Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, kisiel95 napisał(a):
20 godzin temu, k05 napisał(a):
Bo ja wiem czy 35zł miesięcznie to dobra cena? 
Jak kogoś nie interesuje F1 i KSW to może sobie odpalić Viaplay Medium+ w opcji "włącz-wyłącz" w C+ i wyjdzie średnio 20zł miesięcznie. Jak ktoś bardzo potrzebuje F1 to widzę, że dopełnienie też można dokupić. 

Mam za 10 zł Viaplay Total (tyle że teraz takiej nie dostaniecie), ale i tak C+ słaba oferta jak ktoś lubi KSW i F1.

Podaj przykład tego typu oferty w lepszej cenie😂 ma to być odpowiednik Włącz-wyłącz C+ i Viaplay z PL🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostka która może się komuś przydać i nie kojarzę by tu wcześniej się pojawiała: można na kompie zalogować się na duńskiej stronie viaplay swoim polskim kontem (obojętnie czy bezpośrednio ich czy np z C+) i oglądać np lige mistrzów. Oczywiście po duńsku, ale leci bez żadnego vpn ;)

Na apkach raczej nie podziała bo np testowałem zagranicą wbudowaną apkę w tv i mimo zalogowania się swoim kontem to content tylko lokalny mogłem oglądać bez ligi angielskiej bo takowej w pakiecie w Szwecji nie ma.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj przykład tego typu oferty w lepszej cenie ma to być odpowiednik Włącz-wyłącz C+ i Viaplay z PL
Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Robię to samo, co Wy z CANAL+, że podajecie starsze oferty. Mam Viaplay Total za 10 zł miesięcznie w pakiecie za 30 zł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, utede napisał(a):

Ciekawostka która może się komuś przydać i nie kojarzę by tu wcześniej się pojawiała: można na kompie zalogować się na duńskiej stronie viaplay swoim polskim kontem (obojętnie czy bezpośrednio ich czy np z C+) i oglądać np lige mistrzów. Oczywiście po duńsku, ale leci bez żadnego vpn ;)

Na apkach raczej nie podziała bo np testowałem zagranicą wbudowaną apkę w tv i mimo zalogowania się swoim kontem to content tylko lokalny mogłem oglądać bez ligi angielskiej bo takowej w pakiecie w Szwecji nie ma.

 

Faktycznie działa ;) Szkoda, że na apkach nie trybi, bo zrezygnowałbym z Polsat Box Go by oglądać Ligę Mistrzów na TV. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kisiel95 napisał(a):
17 godzin temu, czerstwy napisał(a):
Podaj przykład tego typu oferty w lepszej cenieemoji23.png ma to być odpowiednik Włącz-wyłącz C+ i Viaplay z PLemoji1787.png

Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Robię to samo, co Wy z CANAL+, że podajecie starsze oferty. Mam Viaplay Total za 10 zł miesięcznie w pakiecie za 30 zł.

Idąc Twoim wspaniałym tokiem myślenia to w C+ można mieć Viaplay Medium za 5zł i 10zł w opcji "włącz-wyłącz" Total. Wychodzi średnio 5zł, czyli taka sama cena jak Twoja za całość. 

 

Czasami się zastanawiam czy jesteś dorosłym człowiekiem czy jakąś gimbazą. 😂

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, utede napisał(a):

Ciekawostka która może się komuś przydać i nie kojarzę by tu wcześniej się pojawiała: można na kompie zalogować się na duńskiej stronie viaplay swoim polskim kontem (obojętnie czy bezpośrednio ich czy np z C+) i oglądać np lige mistrzów. Oczywiście po duńsku, ale leci bez żadnego vpn ;)

Na apkach raczej nie podziała bo np testowałem zagranicą wbudowaną apkę w tv i mimo zalogowania się swoim kontem to content tylko lokalny mogłem oglądać bez ligi angielskiej bo takowej w pakiecie w Szwecji nie ma.

