Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wierz C+, zawsze z siebie zdejmą odpowiedzialność. W takim przypadku można reklamować do CANAL+ i powinieneś dostać zwrot kasy.

W Viaplay jak się psulo, reklamowałem w Play to ostatnio zamiast 10 zł dostałem 15 zł - 100% tego ile płaciłem za Viaplay w tamtym okresie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minutes ago, kisiel95 said:

Wierz C+, zawsze z siebie zdejmą odpowiedzialność.

Z jakiejś piaskownicy wypadłeś?

Było oficjalne stanowisko stacji wiec Viaplay je znało i mogło zaprzeczyć. Tyle lat transmisji Premier League bez przygód i wtop, przychodzi nowy podmiot i zalicza ich już mnóstwo ale widać mocno lobbing nadal trwa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, k05 napisał(a):

@swordfish póki co nie wrzucili drugiego sezonu. Swego czasu podobnie było z holenderską "Penozą". Serial pojawił się na platformie kilka miesięcy po zapowiedziach. 

Czyli polski PR odpowiedzialny za marketing rozesłał informację prasową z błędną informację o premierze. Też mi się wydawało, że premiera 2.sezonu jest za wcześniej, skoro 1. dali niedawno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, kisiel95 napisał(a):
19 godzin temu, utede napisał(a):
Dawno wtopy nie mieli No wiec dziś nadrabiają emoji23.png ostatnia akcja meczu United- Aston i na C+ pojawia się testowa plansza z napisem „viaplay” na ok minutę po czym pojawia się reklama. Wynik trzeba było sprawdzić w necie czy przypadkiem ostatnia wrzutka nie przynosiła gola 

To wpadka C+, na Viaplay działało.

To wpadka Viaplay, ponieważ u nich jako dostawcy sygnału pojawiła się ta tablica, C+ jest tylko jego przekaźnikiem, zresztą, jakoś chyba 2 tygodnie temu na darmowym Viaplay Sports Weekend w Play TV mecz Bundesligi włączyli łaskawie od 25 minuty xD

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.04.2023 o 21:50, dsd napisał(a):

Tak z ciekawości jednak zgłosiłem to do Viaplay Helpcenter i oto odpowiedź :
„Sprawa została zgłoszona do naszego działu technicznego. Trzeba teraz trochę poczekać na dodanie ale nasi technicy juz z tym walczą.”

No to pożyjemy, zobaczymy czy chatbot pisał mi prawdę. 🤭

Są już kolejne do zgłoszenia, bo praktyka dodawania bez polskiego tłumaczenia jest ciągła. Kilka nowych przykładów. Dwa odc. "Breakthrough" oraz "Futuropolis", sześć odc. "Oddly Satisfying Science" , dwa odc. "Cuba: Paradise on the Brink",  trzy odc. "Creepy Crawlies". To nie zamyka listy, jest więcej bez tłumaczenia z ostatnio dodanych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skandynawskie Viaplay też nie dostarcza dodatkowych ścieżek dźwiękowych dla transmisji sportowych. @aster możesz używać polskiego Viaplay na zasadzie czasowego dostępu w UE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, aster napisał(a):

 

Dzięki, szkoda że nie można w oryginale posłuchać komentarza.

 

Czy przynajmniej Viaplay będzie działać jak się podróżuje po UE?

Też bym posłuchał angielskiego komentarza, bo od słuchania kastrata Zachodnego i Gutki już mnie głowa boli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Zuzia napisał(a):

Skandynawskie Viaplay też nie dostarcza dodatkowych ścieżek dźwiękowych dla transmisji sportowych. @aster możesz używać polskiego Viaplay na zasadzie czasowego dostępu w UE.

 

Dziękuję za info, to mnie akurat dziwi, myślałem że w Skandynawii (szczególnie w Norwegii) lubią oglądać angielską ligę z angielskim komentarzem.

 

Viaplay z automatu będzie działać w UE czy wymagają skanu jakiegoś rachunku za wodę/prąd w Polsce, itd.?

 

11 godzin temu, Emilio1985 napisał(a):

Też bym posłuchał angielskiego komentarza, bo od słuchania kastrata Zachodnego i Gutki już mnie głowa boli

Szkoda, że nie oferują takiej opcji. W pewien sposób segregują i uszczelniają też swoje rynki bo mniej osób z innych krajów będzie chętnych zapisać się do Viaplay PL jeśli nie będą mogli przestawić komentarz na inną wersję, nawet jeśli cena w PL będzie tańsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem dziś przypadkiem, że FB polskiego Viaplay opublikowało ostatniego posta dwa tygodnie temu, 17.04.

Ciekawe czy się umowa agencji, która to prowadziła skonczyła i ktoś zapomniał o temacie czy o co chodzi ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, aster napisał(a):

Viaplay z automatu będzie działać w UE czy wymagają skanu jakiegoś rachunku za wodę/prąd w Polsce, itd.?

Działa z automatu.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale amatorszczyzna - wierzyć się nie chce że coś takiego może funkcjonować na rynku. W dzisiejszych czasach żeby nie móc ogarnąć podstaw transmisji jaką jest m.in dźwięk to jakaś kpina z abonentów. Wy naprawdę płacicie za ten kicz czy jakieś nowe promocje były?

Edytowane przez opensource
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo ludzi połapało promki u operatorów (5-19zl), inni wzięli na rok i dziela na kilka osób wiec wychodzi względnie tanio. 
Jesli ktoś interesuje się PL czy F1 to nie za bardzo jest alternatywa wiec oglądasz badziew albo nic jeśli chcesz z legalnego źródła. (I/lub po polsku)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman
7 godzin temu, opensource napisał(a):

 Wy naprawdę płacicie za ten kicz czy jakieś nowe promocje były?

Taaak.. Złożyliśmy się po 3 zeta i płacimy w ramach "spółdzielni". 😀  

Taka moda.  

 

👌

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, opensource napisał(a):

Wy naprawdę płacicie za ten kicz czy jakieś nowe promocje były?

Jakie bywały najlepsze promocje (bezpośrednie od Viaplay) poza operatorami? Czy zdarza się coś w stylu Skyshowtime, gdzie jest 50% taniej?

 

Ja potrzebuję PL na następny sezon (i przy okazji Mosconi Cup) i pozostaje Viaplay lub jakiś podobny pakiet z innego kraju UE, który działałby w całej Europie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.05.2023 o 15:01, bgmnt napisał(a):

Zauważyłem dziś przypadkiem, że FB polskiego Viaplay opublikowało ostatniego posta dwa tygodnie temu, 17.04.

Ciekawe czy się umowa agencji, która to prowadziła skonczyła i ktoś zapomniał o temacie czy o co chodzi ;).

Sprawdź jeszcze raz praktycznie co chwilę opisują swoje transmisje sportowe... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...