Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, czerstwy napisał(a):

To akurat nie powinno mieć znaczenia bo modem mam przy samym tv. 

Ma znaczenie, lepiej połączyć po prostu kablem. Sprawdź sobie speedtest na TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, czerstwy napisał(a):

Nie mam przystawek ogladam na Android tv i tv Sony.

Ja z Sony xh90 Android tv uciekłem na KODI bo te szarpania doprowadzały mnie do szału ale KODI też ostatnio zawodziło z odpalaniem niektórych transmisji. Teraz box 4k UPC żadnych problemów ze streamingiem poza tym że sama aplikacja trochę zamula

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Emilio1985 napisał(a):

No to jesli masz możliwosć bezproblemowego podłączenia kablem to tym bardziej powinieneś sprawdzić tę opcje

Tylko w jaki celu skoro inne serwisy działają poprawnie? bez kabla ping 19 pobieranie 221.51 wysyłanie 224.39 z kablem ping20 wysyłanie 93.72  pobieranie 93.90 

Na laptopie ping 13 pobieranie  315.58 wysyłanie 328.42

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Emilio1985 napisał(a):

W takim celu, że podobny problem widziałem też na dekoderze ADB Ultrabox+ 4k, który stał 1,5 metra od routera i był podłączony po wifi. Po podłaczeniu kablem wszystkie spadki jakości zniknęły.

Dokładnie kabel to kabel zwlaszcza jak w blokach siec sąsiada dziala na tym samym kanale wifi i dwie sieci wzajemnie traca wtedy swoje  optymalne parametry .

Edytowane przez cplus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VP puszcza strumienie z CDN Amazon cloudfire, to nie kwestia apki tylko jak amazon ma obciążone łącza do pl, trasy są kiepskie bo niema tych serwerów z PL.

bezpośredni punkt styku ma Orange pod pewnymi warunkami. Nie dziwie się ze jest 720p, łącze 40g zdechnie przy 4k :D tyle ma link na PL :D

https://www.hurt-orange.pl/2021/12/amazon-w-open-peering-tpix/

 

 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, kisiel95 napisał(a):

Mi KODI zawodziło, zacięło i stanął obraz na KODI 20 na laptopie jak wyszedłem. Przeglądarka bez zarzutów.

Czy przypadkiem nie to nie ten leciwy laptop, o którym kiedyś pisałeś? Z ciekawości, po co Ci Kodi, kiedy pod przeglądarką Tobie działa?

3 godziny temu, Emilio1985 napisał(a):

 

U mnie Chromecast 4k, wtyczka Kodi i żadnych spadków jakości nie widzę. Wczoraj też było ok.

W Kodi trzyma się wybranego wysokiego profilu, a aplikacja potrafi zmieniać w locie stąd niektórzy mają inne doświadczenia.

2 godziny temu, kornerek napisał(a):

Ja z Sony xh90 Android tv uciekłem na KODI bo te szarpania doprowadzały mnie do szału ale KODI też ostatnio zawodziło z odpalaniem niektórych transmisji. Teraz box 4k UPC żadnych problemów ze streamingiem poza tym że sama aplikacja trochę zamula

Nie Kodi winne tylko Viaplay pozmieniał po swojej stronie kilka rzeczy co zostało dość szybko poprawione, wystarczyła automatyczna aktualizacja wtyczki.

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, czerstwy napisał(a):

W drugiej połowie jakość PL to masakra spadki jakości jak wczoraj rozmywa znaczek i napis. Początek spadków to był monent gdzy padła druga bramka. Ma ktoś podobnie na Android tv?

Gole 2-4 oglądałem z odtworzenia. Przed każdym wywalało mnie z aplikacji a spadki jakości zauważyłem przez cały dzień (również na darcie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...