Bez VPN, bo do duńskiej wersji nie trzeba VPN. Oczywiście 4K nie będzie, bo wymaga ono subskrypcji skandynawskiej. Ciekawe ile podziała ten "ficzer" po upublicznieniu. Swoją drogą już nawet nie chce im się zabezpieczać streamu jak dawniej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idąc Twoim wspaniałym tokiem myślenia to w C+ można mieć Viaplay Medium za 5zł i 10zł w opcji "włącz-wyłącz" Total. Wychodzi średnio 5zł, czyli taka sama cena jak Twoja za całość. 
 
Czasami się zastanawiam czy jesteś dorosłym człowiekiem czy jakąś gimbazą.
Nie Moim, tylko Waszym. Chwalicie się ofertami w dziale o CANAL+ targując się o każde 5 zł. Gdy robię to samo, to już jest oburzenie, że można było mieć sam Viaplay bez całej paczki CANAL+ w taniej cenie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, kisiel95 napisał(a):
22 godziny temu, czerstwy napisał(a):
Podaj przykład tego typu oferty w lepszej cenieemoji23.png ma to być odpowiednik Włącz-wyłącz C+ i Viaplay z PLemoji1787.png

Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Robię to samo, co Wy z CANAL+, że podajecie starsze oferty. Mam Viaplay Total za 10 zł miesięcznie w pakiecie za 30 zł.

Widać jak przeczytałeś że zrozumieniem🤣 Napisałem wyrażnie od opcji włącz -wyłącz. Ale ty nie masz zielonego pojęcia co to za opcja i na czym polega. Kompromituj sie dalej ja ci w tym nie będę pomagał😂

 

4 godziny temu, k05 napisał(a):

Idąc Twoim wspaniałym tokiem myślenia to w C+ można mieć Viaplay Medium za 5zł i 10zł w opcji "włącz-wyłącz" Total. Wychodzi średnio 5zł, czyli taka sama cena jak Twoja za całość. 

 

Czasami się zastanawiam czy jesteś dorosłym człowiekiem czy jakąś gimbazą. 😂

Nie dyskutuj z nim bo nie ma sensu sam nie wie o czym pisze a komentuje to czego nawet nie zna. Skomentował że słaba oferta a nie potrafi podać takiej samej gdzie indziej już nawet nie mówiąc o lepszej🤣

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No 10 zł miesięcznie za pakiet Total gorszy od średnio 20 zł miesięcznie Viaplay Medium+ w opcji włącz-wyłącz. :D @czerstwy 
 

Przeczytałem dokładnie, też porównywaliście starszą ofertę, którą już macie. Moja była z kwietnia.
Popełniacie błąd, że porównujecie oferty w CANAL+, które wytargowaliście do tych które są dla kogoś z ulicy, którzy nie mieli wcześniej nic do czynienia z usługą.

251c06adeb37d.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, kisiel95 napisał(a):

No 10 zł miesięcznie za pakiet Total gorszy od średnio 20 zł miesięcznie Viaplay Medium+ w opcji włącz-wyłącz. :D @czerstwy 
 

Przeczytałem dokładnie, też porównywaliście starszą ofertę, którą już macie. Moja była z kwietnia.
Popełniacie błąd, że porównujecie oferty w CANAL+, które wytargowaliście do tych które są dla kogoś z ulicy, którzy nie mieli wcześniej nic do czynienia z usługą.

251c06adeb37d.png

Krytykować jeszcze trzeba umieć. 

No nie wychodzi Ci, nie wychodzi... 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co całą umowę CANAL+ masz bez zobowiązania? Czy tylko sam Viaplay? W której musisz więcej rzeczy dobrać po drodze? Jak wezmę na cały sezon Premier League, który trwa od sierpnia do maja to i tak więcej wyjdzie niż 10 zł miesięcznie w zobowiązaniu.
@czerstwy

1 minutę temu, k05 napisał(a):

Krytykować jeszcze trzeba umieć. 

No nie wychodzi Ci, nie wychodzi... 

