Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, picassopawel napisał:

Promocja z kodem LEGIA2021 cały czas działa, ja dzisiaj skorzystałem jak zobaczyłem, że Viaplay usunął darmowe 30dni. Dotąd tworzyłem konto i podpinałem Revoluta i miałem miesiąc za 0. Wiem, że to januszostwo, ale wg mnie za samą Bundesligę 34zł, którą oglądam to przesada. Hokej oglądam, ale dopiero finały NHL. Promocja działa, liczy 4 miesiące za 17zł.

Można ją od razu anulować i zapłacić tylko 17 zł.

Można też w każdej chwili przywrócić anulowaną subskrypcję i dalej płacić 17 zł. Fajna promocja, wypada 8,50 zł na głowę, tyle co lipne konta z Allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Zuzia napisał:

Można ją od razu anulować i zapłacić tylko 17 zł.

Można też w każdej chwili przywrócić anulowaną subskrypcję i dalej płacić 17 zł. Fajna promocja, wypada 8,50 zł na głowę, tyle co lipne konta z Allegro.

Ja już odpuszczam, 17zł przez 4mce, to żadna tragedia. Podpiąłem Revoluta, jak w kwietniu pojawi się coś nowego, to nowa karta i skorzystam. Jeżeli nie, to kończy mi się umowa w Vectrze i będę dzwonił, bo C+ bez Bundesligi, PL i Speedway GP z samą ligą polską za 40zł wygląda naprawdę marnie. Jeszcze mamy WTA, ale bez Wielkich Szlemow, to jakiś żart.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.06.2021 o 22:36, novyrave napisał:

Jest już aplikacja na PS5. Można przeglądać zawartość której jest jeszcze mało i narazie nie ma nic w 4k

 

W dniu 1.07.2021 o 07:26, kingofsouth napisał:


Na PS5 dostaliśmy częściowo spolszczona apke emoji16.png

2f6bf98c03a39b2a7a0875735f6717c2.jpgba785fe99c12cfaf6016c0adaa64ca29.jpg21c264f1fef436cc5c53144fdb6240fc.jpg5bb95eaf957837754b7982d59437a63d.jpg5ecc624c1881bed4c440ce2c7804a4c7.jpgb61ac4ae423dbd9839f5a67befaa7d93.jpg



6dad702d43508dd8a1ec4a7e64e201f1.jpg

 

23 minuty temu, _Artek_ napisał:


Na polskim nie ma

Tyle w temacie.  Teraz włącz konsolę i znajdź u siebie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, picassopawel napisał:

Ja już odpuszczam, 17zł przez 4mce, to żadna tragedia. Podpiąłem Revoluta, jak w kwietniu pojawi się coś nowego, to nowa karta i skorzystam. Jeżeli nie, to kończy mi się umowa w Vectrze i będę dzwonił, bo C+ bez Bundesligi, PL i Speedway GP z samą ligą polską za 40zł wygląda naprawdę marnie. Jeszcze mamy WTA, ale bez Wielkich Szlemow, to jakiś żart.

Z takim podejściem to nie ma co się dziwić, że mamy takie rozdrobnienie rynki praw sportowych. 

Pewnie będzie jeszcze gorzej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Zuzia napisał:

 

Przestańcie ich bronić za wszelką cenę, bo robi się to już groteskowe :)

 

Dla Ciebie zwykły kontrargument to obrona platformy. Dla mnie ta sprawa jest zwyczajnie marginalna, a gdyby była istotna z punktu widzenia każdej ze stron, czyli klientów i dostawców treści, to byłaby powszechnym standardem, a nie "ficzerem" dla wygody. Tyle. 

Edytowane przez Toma441
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to że 2 Bundesliga została kupiona przez Viaplay w gorszej jakości niż wszystkie inne prawa które w tej chwili mają. Kolejny mecz w tej chwili na którym brak płynności obrazu... Nawet przez Apple tv ciężko się to ogląda.

Tak jakby Bundeslige dostawali po światłowodzie a Drugą po słabym koncentryku.

Dla mnie jest to kompletnie nie zrozumiała sytuacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma, ale czy to tak istotne? 

Nie ma też takiej opcji Disney+ . Czy teraz będziemy wyszukiwać, co jaka aplikacja posiada za funkcjonalność? ;) 

Tak nam powstanie super ekstra aplikacja , której jeszcze nie wymyślili 

Tak na marginesie - Apple Music/Apple TV+ wysyła powiadomienie. 

Możemy zaraz wypisywać co jest w danej usłudze a co nie ma w innej ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kamil2505 napisał:

Z takim podejściem to nie ma co się dziwić, że mamy takie rozdrobnienie rynki praw sportowych. 

Pewnie będzie jeszcze gorzej. 

