Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Człowieku jesteśmy na forum tv-sat i pisanie opini na temat obrazu ogladajac na laptopie nie jest nawet zabawne.
Tak zdecydowanie na większym tv jest lepiej
Edytowałem ten wpis (czeski błąd), nie bronię ich, po prostu kupili prawa i nic z tym nie zrobimy.

Jak chcecie zrobić coś sensownego, to powysyłajcie listy do UEFA, Bundesligi, Premier League i F1, zróbcie taką akcję, to się pod nią podpiszę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, kisiel95 napisał(a):



Lepiej napisz o meczu PSG - Bayern na Polsat Sport Premium w C+ Online i nie tylko. Każdemu wpadki się zdarzają.

Nie wiem w czym był problem jeśli chodzi o ten mecz ale na bank nie o bitrate chodziło bo sprawdzałem i było 17 mega nawet troche wiecej. Tyle nie wszyscy mają przy 4K😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, kisiel95 napisał(a):



Jak chcecie zrobić coś sensownego, to powysyłajcie listy do UEFA, Bundesligi, Premier League i F1, zróbcie taką akcję, to się pod nią podpiszę.

Wiesz gdzie oni mają taki rynek jak nasz? Nawet nie chce pisać.

6 minut temu, aandin napisał(a):

Coś ty się znowu chłopaka uczepił? Napisał,że nie ma wyboru i ogląda na laptopie i obraz ma dobry.

Dla mnie to niech oglada na czym chce ale opinia przy oglądaniu na telefonie czy laptopie to raczej nie na forum  TV -sat. Bo wywołuje tylko śmiech.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, aandin napisał(a):
Coś ty się znowu chłopaka uczepił? Napisał,że nie ma wyboru i ogląda na lapyopie i obraz ma dobry.

Poprawny, wiem że nie jest idealny, ale jakoś się obejrzy. I KODI nie działało jak trzeba, oglądam w przeglądarce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, kisiel95 napisał(a):

I KODI nie działało jak trzeba, oglądam w przeglądarce.

Kodi akurat działa jak trzeba.

Te linki co nie otwierało, już uruchamia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uruchamiało, ale na Lechu coś z dźwiękiem było nie tak i stawał obraz (zobaczę w logu). W przeglądarce chodziło jak trzeba.

 

2023-02-16 18:52:08.067 T:6220  warning <general>: ActiveAE - large audio sync error: -10190.252304

 

Takich miałem dużo komunikatów w logu, jak włączyłem Lecha.

Edytowane przez kisiel95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, kauj1 napisał(a):

Witam. Czy ktoś z was używa do viaplay Mi box 4k???
U mnie da się zalogować, wszystko ładnie pokazuje w menu ale materiał nie idzie. Na tym samym urządzeniu mam netflix, hbo max, you tube, c+ online, player i zawsze działa dobrze. A viaplay nie. Najnowsza wersja ze sklepu android tv.

Ja mam mibox 4 S. Viaplay działa. Do wczorajszego meczu nie zaobserwowałem zacięć, za to wczoraj średnio co 10 minut kilkusekundowy lag. Co ciekawe towarzyszyła temu znacznie gorsza wizualnie jakość transmisji niż zazwyczaj.

 

Edytowane przez SEpuLT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, mrozio11 napisał(a):

1920x1080 bitrate takie same jak od początku. Przy okazji Premier League już tak bywało w przeszłości, że mecze wyglądały różnie, raz lepiej raz gorzej. 

Też mam wrażenie jakby obraz się troche poprawił. Chyba zmniejszyli jasność i dzięki temu nie widać aż tak defektów obrazu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Arkon napisał(a):

Może to tylko moje mylne wrażenie, ale wyjątkowo dobry obraz na meczu Arsenalu, oczywiście jak na Viaplay. Cyferki też to potwierdzają?

 

Godzinę temu, czerstwy napisał(a):

Też mam wrażenie jakby obraz się troche poprawił. Chyba zmniejszyli jasność i dzięki temu nie widać aż tak defektów obrazu.

W Sky są 3 różne źródła HD dla tej transmisji, tu jedno z nich dla porównania z Viaplay. 

 

45233a65ef20e.jpg

 

e064de0aef18a.jpg

 

 

30 minut temu, diabeu napisał(a):

Ja dzisiaj nie mogłem w Kodi odpalić multi ligi PL. 

W każdym bądź razie odtwarza więc link OK.

 

Viaplay-pl-multi.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...