Skocz do zawartości

Viaplay - oferta programowa


Sentence
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zacząłem oglądać 2 sezon "The Head". Dobrze, że na kolejne odcinki nie każą co tydzień czekać.

Jednak w 1 sezon był, taki trochę bardziej klimatyczny,  intryga (zagadka),  napięcie w serialu ciekawiej prowadzone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 sezon jeszcze nawet mi podszedł.

Dam szansę temu serialowi i skoro już zacząłem,  obejrzę do końca. 😉 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze zapowiedzi na kwiecień:

2.04 Max Verstappen: Anatomia mistrza, serial dokumentalny Viaplay

5.04 Camino, duński komediodramat, film oryginalny Viaplay

5.04 Live life, nowy serial oryginalny

23.04 Thunder in my heart sezon 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę pochwalić Viaplay, że dodali ostatnio sezony 41 i 42 mojego ulubionego reality-show Survival. To się ceni, że po latach braku emisji tego świetnego show ktoś to wreszcie emituje.

Szkoda tylko, że nie ma wcześniejszych sezonów, które nie były emitowane w polskiej telewizji, jak i całego archiwum, które leciało kiedyś na TV4 i AXN.

 

Ubowelam też, że nikt nie chce tego kręcić w Polsce poza dwoma edycjami TVN i Polsatu, 19 i 5 lat temu. A szkoda, bo na pewno idzie na tym zarobić, skoro koszta to jakieś milion za odcinek, czyli podobnie do Agenta czy Azji Eksppress. Może Viaplay by się porwała na takie przedsięwzięcie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 3/29/2023 at 1:56 AM, bgmnt said:

Pierwsze zapowiedzi na kwiecień:

2.04 Max Verstappen: Anatomia mistrza, serial dokumentalny Viaplay

5.04 Camino, duński komediodramat, film oryginalny Viaplay

5.04 Live life, nowy serial oryginalny

23.04 Thunder in my heart sezon 2

 

Dalej z wartych uwagi rzeczy:

19.04 Family Lay sezon 3

20.04 Inspektor George Gently sezon 5

22.04 A Year On Planet Earth (serial przyrodniczy producentów "Planet Earth 2" znanego z Netflixa, Stephen Fry jako narrator)

 

i właściwie tyle. Słaby miesiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.04.2023 o 20:58, bgmnt napisał(a):

 

Dalej z wartych uwagi rzeczy:

19.04 Family Lay sezon 3

20.04 Inspektor George Gently sezon 5

22.04 A Year On Planet Earth (serial przyrodniczy producentów "Planet Earth 2" znanego z Netflixa, Stephen Fry jako narrator)

 

i właściwie tyle. Słaby miesiąc.

Ostatnio ciężko znaleźć w tym serwisie coś godnego uwagi w ofercie filmowo- serialowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie tytuły filmowo-serialowe oryginalne są godne obejrzenia? Ostatnio serwis proponuje mi obejrzeć film biograficzny o malarzu Munchu. Jeszcze nie znalazłem czasu. 

Oglądałem ostatnio dwa seriale "Delete Me" i "Limbo". Nie były złe, mogę napisać, że zaintrygowały mnie. Na plus - nie ciągną się w nieskończoność. Sezon liczy po 6 odcinków. Skandynawska specyfika i aktorstwo na plus. Oni chyba celowo promują swój region Europy, bo człowiek ma potem ochotę przeprowadzić się z Polski do Szwecji czy Norwegii ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.03.2023 o 10:52, swordfish napisał(a):

Z przeciętnego czytadła można stworzyć arcydzieło. Przykłady: "Ojciec Chrzestny"

To żeś mocno odleciał mówiąc i pisząc, że,, The  God Father ",, przeciętnym czytadłem,, jest. Aż mi się mój egzemplarz na regale zatrząsł z wrażenia. 🤪

Edytowane przez ronnie84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...