Rozbawiłeś mnie, myślisz, że to przeze mnie?😁😁😁. Kolego, stream już wchodził ileś lat temu na zachodzie (patrz DAZN) i logiczne było, że do nas to też przyjdzie i nie jest to wina Janusza, czy Grażyny, czy tego, że konta Netflixa też bierze się na 2, 3 czy 4. Jak napisałem nie będę miał problemu z zapłaceniem 34zł, jeżeli content będzie odpowiadał cenie. Póki co Bundesliga i NHL. Były też rugby, w weekend spojrzałem na Anglia-RPA, fantastyczny mecz, nie wiem dlaczego bez polskiego komentarza. Jak już biorą prawa, to warto taki hit skomentować dla widzów.

Poza tym rozdrobnienie praw sportowych mamy od zawsze, chyba jesteśmy jednym z nielicznych krajów, gdzie były, są dwie platformy cyfrowe. Nawet Niemcy mają od zawsze Sky i tyle. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, mara68 napisał:

Wygląda na to że 2 Bundesliga została kupiona przez Viaplay w gorszej jakości niż wszystkie inne prawa które w tej chwili mają. Kolejny mecz w tej chwili na którym brak płynności obrazu... Nawet przez Apple tv ciężko się to ogląda.

Tak jakby Bundeslige dostawali po światłowodzie a Drugą po słabym koncentryku.

Dla mnie jest to kompletnie nie zrozumiała sytuacja.

No widzisz a inni pisza że na Apple jest idealnie😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kamil2505 napisał:

Prime Video po zalogowaniu do nowego urządzenia wysyła mi e-maila informacyjnego na ten temat.

Czy Viaplay ma taką funkcje?

Nie ma. Wersje skandynawskie też nie mają. Niektórzy uzasadniają, że ponoć ficzery tej klasy są kompletnie niepotrzebne :)

 

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, kingofsouth napisał:

Kto zaczyna ? Rozpisujmy wszystkie apki na czynniki pierwsze. Co wy na to? 

Dobre @kingofsouth 😁. A tak z innej beczki, to odnośnie urządzeń na Viaplay nie doczytałem, wiem, że w tym samym czasie mogą oglądać 2 i tyle mi wystarczy. Choć trochę mnie to dziwi, weźmy rodzinę 2+3, załóżmy dwa tv, każdy po telefonie i kaplica.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będziecie mieć , spokojnie.  Teraz niech lecą łapki w górę pod twoim postem :lol2:

 

3 minuty temu, picassopawel napisał:

weźmy rodzinę 2+3, załóżmy dwa tv, każdy po telefonie i kaplica.

 

Tak to wygląda , tak praktycznie to trzy urządzenia:

  1. Mi Box S/Tizen/Android TV
  2. konsola
  3.  przeglądarka laptop
Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, picassopawel napisał:

Rozbawiłeś mnie, myślisz, że to przeze mnie?😁😁😁. Kolego, stream już wchodził ileś lat temu na zachodzie (patrz DAZN) i logiczne było, że do nas to też przyjdzie i nie jest to wina Janusza, czy Grażyny, czy tego, że konta Netflixa też bierze się na 2, 3 czy 4. Jak napisałem nie będę miał problemu z zapłaceniem 34zł, jeżeli content będzie odpowiadał cenie. Póki co Bundesliga i NHL. Były też rugby, w weekend spojrzałem na Anglia-RPA, fantastyczny mecz, nie wiem dlaczego bez polskiego komentarza. Jak już biorą prawa, to warto taki hit skomentować dla widzów.

Poza tym rozdrobnienie praw sportowych mamy od zawsze, chyba jesteśmy jednym z nielicznych krajów, gdzie były, są dwie platformy cyfrowe. Nawet Niemcy mają od zawsze Sky i tyle. 

Piszę ogólnie o zjawisku, a nie o Tobie. 

 

Skoro piszesz o współdzieleniu konta jak w przypadku Netflixa to w odniesieniu do Viaplay 17zł to nadal dużo za Bundesligę i NHL, które podobno oglądasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kocik89 napisał:

A 1 budneliga jest w lepszej jakości? 

Jeśli chodzi o płynność zdecydowanie tak. Dostają sygnał w 50 fps i od siebie dalej dają 50 fps.

A w Drugiej dostają w 25 fps a dalej puszczają w 50 fps.

Może Niemcy chcą większą kasę za to a Viaplay postanowił na tym zaoszczędzić ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, _Artek_ napisał:

Poczekaj do końca okresu próbnego anuuj subskrybcje i wpisz nową z kodem uwaga na zmianę karty płatniczej i na zmianę dnia okresu rozliczeniowego u mnie jedno albo drugie anulowało voucher i jak się dowiedziałem że mogę mieć ksw i mecz legii  za 17zł  napisałem do viaplay i mi go reaktywowali. 

Subskrybcję można anulować w każdym momencie i tak możesz oglądać do końca okresu rozliczeniowego. Najlepiej założyć nowego maila, nową kartę i voucher działa bez probemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...