Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Viaplay na Apple: 5,4 średnie i maks. 5,9 Mbps. Reszta urządzeń 5 Mbps.

 

Tymczasem, na wszystkich urządzeniach, również tych z Widevine L3.  F1 TV: 5 Mbps dla live i 7 Mbps z odtworzenia, Sky Ch (legalne, nie żadne "złamane") 10 Mbps dla live z kanału Sky, 8 Mbps dla zewnętrznego, o UHD nie ma co się rozpisywać, bo po ilości Formuły jakie dali ostatnio pobili wszystkich w europejskim streamingu. 

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu tylko w omawianym kontekście F1. W sumie Sky do Viaplay nie ma co porównywać, nawet to skandynawskie, drogie jest lata świetlne w tyle w stosunku do Sky Ch.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biuro prasowe Viaplay na temat jakości streamów:

 

Cytat

Jako Viaplay doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, że rozdzielczość transmisji sportowych jest dla naszych widzów bardzo ważna. Dlatego nieustannie ulepszamy ich jakość, która na wszystkich rynkach, na których jest obecne Viaplay wynosi co najmniej 720p przy 50 klatkach na sekundę. Stale rozszerzamy również liczbę wydarzeń sportowych, które udostępniamy naszym subskrybentom w jakości 1080p przy 50 klatkach na sekundę. W tym roku pokażemy na platformie Viaplay ponad 100 000 godzin transmisji z najlepszych wydarzeń sportowych na żywo.

Jeśli chodzi o filmy i seriale, większość z nich oferujemy w jakości Full HD 1080p z dźwiękiem Dolby. Stale powiększamy naszą bibliotekę o nowe treści w rozdzielczości Full HD 1080p. Dodatkowo na rynku cały czas pojawiają się kolejne oryginalne produkcje Viaplay, takie jak m.in. ‘Tytani KSW’, ‘Materla. Lionheart.’, ‘Tajemnice Polskich Morderstw’ czy ‘Sprawa Iwony Wieczorek’. Już wkrótce poinformujemy o kolejnych, ekscytujących propozycjach filmowo-serialowych, które pojawią się w serwisie Viaplay.

 

https://android.com.pl/rozrywka/613364-viaplay-problemy-jakosc-dzialanie/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 6/28/2023 at 3:23 PM, czullo1 said:

Góra dwa dni i cena akcji wróci tam gdzie ich miejsce czyli poniżej 60 koron

 

No to minęło 6 dni i mamy dziś maksimum 66,2 SEK, co oznacza prawie +10%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzepiące, może jak się odkują, doczekam, aż 10 sezonów pewnego serialu tylko po szwedzku zyska jakiekolwiek tłumaczenie. Tymczasem proponuję udział w ankiecie: 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bgmnt, czy u Ciebie na Safari wyścig leciał z wyższym bitrate niż 3,8 Mbps? Bo u mnie nie. Odpaliłem w domu na MacBook'u Pro 13" z M1 i wcale to nie wyglądało lepiej niż w pracy na Windowsie. Oni chyba te materiały z odtworzenia teraz tną do takiego poziomu. 

 

Co prawda mam aktualnie zainstalowaną betę macOS 14 Sonoma, ale nie sądzę by miało to wpływ. 

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Na Islandii Viaplay podpisało umowę z lokalną grupą medialną Sýn, która od sierpnia zajmie się obsługą wszystkich lokalnych transmisji sportowych, uruchomi również kanał telewizyjny, gdzie będą one dostępne". 

Źródło: Twitter, Karol z CyrkF1

Edytowane przez Sajmoncfc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Sajmoncfc napisał(a):

"Na Islandii Viaplay podpisało umowę z lokalną grupą medialną Sýn, która od sierpnia zajmie się obsługą wszystkich lokalnych transmisji sportowych, uruchomi również kanał telewizyjny, gdzie będą one dostępne". 

Źródło: Twitter, Karol z CyrkF1

Tutaj info: https://www.mbl.is/sport/frettir/2023/07/04/syn_og_viaplay_i_vidtaekt_samstarf/

 

24 minuty temu, Mariusz Wójcicki napisał(a):

Zaczynają od swojego lokalnego rynku. Hmmm to może jednak przepłacili za te prawa, jak myślicie fachy? 😜

Ale co Ty. Jak czytałem tutejszych fachów to te wszystkie plotki i artykuły na temat przepłaconych praw to tylko lament tych, którzy je stracili. Ja bym im wierzył.  🤣😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, k05 napisał(a):

Tutaj info: https://www.mbl.is/sport/frettir/2023/07/04/syn_og_viaplay_i_vidtaekt_samstarf/

 

Ale co Ty. Jak czytałem tutejszych fachów to te wszystkie plotki i artykuły na temat przepłaconych praw to tylko lament tych, którzy je stracili. Ja bym im wierzył.  🤣😂

To już Smokowski mówił coś, że współczuje kolegom, którzy tam pracują bo ich los nie jest do końca pewny.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.07.2023 o 14:17, bgmnt napisał(a):

 

No to minęło 6 dni i mamy dziś maksimum 66,2 SEK, co oznacza prawie +10%.

No to minęły 3 dni i znowu -10% w plecy, podniecanie się, że urośnie o 10% podczas gdy od ceny maksymalnej wartość tej firmy się skurczyła o 90% to jest śmiech na sali, wołaj jak wrócą na poziom 200 koron przynajmniej... czyli NIGDY. HAHAHA

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czullo1 Po co (kolejny zresztą raz) kłamiesz? Przypominam, że 28 twierdziłeś "cena akcji wróci tam gdzie ich miejsce czyli poniżej 60 koron".

Gratuluje też tym co dali plusy :D.

 

viaplay.jpg

50 minutes ago, Mariusz Wójcicki said:

Ludzie z tych telewizji sportowych mi mówili o ile Viaplay przepłacił ale ja im wtedy powiedziałem, że to nie prawda i, że mnie oszukują bo to zwykły lament, że stracili prawa 🤣 😜

Problem Viaplay na giełdzie wyniknął z tego, że obniżyli znacząco prognozy dotyczące zarobków z abonamentu VOD i reklam w kanałach linearnych (za mało abonentów, za mało reklam w stosunku do prognoz).

Z pewnością gdyby mieli mniej, tańszych praw to abonentów i reklamodaców byłoby więcej

A najlepiej jakby nadawali teledyski w jakości VHS, albo programy o kontrolerach granicznych na kanale Golfowym 🤣.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...