Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie na TV Samsung QLED 4k Tizen 5.0 (przez Ethernet Orange Światłowód 1Gb/s) ani razu nie zauważyłem przycięcia obrazu jak również buforowania. Co do jakości samej  transmisji, to raczej wina macedonskiego przekazu,  sposobu realizacji meczu. Wywiady z murawy już w przyzwoitej jakości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, aandin napisał:

Ty się naucz czytać ze zrozumieniem i nie przekręcaj faktów. Było,że też krytykowałem transmisje w Viaplay. Akurat te cytaty tyczyły konkretnych meczów na których rzeczywiście miałem jakosć bez zastrzeżeń. 

Umiem czytać.

Wypierasz się, że zachwałeś usługę? A wspomniane cytaty dowodzą że tak było.

Bez odbioru 

Edytowane przez Sentence
Usunięto zaczepkę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, GoodMen napisał:

abonenci będą świetnie zadowoleni gdy zaczną pokazywać Premier League  w jakości z lat 90 która tak jak reszta transmisji   tnie+ ma pikseloze i 2 minutowy poślizg  🤣

Jakoś nie pamiętam, żeby w latach 90-tych cięło telewizję, pikselizowało. 

Korzystałem głównie z telewizji kablowej PTK/ UPC.

 

Godzinę temu, kornerek napisał:

 

 

Edytowane przez lakiman
Usunięto fragment postu, nawiązujący do treści innego, usuniętego postu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie brzmi dlaczego ten temat i stek [beep]n jest jakby poza zainteresowaniami moderacji?

Ja rozumiem ruch na forum itp ale bez przesady.

Kilka kolejnych tematów SVOD z najpopularniejszymi serwisami ledwie dobiega połowy ilości stron co tutaj.

O co tu kaman pytam?

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, tracer10 napisał:

Pytanie brzmi dlaczego ten temat i stek [beep]n jest jakby poza zainteresowaniami moderacji?

Ja rozumiem ruch na forum itp ale bez przesady.

Kilka kolejnych tematów SVOD z najpopularniejszymi serwisami ledwie dobiega połowy ilości stron co tutaj.

O co tu kaman pytam?

Po prostu nie budują tak różnych emocji jak Viaplay. Przecież z Eleven było tak samo. Już zapomniałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
1 minutę temu, _Artek_ napisał:

Oglądam przedsezonowy mecz lfc i na 65 calach przy ogólnym planie i szybkim ruchu wyglada to naprawdę tragicznie……

Mecz jest transmitowany z Singapuru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Adamus napisał:

Jak u Was wczoraj wyglądał mecz 2BL, też mieliście efekt komety,jak piłka leciała ?

Trochę się przerzucałem z 2BL na Ekstraklasę, aby przetestować Viaplay w porównaniu do C+ online. Niestety, ale Viaplay oblał po całości. W C+ online obraz na poziomie (jak nie lepszy) satelity, obraz płynny, bez zająknięcia. Natomiast Viaplay miał czasem jakieś dziwne zacinki (takie jakby klatkowanie przez ułamki sekund) + jakość obrazu fatalna w stosunku do c+. Wygląda to niestety bardzo mizernie :/ Już pal licho tę jakośc, bo na 60 calach z daleka da się oglądać, ale efekt braku płynności obrazu to jest porażka (oglądałem na TV Play Box).

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
1 godzinę temu, Adamus napisał:

Jak u Was wczoraj wyglądał mecz 2BL, też mieliście efekt komety,jak piłka leciała ?

Macz Pogoni był ok. bez tego efektu ,ehh

2BL jest w takiej jakości od samego początku. Reszta meczów jest bez tego efektu.

Edytowane przez Wodnik Szuwarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kamilw1001 napisał:

 ale efekt braku płynności obrazu to jest porażka (oglądałem na TV Play Box).

Android TV..niestety.

Na Play Boxie nawet zdarzało się, że wyrzucało mnie ze streamu  podczas oglądania Bundesligi.

*Na Apple TV 4K nigdy nie było takiej sytuacji.

 

Taka ciekawostka.

Mecze z odtworzenia a sprawdzam polskie drużyny i wybiórczo kilka innych meczów są w bardzo dobrej płynności  (na Android TV). Dobrze, gdyby tak samo mogła  wyglądać płynność  " live".

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...