Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepszy serwis streamingowy we wszechświecie rozsyła maile (raczej do tych co byli subskrybentami) ofertę 3 miesiące viaplay Total w cenie 1go za 55zł. Jakieś 2tyg temu zrezygnowałem i dziś taki mail przyszedł. Chyba próbują jeszcze zaskórniaki wyłuskać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez promocji już raczej nikt zorientowany nie kupi subskrypcji za 55zł/m. Nie dość że ten nadchodzący sezon piłkarski już bez LE i LK, to jeszcze Formuła-1 przejdzie pod opiekę Polsatu od Nowego Roku, opłatę miesieczną powinni obniżyć do 10-20 złotych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bułgar
On 6/11/2024 at 4:58 PM, Kiler said:

Wysyłają do wszystkich, którzy mieli chociaż raz wykupioną subskrypcję. Ja też dostałem tego maila. Często takie akcje uskuteczniają. 

Do kiedy ta promka ważna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 18.06.2024 o 13:57, Bułgar napisał(a):

„...martwy okres...”

Viaplay w lipcu bez piłki to dwa weekendy. A od samego początku sierpnia Bundesliga 2., a tydzień później już nawet Championship. Subskrypcję aktywowałem dzisiaj więc mam po te 18,30 zł do końca września, a w październiku pewnie pojawi się jakaś kolejna podobna promocja, więc nie warto przepłacać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, dsd said:

Viaplay w lipcu bez piłki to dwa weekendy.

Optymistycznie zakładasz, że ludzie oglądają wszystko jak leci w viaplay. Głowny ich produkt to m.in liga angielska i przez prawie 3 miesiace nic się nie dzieje w niej. Co obecnie leci poza f1? Copa america w środku nocy? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niczego nie zakładam, stwierdziłem tylko fakty, a jeśli kogoś interesuje wyłącznie Premier League czy LM, to już inna kwestia, taki fan piłki "ma wolne" prawie do końca sierpnia. A mecze Copa America można oglądać nawet po południu, nikt Ci raczej nie zaspoileruje wyników :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...