Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, bgmnt napisał:

Dzielenie kont robi zapewne swoje :). Transmisje można oglądać na dwóch urządzeniach jednocześnie w ramach jednego konta.

To z pewnością wplywa na ogladalnosc, ale nawet biorac pod uwage ten fakt, trudno uwierzyc w taka ogladalność. Przeciez gdyby nawet polowa osob majaca subskrypcje Viaplay obejrzala KSW 70 to daje nam to 300 tys. Zakladajac ze z co drugiego konta transmisja byla ogladalna z dwoch urzadzen to daje nam lacznie 450 tys w Polsce. Do 2 mln daleko a KSW 70 poza Polska nie bylo zadnym duzym wydarzeniem sportowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to bym stawial, że z tą "ogladalnością w totalu" to im chodzi o to, że łącznie 2 mln. w jakiś sposób "unikalnych" dla nich userów się przez transmisję (plus dostępne potem nagranie) przewinęło, a nie ją ogladało równocześnie.

Ale masz rację, to i tak wydaje się troszkę naciągane. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już w innym temacie pisałem, że dobrym tytułem jest brytyjski serial "Wszystkie stworzenia duże i małe", niedawno wjechał drugi sezon. Masz też nowy sezon bardzo dobrze ocenianego norweskiego "Pernille"

Z zupelnie nowych niezłe opinie ma świeży serial "Billy the Kid". Ja mam z kolei na liście do obejrzenia trzyodcinkowy dokument "MH370: The Lost Flight" o zaginionym locie Malaysia Airlines.

I chyba tyle ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest kod uniwersalny 3FOR1PL, skrin z peppera: https://static.pepper.pl/threads/raw/zx4R8/545655_1/re/1024x1024/qt/60/545655_1.jpg

Promocja dla kont z nieaktywną subskrypcją i nowych. Nie sprawdzałam, czy nowym przechodzi płatność, ale chyba się da.

 

voucher-viaplay.jpg

 

 

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, andrzejgratis napisał:

Dostał ktoś ofertę na subskrybcje 3 w cenie 1 ? Właśnie otrzymałem na emaila. 😉

Też dostałem i się zastanawiam ale tylko z tego względu, że można wykupić ostatniego dnia czerwca co daje półtorej miesiąca dostępu do premier league (start jakoś 6, lub 8 sierpnia). Za 34 zł trochę kusi ale jeszcze się waham. Może jakaś oferta na start premier league wpadnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, czerstwy napisał:

Trudno liczyć na lepszą ofertę niż ok 11 zł za miesiac.

Może i tak ale sport (piłka) zacznie się w sierpniu, a zapłacić musisz do końca czerwca, czyli de facto lipiec idzie "na straty" z mojego punktu widzenia. Platform z serialami jest multum i większość z nich (poza Apple) subskrybuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...