Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Używa ktoś z Was viaplay na Xbox series s? Jest dostęp do wszystkich transmisji? Obraz jest płynny? 

9 godzin temu, Wodnik Szuwarek napisał(a):

To trwa około pół minuty, a dalej jest dobrze.

Gdyby to było pół minuty to machnąłbym na to ręką. Teraz na ręcznej, z zegarkiem w ręku, mocne szarpania zniknęły po 3 minutach i 40 sekundach. 

Na innych transmisjach jest podobnie,kilka minut szarpania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.01.2023 o 16:40, kisiel95 napisał(a):

W KODI trzeba zaktualizować Widevine DRM.

Mi po aktualizacji też nie idzie, nie wiem czemu

Mi się wszystkie transmisje odpalają bez problemu. Gorzej z sama aplikacja KODI.. Praktycznie codziennie muszę czyścić pamięć podręczna... Sony xh90 i KODI najnowsza dostępna wersja 19.3 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już od dawna jest dostępna 19.4, a od niedawna 19.5.

 

U mnie teraz na 19.5 nie muszę czyścić pamięci podręcznej za każdym razem (na 19.4 bez tego "zabiegu" aplikacja się nie uruchamiała), ale przy wielu transmisjach mam buforowanie co kilka sekund. W tym samym czasie na aplikacji działa mi bez buforowania, łącze zresztą mam takie, że na pewno transfer nie jest problemem. Być może kodi łączym się z innymi serwerami i stąd to buforowanie? 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek

Z Android TV jest ogólnie cyrk z racji jego potężnej fragmentacji. Tutaj wzywam @Emilio1985,on chyba wie jak rozwiązać problem na tym urządzeniu, bo je posiada.

Edytowane przez Wodnik Szuwarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, dsd napisał(a):

Aplikacja Viaplay na TV Smart 4k Box/Android 10. W harmonogramie jest tylko „Poprzedni Dzień”, nie ma wyboru dnia z kalendarza jak na smartfonie.

 

Potwierdzam.

Kilka razy miałem wykupiony Viaplay i za każdym razem na Andorid TV - Premier League miałem tylko poprzedni dzień.

 

Czy ktoś ma inaczej na TV?

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Nasir @dsd dla własnego komfortu i zdrowia psychicznego polecam zainstalować Kodi (najlepiej w wersji 19.4 lub 19.5) i do tego wtyczke Viaplay.

 

Dziś po powrocie z pracy, około godz. 16.20, w aplikacji Viaplay na dekoderze Ultrabox 4k, w dziale "Wcześniejsze transmisje" miałem jeszcze dostępny mecz Tottenham - Arsenal.

 

Teraz patrze na Android TV, że w dziale "Wcześniejsze transmisje" jako najstarsza pozycja jest mecz piłki ręcznej Słowenia - Francja, z poniedziałku, godz 19,55.

 

Co ciekawe, w Kodi jest jeszcze NHL On The Fly, z poniedziałku, godz 12,00, a w apce Viaplay jest ta pozycja widoczna tylko, gdy wejde w zakładke NHL w dziale "Popularny sport"

 

Opcja "Wyświetl harmonogram" faktycznie pokazuje tylko poprzedni dzień...

 

Cóż... To Viaplay...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Emilio1985 napisał(a):

@Nasir @dsd dla własnego komfortu i zdrowia psychicznego polecam zainstalować Kodi (najlepiej w wersji 19.4 lub 19.5) i do tego wtyczke Viaplay.

 

 

Mi wczoraj Kodi zaktualizowało się do wersji 20 Nexus.Tv Sony xh90 więc jeśli ktoś instaluje przez sklep Play to raczej tych wcześniejszych wersji już nie zainstaluje...

 

 

A i jeszcze jedno wczoraj sąsiad z braku viaplay oglądał u mnie mecz ręcznej Holandia Norwegia i mówi ale obraz jest rewelacja .Samsung q70 55 cali .Więc jak widać każdemu pasuje co innego......

Edytowane przez kornerek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kornerek w sklepie Play była wersja 19.3 od dłuższego czasu. I miała poważny problem z przewijaniem streamingu do tyłu. Zostało to poprawione w wersji 19.4. Ta oraz 19.5 w sklepie Play już się nie pojawiły. Należy je pobrać bezpośrednio ze strony Kodi i zainstalować (zaktualizować) samemu.

 

Faktycznie na dniach wyszła "dwudziestka".

 

Ciekaw jestem jak będzie z kompatybilnością pluginu Viaplay w nowej wersji Kodi

 

Jeśli będzie problem, to zawsze można wyłączyć automatyczne aktualizacje aplikacji i póki co pozostać przy starszej wersji 19.5

 

Ja uważam że obraz jest kwestią indywidualną. Aczkolwiek mały plusik dla Viaplay za to, że większość transmisji (przynajmniej Premier League) puszczają już w full hd

Edytowane przez Emilio1985
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Kodi 20 nie działa, bo nie działa plugin Iptv Simple Client. Nie wiem w sumie dlaczego ale po odpaleniu transmisji w Viaplay w Kodi właśnie taki komunikat wyskakiwał, że ten plugin jest niekompatybilny. Też mi automatycznie zaciągnęło nową wersje wczoraj.

Edytowane przez mrozio11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, mrozio11 napisał(a):

Na Kodi 20 nie działa, bo nie działa plugin Iptv Simple Client. Nie wiem w sumie dlaczego ale po odpaleniu transmisji w Viaplay w Kodi właśnie taki komunikat wyskakiwał, że ten plugin jest niekompatybilny. Też mi automatycznie zaciągnęło nową wersje wczoraj.

Wtyczka Viaplay działa z Kodi 20 i to od dawna, a dodatek IPTV Simple client nie jest wymagany do oglądania transmisji sportowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...