Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Wodnik Szuwarek napisał:

Widzę, że cała strona pomocy jest już po polsku i u nas brak UHD. Dramat.

To jest to, o czym kiedyś pisałem. Ludzie jeszcze zatęsknią za jakością transmisji piłkarskich realizowanych przez CANAL+ i Eleven ;)

Panowie z NENT zdają sobie sprawę, że na polskim rynku nie muszą się specjalnie starać i wysilać, bo i tak znajdą grupę bezkrytycznych napaleńców, którzy będą subskrybować wszystko, co im się rzuci pod nos. Przykładów takich narwańców nawet nie trzeba daleko szukać - wystarczy zerknąć na to forum ;)

  • Popieram 2
  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, CashBackPlease napisał:

To jest to, o czym kiedyś pisałem. Ludzie jeszcze zatęsknią za jakością transmisji piłkarskich realizowanych przez CANAL+ i Eleven ;)

 

Trafna uwaga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, CashBackPlease napisał:

To jest to, o czym kiedyś pisałem. Ludzie jeszcze zatęsknią za jakością transmisji piłkarskich realizowanych przez CANAL+ i Eleven

 

Ja nie będę tesknić. Jeszcze nie było ani jednej transmisji Bundesligi w Polsce w Viaplay.

To , ze nie ma wpisu UHD nie oznacza , że nie będzie , ani nie oznacza , że będzie.

To może być tłumaczenie Viaplay PL , ale nie musi.

Może być to pełny obraz Viaplay , ale nie musi.

6 minut temu, lakiman napisał:

Drwiłeś  z Eleven ( niby) 4K, a teraz się cieszysz  na  transmisje w

720 p..

Drwiłem i drwić będą, Z twiterowych wpisów tej stacji.

Tutaj mam nadzieje, że nie bedzie oszukiwania. Nie ma to się pisze , że nie ma .

Nie jakieś bz[beep]  twiterkowe "wklejenki".

Edytowane przez kingofsouth
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, kkzk81 napisał:

Wolę jego od np.Olka czy Kosowskiego.

Ci dwaj nie lepsi, cały ostatni zaciąg do komentowania angielskiej wybitnie nie wyszedł C+.

7 minut temu, CashBackPlease napisał:

 

 

😁

Edytowane przez Sentence
Usunięto fragment postu nawiązujący do treści innego, usuniętego postu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kingofsouth napisał:

Ciekawe , co z zakładką "kanały TV"?  Nadal są one widoczne , ale z pakietu subskrywanego wynika , że ich nie ma u nas dostępnych.

Może "aktywacja" będzie po północy... Gdyby nie były częścią usługi nie byłyby graficznie uwzględnione w aplikacji. Tak przynajmniej sądzę. Po co "świecić" czymś kompletnie bezużytecznym? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś się pytał jak wygląda dostępność wydarzeń sportowych :
 
"Wszystkie mecze będą pokazywane na żywo, a później prze 48 godzin będą dostępne na naszej platformie"
Dobre i to. Dosyć często zdarzało mi się nagrywać mecz np. Bayernu i oglądać/przewijać go później. Ciekawe czy będzie możliwość odpalenia/cofania meczu od początku w czasie jego trwania (taki catch-up dla spóźnialskich) czy będzie on dostępny do odtworzenia przez 48h dopiero po zakończeniu emisji na żywo.
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, kingofsouth napisał:

Jest napisane sport 720p

 

Pojedyncze wydarzenia są w UHD: LM (wybrane mecze) czy F1. 

Teraz, NobelM napisał:
53 minuty temu, kingofsouth napisał:
Ktoś się pytał jak wygląda dostępność wydarzeń sportowych :
 
"Wszystkie mecze będą pokazywane na żywo, a później prze 48 godzin będą dostępne na naszej platformie"

Dobre i to. Dosyć często zdarzało mi się nagrywać mecz np. Bayernu i oglądać/przewijać go później. Ciekawe czy będzie możliwość odpalenia/cofania meczu od początku w czasie jego trwania (taki catch-up dla spóźnialskich) czy będzie on dostępny do odtworzenia przez 48h dopiero po zakończeniu emisji na żywo.

Tak jest. Mają cofanie i przewijanie do przodu o 15 sek. Wszystkie wydarzenia sportowe w w 48 catchup. Oczywiście jak zacznie się mecz, to możesz cofać, pauzować i przewijać.

  • Dzięki 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, kingofsouth napisał:

Ciekawe , co z zakładką "kanały TV"?  Nadal są one widoczne , ale z pakietu "Viaplay Total" wynika , że ich nie ma u nas dostępnych.

 

1.jpg

Co ciekawe mając jeszcze te darmowe dni też mam pakiet Viaplay Total. Już za 3 godziny rusza platforma, która Cie rozumie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, wojtmen napisał:

Co ciekawe mając jeszcze te darmowe dni też mam pakiet Viaplay Total. Już za 3 godziny rusza platforma, która Cie rozumie :)

Wydaje mi się , że to jest jedyny pakiet w Polsce

  • Viaplay Total (34 zł : Film, serial , sport)

Kwestią do wyjaśnienia są kanały na żywo. Tutaj wyskakuje komunikat: rozbuduj pakiet.

Pytanie czy rejestrując się przed startem usługi nie wbiliśmy się w jakiś beta test usługi , tzn. że w przyszłości będą te kanały dostępne.

Lub będą one jak już będzie oficjalny start.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Wodnik Szuwarek napisał:

UHD ma Szwecja, Norwegia, Dania i Finlandia. Natomiast Rosja, Litwa, Łotwa, Estonia i Polska tylko 720p :wacko:

Bzdura, to co piszesz. Wejdź na viaplay.se/sport (po prawej Visa tablån), czy viaplay.dk/sport (po prawej Vis oversigten) i tam masz napisane ile jest wydarzeń w UHD. Pojedyncze mecze w LM, czy F1, w Danii liga duńska. Nie ma krajów lepszych, czy gorszych. Będzie F1, to tak jak w Danii będzie transmisja w UHD, to w Polsce również.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek

Przecież sam pisałeś, że masz 2 streamy: HD i UHD.

4 minuty temu, picassopawel napisał:

Bzdura, to co piszesz. Wejdź na viaplay.se/sport (po prawej Visa tablån), czy viaplay.dk/sport (po prawej Vis oversigten) i tam masz napisane ile jest wydarzeń w UHD. Pojedyncze mecze w LM, czy F1, w Danii liga duńska. Nie ma krajów lepszych, czy gorszych. Będzie F1, to tak jak w Danii będzie transmisja w UHD, to w Polsce również.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...