geoblakady na wydarzenia live zostały włączone zgodnie z postanowieniami licencyjnymi :) .

Czyli rozumiem że Copa America w naszym kraju została pokazana legalnie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, tyrla napisał:

Czyli rozumiem że Copa America w naszym kraju została pokazana legalnie ?

0dpalam Netflixa przez VPN(USA) 

Oglądam film , który u nas ma HBO?

To Netflix pokazuje to w naszym kraju legalnie,  czy nie legalnie? 

Odpowiedź brzmi :

Netflix,  nie udostępnia tego filmu w naszym kraju

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, tyrla napisał:

Czyli rozumiem że Copa America w naszym kraju została pokazana legalnie ?

Dla obywateli Szwecji jak są w podróży tak :). Usługa dla polskiego obywatela będzie dostępna od 3 sierpnia. Pewne reguły przez developera nie zostały włączone dla konsoli PS , stąd całe zamieszanie. 

Edytowane przez jackpol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, jackpol napisał:

Dla obywateli Szwecji jak są w podróży tak :). Usługa dla polskiego obywatela będzie dostępna od 3 sierpnia. Pewne reguły przez developera nie została włączona dla konsoli PS , stąd całe zamieszanie. 

Czyli ekspercie prawa legalnie była Copa America w naszej wersji usługi czy nie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, czerstwy napisał:

Czyli ekspercie prawa legalnie była Copa America w naszej wersji usługi czy nie? 

Wyjeżdzam do DE. Odpalam Canal+ Online tam (Premier League) To Canal+ legalnie puszcza PL w DE.

Odpowiedz: PL nie jest puszczane przez Canal+Online (PL)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, kingofsouth napisał:

Wyjeżdzam do DE. Odpalam Canal+ Online tam (Premier League) To Canal+ legalnie puszcza PL w DE.

Odpowiedz: PL nie jest puszczane przez Canal+Online (PL)

Porównujesz usługę z PL którą tu wykupiłeś a tylko oglądasz za granica do przykładu z Viaplay😂@jackpolbrawo ekspercie prawa za wyczerpująca odpowiedz😅Skoro nie wystartowali to mogą puszczać co im się podoba już nie wspominam o pobieraniu opłat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to , że zarejestrowałem się przez błąd systemu.
System potraktował mnie jak obywatela Szwecji i pozwolił mi się w naszym kraju zarejestrować. Dlatego mogłem Copa America mecz obejrzeć.

Opłaty mogą pobierać, po okresie próbnym. Taki się u mnie zakończył.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, czerstwy napisał:

Ty tylko udajesz czy jesteś taki normalnie?😂Porównujesz usługe z PL którą tu wykupiłeś a tylko ogladasz za granica do przykładu z Viaplay😂@jackpolbrawo ekspercie prawa za wyczerpująca odpowiedz😅Skoro nie wystartowali to moga puszczać co im sie podoba już nie wspominam o pobieraniu opłat.

Tak mogą puszczać ponieważ aplikacja jest robiona na rynek europejski a nie tylko polski ! I mogą się do niej logować obywatele z innych Państw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz odpowiedz :

 

24 minuty temu, kingofsouth napisał:

Chodzi o to , że zarejestrowałem się przez błąd systemu.
System potraktował mnie jak obywatela Szwecji i pozwolił mi się w naszym kraju zarejestrować. Dlatego mogłem Copa America mecz obejrzeć.

Opłaty mogą pobierać, po okresie próbnym. Taki się u mnie zakończył.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, jackpol napisał:

Tak mogą puszczać ponieważ aplikacja jest robiona na rynek europejski a nie tylko polski ! I mogą się do niej logować obywatele z innych Państw.

To dlaczego nie wykupia praw do jednego kraju i nie puszczaja  w np 10 krajach? Proponuje kupić np PL za grosze  np u nas i pokazyć w Anglii gdzie te prawa sa kilka razy droższe.Skoro to legalne to bardzo dobry sposób na biznes.Edit King i o tym cały czas piszę pokazywali nielegalnie te prawa u nas przez swoje błędy a jeden ekspert prawa że pisze o czymś o czym nie mam zielonego pojęcia. A tu nawet na logikę widać że śmierdzi😉

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, tyrla napisał:

A niektórzy tutaj pisali że jak nie masz konsoli od Sony to nie możesz się zalogować emoji23.png A teraz takie wałki wychodzą.

Bo nie mozesz bez PS4,PS5 się zrejestrować.

Jakie wałki o czym wy piszecie? Powiedz mi gdzie jest aktywny ekran rejestracji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, czerstwy napisał:

To dlaczego nie wykupia praw do jednego kraju i nie puszczaja  w np 10 krajach? Proponuje kupić np PL za grosze  np u nas i pokazyć w Anglii gdzie te prawa sa kilka razy droższe.Skoro to legalne to bardzo dobry sposób na biznes.

Już dostałeś kilka odpowiedzi i w kółko nie będziemy tobie powtarzać tych samych rzeczy. Aplikacja jest robiona pod rynek europejski, więc może się do niej zalogować obywatele Szwecji , Danii i Łotwy .  Wydarzenia live będą dostępne na danych rynkach w zależności od umów licencyjnych.

 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...