Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie na Chromecast 4k przycina jak przewine do tyłu i to się nie poprawi. Identycznie jak na MiBox3.

 

Natomiast stick Realme gra jak z nut.

 

Na Google Play widziałem komentarze z dzisiaj przy aplikacji Viaplay i wygląda na to że część ludzi nadal ma problem z brakiem obrazu na tym sprzęcie.

 

Kosmos.

Edytowane przez Emilio1985
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przycinek nie ma, ale na derbach Liverpoolu obraz to tragedia. Tu już nie ma co porównywać z 4K czy Super HD, ale nawet do zwykłego HD daleko. Fatalnie się ogląda najlepszą ligę świata w takiej jakości...

Nie przesadzaj. Aż tak źle nie jest. Przynajmniej na Android TV
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, utede napisał(a):

Na komórce wyglada super 😂 i klasycznie dźwięk za szybko idzie. Apka na ios

edit: komentarz ze stadionu wiec standard ze ułamek za szybko 

Mam wątpliwości czy nawet na komórce jest super. 😂🤣

Miejmy nadzieję, że w czwartek będzie lepiej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy wyjaśniła się już kwestia abonentów, którzy korzystają z Viaplay za pośrednictwem C+, Play, itp.? Wszystkie te osoby od 1 marca w dalszym ciągu utrzymają pakiet total? Wydaje się to oczywiste, ale różne teorie pojawiały się na forach po ogłoszeniu pakietyzacji. Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kibic229 - nie od 1.03., a trochę później (część doniesień mówiła o dacie 9.03. jako pierwszym dniu obowiązywania nowych pakietów). Na teraz mam Viaplay Total za 34 PLN/mies. bezpośrednio od nich i w zakładce Moje konto nic nie pokazuje nt. nowej pakietyzacji (co więcej, 1.03. najprawdopodobniej pobierze jeszcze 34 PLN/mies.)

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Emilio1985 napisał(a):

 

 

 

Odpaliłem MiBox 3 i tak:

1. Transmisja live przycina przez około minutę, później idzie gładko jak po maśle.

 

2. Gdy przewine transmisje live do tyłu, to zaczyna szarpać i to się już raczej nie zmieni.

 

@SEpuLT Czy możesz jeszcze sprawdzić na Mi Box S opcje nr 2?

 

Czyli na telewizorze Xiaomi Mi Led Tv 4S retransmisje idą płynnie?

Mi box S cofnięte  - nie widzę szarpnięć, Mi Led TV 4S - potwierdzam, że idą płynnie. Raz była sytuacja (tak pół roku temu), że zaczęła się transmisja meczu i klatkowało, ale zrestartowałem transmisję i już było ok - na mi box 4S tak się stało. Więcej problemów nie zauważyłem. Wieczorem przed pracą zrobię więcej testów.

 

Edytowane przez SEpuLT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nikomu nie będę ubliżał ani nikogo przekonywał...a oglądałem mecz na 55 cali Samsung tizen i obraz jak i płynność były bardzo dobre .55cali jakies 2.7m ...Niczym się to praktycznie nie różni od naszych słabych kanałów HD w eleven niektóre mecze wyglądają gorzej .Trochę na zbliżeniach obraz pikselowal szczególnie trybun po bramkach ....ale ogólnie było dobrze. Nie mówię ,że nie mogłoby być lepiej .

Może lizneliscie trochę 4k angielska w c+ ale dla mnie kablowkarza który tego nie widział obraz taki sam jak w c+ .internet po wi-fi 300 z UPC 

 

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potężny buldożer, zwany też szwedzką bestią kontra UOKiK:

Cytat

 

Choć Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów już jesienią wszczął postępowanie przeciwko Viaplay, to nadal nie zdecydował czy nałoży karę na serwis streamingowy. - Postępowanie wyjaśniające w sprawie Viaplay jest w toku, jesteśmy w trakcie zbierania i analizowania informacji - informuje wirtualnemedia_pl Departament Komunikacji UOKiK.

https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/viaplay-problemy-techniczne-przerwa-w-transmisji-bundesliga-premier-league-ksw-skargi-uokik

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
12 godzin temu, Emilio1985 napisał(a):

U mnie na Chromecast 4k przycina jak przewine do tyłu i to się nie poprawi. Identycznie jak na MiBox3.

 

Natomiast stick Realme gra jak z nut.

Na Realme jest Android TV 10 czy 12?

Na jakimś filmie widziałem, że grzebali w sofcie i są tam dodatkowe opcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, kornerek said:

Niczym się to praktycznie nie różni od naszych słabych kanałów HD w eleven niektóre mecze wyglądają gorzej .

Jeśli nie widzisz różnicy to się ciesz. Poza tym porównałeś to coś do eleven które od dawna ma jeden pełen kanał 4K na którym leci masa meczów plus pełne F1 do tego roku? Niesamowite 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Wodnik Szuwarek napisał(a):

Na Realme jest Android TV 10 czy 12?

Na jakimś filmie widziałem, że grzebali w sofcie i są tam dodatkowe opcje.

Realme ma Android TV 11 (Google TV). Standardowe opcje w menu nie różnią się niczym szczególnym od tych z np Chromecasta, czy C+ Box.

 

Dodam też, że aplikacja Refresh Rate do automatycznej zmiany odświeżania dla każdej aplikacji też tutaj nie działa. To działa chyba tylko na Chromecast 4k i Mibox.

 

3 godziny temu, kornerek napisał(a):

A ja nikomu nie będę ubliżał ani nikogo przekonywał...a oglądałem mecz na 55 cali Samsung tizen i obraz jak i płynność były bardzo dobre .55cali jakies 2.7m .

 

Aplikacja działa płynnie na systemach Tizen. Problem jest z Android TV. Do zeszłej soboty myślałem, że każda przystawka z tym systemem ma problem z Viaplay, aż podłączyłem Realme TV Stick 4k. I aż musiałem sie upewnić kilka razy, że nie korzystam z pluginu do Kodi i że nie mam coś z głową...

 

Teraz podobno jeszcze na MiBox S, na którym jest już nieco leciwy Android TV 9, okazuje się że jest wszystko w porządku, więc jest to już jest totalny kosmos...

 

Moze to kwestia procesora, albo gpu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, utede napisał(a):

Jeśli nie widzisz różnicy to się ciesz. Poza tym porównałeś to coś do eleven które od dawna ma jeden pełen kanał 4K na którym leci masa meczów plus pełne F1 do tego roku? Niesamowite 

Kiedyś jak porównywałem, że w Eleven w któryś tydzień było więcej transmisji w 4K, to ktoś się zleciał, że to Eleven 4K to i tak słabe jest, a tak naprawdę każdy nadawca działa po kosztach. I nawet C+ przycina wartości na transponderach. Viaplay jakościowo jest słabe, ale przynajmniej mamy każdy mecz Premier League, a nie jak kiedyś, że CANAL+ nie pokazywał spotkań sobotnich o 16:00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...