Bo fanboj C+ tak napisał? :D Każdy ma inne potrzeby - można mieć CANAL+ i nie czuć się lepszym od innych (mam go bez zobowiązania, bo tak chciałem i nie chcę czekać dwóch lat, aby łaskawie mieć lepsze warunki). A tak na serio na starszych sprzętach Viaplay działa płynniej niż CANAL+ Online - i niekoniecznie na KODI.

Edytowane przez kisiel95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat tu opisywałem, że też chodzę do psychiatry. Czy to powód do wstydu? Po prostu odnosiłem się do tego, że nie wszystko ma w opcji włącz - wyłącz i też ma jakąś umowę @czerstwy

Co do takiej opcji jest oferta w ramach włącz wyłącz w Play, łącznie daje się 60 zł miesięcznie (50 zł + 10 zł za 10 pkt), bez żadnych rabatów dla kogoś z ulicy i można wymieniać, czy bierze się samo CANAL+, samo Viaplay, czy PSP lub Eleven.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

włącz wyłącz przechodzi ?, dają się doić, ciekawe jak długo.

Okres darmowy to promocja, nie muszą jaj dawać, żaden urząd tego nie wymusi. poczkasz jak polsacie na swój okres rozliczeniowy to się człowiek oduczy kombinatorstwa.

Nie taki jest cel sprawdzania oferty bez zobowiązania.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kisiel95 napisał(a):

Akurat tu opisywałem, że też chodzę do psychiatry. Czy to powód do wstydu? Po prostu odnosiłem się do tego, że nie wszystko ma w opcji włącz - wyłącz i też ma jakąś umowę @czerstwy

Co do takiej opcji jest oferta w ramach włącz wyłącz w Play, łącznie daje się 60 zł miesięcznie (50 zł + 10 zł za 10 pkt), bez żadnych rabatów dla kogoś z ulicy i można wymieniać, czy bierze się samo CANAL+, samo Viaplay, czy PSP lub Eleven.

Szczerze powiedziawszy to nie bardzo mnie interesuje co robisz w wolnym czasie. Twoja sprawa. Nie to miałem na myśli. 

 

W Play, żeby mied Viaplay musisz mieć jakieś abonament - podobnie jak w C+. Więc oferty są podobne. 

A ta opcja z tymi punktami w Play to już w ogóle śmiechu warte. Oferta przekombinowana i nieczytelna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważył ktoś problem na Android TV po ostatniej aktualizacji Viaplay? Tak się domyślam, że aktualizacja ma coś do rzeczy, bo wcześniej tak się nie działo. Widzę, że ostatnia była u mnie pod koniec września, ale ostatnio nie miałem wieczorami czasu na TV i dopiero przedwczoraj włączałem znowu apkę Viaplay.

 

Każda transmisja dosłownie po paru, maksymalnie kilkunastu minutach najpierw zaczyna się delikatnie ciąć, później coraz bardziej, a na koniec zawiesza całkowicie całe urządzenie. Nic się nie da zrobić oprócz wyciągnięcia wtyczki z gniazdka.

 

Sytuacja dotyczy Mi Boxa. Na Canal+ Boxie jest nieco lepiej, bo jest wydajniejszy, więc jeszcze nie zdarzyło mi się, żeby go zawiesiło, ale też widać, że wszystko jest mniej responsywne niż zazwyczaj.

 

To tak wygląda jakby apka miała jakiś wyciek pamięci, ale nie widziałem, żeby ktoś to już zgłaszał tutaj, więc tym bardziej dziwne, bo jeżeli tak by było to pewnie u każdego.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, bo ja mówię o tym starszym Mi Boxie (tym bez S) na niego aktualizacji nie było - jest nadal w wersji 9. Po za tym jak mówię problem jest też na Canal+ Boxie tylko w mniejszym stopniu, bo jest po prostu wydajniejszy.

 

EDIT: Jeszcze tylko dodam, że każda inna apka działa poprawnie i tak samo jak wcześniej. Wyjątkiem jest tylko właśnie Viaplay. Teraz chociażby oglądam od początku mecz Świątek na C+ Online i ani trochę nie przypomina to zachowania, które mam z Viaplay. Tam już po paru minutach są problemy.

Edytowane przez nix124
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...