Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

nie droga   .  4K  to na razie są robione testy na F1   i wygląda to przeciętnie   na chwilę obecną   ,ale jest to  wizerunkowy priorytet    dla nich .



Nie są dużo droższe od transmisji HD, przynajmniej sama realizacja. Polsat, TVN i TVP mają wozy transmisyjne 4K. Widziałeś jak wygląda transmisja F1 w UHD i HDR? W wielu krajach Europy tak się już ogląda te transmisje. To nie jest nic bardzo rzadkiego. Jeśli Viaplay nie da mi F1 w 4K, bez żalu nadal będę oglądał SKY. A Viaplay, który mam za darmo, odpalę raz na miesiąc :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, raiders25 napisał:

W maju podobno 33% subskrybentów anulowało  opłacanie  abo  jak tylko skończyła się BL ...  daje do myślenia ile warty  ten ich serwis .

 

Co w tym dziwnego, że fani Bundesligi nie chcą oglądać Viaplay, gdy nie gra ich ulubiona liga? Przecież nie muszą oglądać KSW i innych transmisji. Zapewne zdecydowana większość z nich w sierpniu ponownie zasubskrybuje Viaplay. 

 

Z pewnością tak samo będzie z fanami Premier League. Tych, których interesuje tylko angielska piłka, jak tylko będą mogli, będą kończyć współpracę z C+ itp. i spore grono przerzuci się na Viaplay (a w wakacje za rok, większość z nich tymczasowo przestanie opłacać subskrypcję).

 

31 minut temu, all999 napisał:

Nie są dużo droższe od transmisji HD, przynajmniej sama realizacja. Polsat, TVN i TVP mają wozy transmisyjne 4K. 

 

 

 

Koszt transmisji sygnału w 4K i utrzymanie infrastruktury technicznej do obsłużenia setek tysięcy odbiorców jest znacząco wyższy niż w sytuacji, gdy transmisję mamy w 1080p czy 720p. Masowe transmitowanie wydarzeń sportowych w 4K drogą internetową długo nam grozi (no chyba, że będziemy gotowi płacić 2-3 razy więcej za subskrypcję niż normalnie). Owszem będą wydarzenia sportowe online w 4K, ale to ciągle nie będzie standard.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, grreg2084 napisał:

Masowe transmitowanie wydarzeń sportowych w 4K drogą internetową długo nam grozi

Obserwując skandynawskie Viaplay podejrzewam, że nie grozi nam również masowe transmitowanie wydarzeń sportowych w Full HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, grreg2084 napisał:

 

 

 

Koszt transmisji sygnału w 4K i utrzymanie infrastruktury technicznej do obsłużenia setek tysięcy odbiorców jest znacząco wyższy niż w sytuacji, gdy transmisję mamy w 1080p czy 720p. Masowe transmitowanie wydarzeń sportowych w 4K drogą internetową długo nam grozi (no chyba, że będziemy gotowi płacić 2-3 razy więcej za subskrypcję niż normalnie). Owszem będą wydarzenia sportowe online w 4K, ale to ciągle nie będzie standard.

Ta najlepiej 8 razy tyle🤣Taki C+4K wielu ma za free ,Eleven4K jest w pakiecie Eleven  w starej cenie😂W C+ czy PB są kanały w najtańszych czy prawie najtańszych pakietach 4K a tu cena kilka razy w górę🤣A co będzie w tym 4K to widać w zagranicznych wersjach.Może jeszcze za tak nędzną ofertę filmową dopłacać jak wprowadzą kilka filmów w 4K

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eleven na 5 kanałów😂 I tak w Eleven jest bardzo mało treści w 4K.A co może twierdzisz że w Viaplay będzie dużo wiecej że piszesz o podwyżce 2-3 krotnej🤣 Edit a ile do tej pory było transmisji 4K w Viaplay?😂 Albo ile filmów jest obecnie dostepnych?

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Mnie Viaplay nieco zaszachował.Dostałem ofertę trzy miesiące oglądania,płacąc za jeden.Oferta ważna do 30 czerwca.Problem w tym,że wykupowałem go tylko dla śledzenia gry Lewandowskiego w bundeslidze.Od 1 lipca otwarte zostanie okienko transwerowe i nie wiadomo,czy pozostanie w bayernie.Należę do tych  - W maju podobno 33% subskrybentów anulowało  opłacanie  abo  jak tylko skończyła się BL ...  daje do myślenia ile warty  ten ich serwis -/  I jestem w kropce.Pozostaje  jeszcze Premier League od sierpnia.Nie jestem fanem seriali,KSW.Za to chętnie oglądam polskich sportowców.Tylko,czy warto płacić w ciemno,jeśli naszych zawodników tam zabraknie.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To raczej pasuje do tematu o ofercie Viaplay, a nie tematu o problemach. 

 

11 zł miesięcznie to nie jest dramat. 

6 minut temu, zefir napisał:

zaszachował.Dostałem ofertę trzy miesiące oglądania,płacąc za jeden.Oferta ważna do 30 czerwca

Wszyscy z tego mogą skorzystać 

 

6 minut temu, zefir napisał:

W maju podobno 33% subskrybentów anulowało

Masz źródło tych rewelacji? 

Edytowane przez PawelTSW
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne.

Jeszcze na Apple TV 4 4K nie sprawdzałem.

Na Android TV 2 dni czekałem aby obejrzeć 3 odcinek " Billy the Kid".

Dzisiaj mogę obejrzeć, za to przy 4 info- do obejrzenia 26 czerwca 

Wydawało mi się w tamtym tygodniu, że były dostępne  wszystkie odcinki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, PawelTSW napisał:

To raczej pasuje do tematu o ofercie Viaplay, a nie tematu o problemach. 

 Temat dyskusji,to nie tylko problemy./-Viaplay - pytania, problemy, komentarze/

 

23 minuty temu, PawelTSW napisał:

Wszyscy z tego mogą skorzystać 

 Napisano,że oferta dotyczy tylko tych,co wcześniej byli ich klientami i wysłali kod rabatowy.

 

26 minut temu, PawelTSW napisał:

Masz źródło tych rewelacji? 

 Opierałem się na wypowiedziach komentujących,gdzie to podkreśliłem.   Wiem,że nie jest to duża kasa,ale nie należę do ludzi rozrzutnych,którzy płacą za coś,co nie oglądają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie, czy obecność Premier League wpłynie na podwyżkę ceny subskrypcji? Sprawdzałem sobie przed chwilą jak to mają rozwiązane w Szwecji - oni tam mają trzy pakiety do wyboru, a Premier League dostępna jest w najwyższym, który kosztuje 449 koron szwedzkich miesięcznie, co daje w przeliczeniu po dzisiejszym kursie 195,87 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, cidik napisał:

no i co z tego, skoro Szwed czy Norweg pracuje na to około 3-4 godziny
 

Ale tutaj nie rozchodzi się o to ile zarabiają norwegowie lub ile wynosi podwyżka w przeliczeniu "na polskie" a o sam fakt, że od razu po pozyskaniu Premier League podnieśli cenę o 100%.

Niech sobie zarabiają i 10 razy tyle.

Kolega pytał czy Viaplay podniesie ceny więc warto popatrzeć jak sprawa przedatawia się na innych rynkach gdzie dostępne jest Viaplay i od razu uwidzisz, że Norwegia jest drugim krajem po Holandii gdzie podnoszą cenę.

P.s wiem, holendrzy też zarabiają więcej od  nas :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...