Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko zależy skąd to będzie miał  ;) bo jak wiadomo viaplay jest w wysokim abo w c+ za 0-5zł, a ktoś inny musi płacić 55zł, paczkę reszty kanałów chyba można mieć za 240zł w c+online w pakiecie płatnym na pół roku ale chyba nie tam Polsatu Sport zatem trzeba opłacać PBGO pakiet sport za 40zł, Eurosportu Player nie sprawdzę bo nie mam aktualnie suba w Playerze. Wychodzi sporo  😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, swordfish napisał(a):

Ile obecnie musi płacić fan sportu, aby mieć dostęp jednocześnie do Polsat Sport, Polsat Sport Premium, Eleven, całej paczki sportowej Canal+, Eurosport Player (bo tam są dodatkowe transmisje niedostępne w kanałach Eurosport) i Viaplay? 

Subskrypcja bez żadnych promocji. PBG Sport 40 zł, C+ online 54 zł, Eurosport Extra w Player 30 zł, Viaplay Total 55 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A PBG Sport 40 zł to nie jest czasem cena promocyjna, tyle, że jest często?

10 godzin temu, OlafS napisał(a):

Człowiecze co miałeś rozdrobnione :?: - przecież patrząc uczciwie to tych nadawców było zaledwie dwóch i tak... jak ktoś wolał siatkówkę czy kosza to brał Polsat, a jeśli Ekstraskopaną czy Premier League to C+ bo reszta była dostępna na obu platformach na Elevan, Eurosport, Polsat Premium a nawet [beep]icia MMA były dostępne przez PPV na obu platformach więc to VP rozwodnił prawa i jeszcze pokazuje to w marnej jakości.

Viaplay dał na samym początku klientom dużych kablówek tani dostęp do serwisu.

 

Co do tego wpisu nie zgodzę się, Bundesliga była rozdrobniona, mecze BVB przeważnie lądowały w C+, a Bayernu w Eleven. Tak samo z LaLiga, pół ligi u jednego, pół u drugiego nadawcy. W tym sensie to jest rozdrobnienie totalne, teraz cała Bundesliga (wraz z Multiligą, czego wcześniej nie było) jest w jednym podmiocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, vigoo napisał(a):

Wyobraź sobie, że transmisje sportowe odbywały się dużoooooo wcześniej zanim pojawił się Viaplay

Obudź się,jest rok 2023 i o czasie obecnym rozmawiam. Nie obchodzi mnie,  gdzie i jakie transmisje były 5 lat temu. Piszę co jest dzisiaj. I to co jest dzisiaj u jednego nadawcy zostanie podzielone a może nawet część przepadnie. Nic dobrego w tym nie widzę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś CANAL+ w ogóle pokazywał piłkarsko głównie hity z tamtejszego Top 5 lig piłkarskich w Europie (wraz z europejskimi pucharami). I oczywiście sam jestem osobą, która wybiera dany mecz i raczej nie skacze po kanałach/głównie woli ważniejsze mecze, ale czasem wybiorę coś nieoczywistego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, swordfish napisał(a):

Ile obecnie musi płacić fan sportu, aby mieć dostęp jednocześnie do Polsat Sport, Polsat Sport Premium, Eleven, całej paczki sportowej Canal+, Eurosport Player (bo tam są dodatkowe transmisje niedostępne w kanałach Eurosport) i Viaplay? 

Posiadam wszystkie C+,PS,PSE,PSP,Eurosporty i Viaplay za  60 zł. Nawet niepełne Eleveny mogę mieć średnio za 4 zeta miesięcznie Eurosport Player mnie nie interesuje. Znacznie więcej wydaje się na serwisy filmowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam wszystkie C+,PS,PSE,PSP,Eurosporty i Viaplay za  60 zł. Nawet niepełne Eleveny mogę mieć średnio za 4 zeta miesięcznie Eurosport Player mnie nie interesuje. Znacznie więcej wydaje się na serwisy filmowe.
Bo jesteś chyba na starych warunkach z Polsatem, a Viaplay masz pakiet Total, czy Medium+?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cokolwiek zgarnie rzeczy po Viaplay, mam nadzieję, że będzie opcja brania abonemantu doraźnie, a nie 2-letnich zobowiązań jak z C+. Gdyby Showtime wykupił całość i dorzucił 4k, byłoby najlepiej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...