Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, aandin napisał(a):

Dzisiejszy mecz Bundesligi Bremen-Bayern w bardzo dobrej jakości.

Myślenie życzeniowe, ewentualnie zaklinanie rzeczywistości...

 

2 godziny temu, Vaniliovsky napisał(a):

Martin Lewandowski szef KSW w wczorajszym wywiadzie o Viaplay

 Proszę się nie martwić na najbliższe kilka lat. Zdecydowali o wyjściu z Polski ale to się nie dzieje od razu.  Sport w Viaplay ma się bardzo dobrze.

Uwielbiam takie komunikaty...

Skoro jest tak dobrze, to dlaczego jest tak źle?

Po dwóch latach działalności zdecydowali o wyjściu, więc będą wychodzić przez następne 4-5? To ma sens...

2 godziny temu, Vaniliovsky napisał(a):

Martin Lewandowski szef KSW w wczorajszym wywiadzie o Viaplay

 To chyba inne biblioteki nie rotują tak jak by sobie szefowie życzyli.

"Chyba"... zawsze dodaje wiarygodności wypowiadanym słowom. 😆

2 godziny temu, Vaniliovsky napisał(a):

Martin Lewandowski szef KSW w wczorajszym wywiadzie o Viaplay

Dlatego mogę Państwa zaprosić do oglądania KSW przez najbliższe kilka lat na Viaplay." 

Pewnie tak. W tym szwedzkim, duńskim, norweskim...

12 minut temu, cidik napisał(a):

ostatnio to nawet sportowym kanałom Canal+ daleko do PSP, o Viaplay nie napisze bo jest tak samo 3 rok

Ostatnio? Bardziej od początku istnienia PSP.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, lakiman napisał(a):

Jeśli takie parametry spotkały wyróżnienie to można rozumieć, że pozostałe spotkania miały gorszą jakość..i to nadal jest normą.

Pewnie dzisiejszy mecz Tottenham -United też będzie w tych niby lepszych jak na standardy Viaplay a reszta jak wiadomo..

 

Trochę to przypomina oglądanie swego czasu Ligi Mistrzów na platformie "n" , gdzie jeden mecz był w fajnej jakości na nSport HD a reszta w przeciętnej na serwisowych 106-109. Tylko że teraz jest rok 2023 a nie 2011.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Lins napisał(a):

Pewnie dzisiejszy mecz Tottenham -United też będzie w tych niby lepszych jak na standardy Viaplay a reszta jak wiadomo..

Te lepsze standardy to rozdzielczość 1080p bez zmiany bitrate, dzięki temu studio ładniej wygląda, a to co w dynamicznym ruchu, gorzej.

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie sprawdzam cyferek. Jak dla mnie mecz był dobrej jakości, może z tą bardzo dobra przesadziłem. Nie wiem jak wyglądał na telewizorach z Biedronki za 1000 zł z przystawką Xiaomi. Ja nie miałem na co narzekać. Mecze w C+ online wcale lepszej jakości nie są i jakoś nikt nie lamentuje z tego powodu. Pomimo tego, że C+ online kosztuje prawie tyle co Viaplay a ma 4 X słabszy content.O ilości transmisji równoczesnych i biblioteczce nawet nie ma co wspominać.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, aandin napisał(a):

Ja nie sprawdzam cyferek. Jak dla mnie mecz był dobrej jakości, może z tą bardzo dobra przesadziłem. 

Masz prawo do swojej subiektywnej opinii, ale poprzednią wypowiedzią chyba pół forum poderwałeś do sprawdzenia, czy czasem UHD na odchodnym nie rzucili :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim,

Mam problem z viaplay podczas korzystania z android boxa, cały czas się zacina nie da się oglądać. Jak oglądam ja komputerze na przeglądarce wszystko dziala okej.

 

mam formuler z8 pro, próbowałem przez aplikacje viaplay jak i przez kodi i w obu aplikacjach jest ten sam problem. 
ktos ma jakie pomysł? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SEpuLT W weekend przetestowałem troche tego MiBoxa 2gen i generalnie zdarzyło się kilka meczów Bundesligi, na których był czarny ekran, np: Wolfsburg - Heidenheim, Stuttgart - Bohum, Dortmund - Koln. Był też problem z meczem 1. ligi żużlowej Rybnik - Ostrów.

 

Co ciekawe, wszystko z w/w transmisjami live było ok na pluginie Viaplay w KODI, tak więc możesz skorzystać z tej opcji, jako alternatywa dla przerzucania obrazu z telefonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 hours ago, NN1337 said:

Cześć wszystkim,

Mam problem z viaplay podczas korzystania z android boxa, cały czas się zacina nie da się oglądać. Jak oglądam ja komputerze na przeglądarce wszystko dziala okej.

 

mam formuler z8 pro, próbowałem przez aplikacje viaplay jak i przez kodi i w obu aplikacjach jest ten sam problem. 
ktos ma jakie pomysł? 

Na forach tegoż formulera piszą że to powszechne na wielu wersjach. Więc problem jest albo ze sprzętem samym w sobie, albo apką viaplay i niestety rozwiązania brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, NN1337 napisał(a):

Cześć wszystkim,

Mam problem z viaplay podczas korzystania z android boxa, cały czas się zacina nie da się oglądać. Jak oglądam ja komputerze na przeglądarce wszystko dziala okej.

 

mam formuler z8 pro, próbowałem przez aplikacje viaplay jak i przez kodi i w obu aplikacjach jest ten sam problem. 
ktos ma jakie pomysł? 

Ja mam pomysł. Zamień ten wynalazek na jakiś porządny sprzęt z Android TV 11 /Google TV i chipsetem Amlogic S905X4 lub S905Y4, np Realme Tv Stick 4k, Homatics z serii R, MiBox 2gen itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...