Skocz do zawartości

Viaplay - oferta programowa


Sentence
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Toma441 napisał(a):

Tłumaczenia to już osobna kwestia. Daje się zauważyć pewną zmianę w ofercie i to na plus w porównaniu ze startem na samym początku. Nadal to nie jest to co w wersji skandynawskiej, natomiast jest pewien postęp. Może nowy rok przyniesie poza podwyżką nowe licencje, także te  filmowo - serialowe.

Tłumaczenie to nie jest osobna kwestia bo wrzucanie pozycji bez polskiego audio czy napisów nie powinny się wliczać do oferty. Są w tym tragiczni. 

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tłumaczenia to już osobna kwestia. Daje się zauważyć pewną zmianę w ofercie i to na plus w porównaniu ze startem na samym początku. Nadal to nie jest to co w wersji skandynawskiej, natomiast jest pewien postęp. Może nowy rok przyniesie poza podwyżką nowe licencje, także te  filmowo - serialowe.
Dalej patrz przez różowe okulary
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PawopNie musisz podzielać mojego zdania. Subskrybowałem Viaplay od początku przez ok pół roku bez przerwy  i mam swoje przemyślenia, dziś uważam, że oferta filmowo - serialowa jest obecnie ciekawsza niż na samym początku. Szczególnie jeśli chodzi o seriale i dokumenty. Nadal jest to tylko dodatek do sportu i nie jest na tyle atrakcyjna jak  atrakcyjne są oferty serwisów typowo filmowych i  jeśli chodzi o stosunek cena-jakość (biorąc pod uwagę podwyżkę) ale jest poprawa w kontekście początków.

54 minuty temu, domin107 napisał(a):

Tłumaczenie to nie jest osobna kwestia bo wrzucanie pozycji bez polskiego audio czy napisów nie powinny się wliczać do oferty. Są w tym tragiczni. 

Tłumaczenia to osobna kwestia w tym kontekście, że osobna dyskusja na ten temat już miała miejsce. Ja w swoim wpisie zwracam uwagę na zmiany w ofercie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Toma441 napisał(a):

 

Tłumaczenia to osobna kwestia w tym kontekście, że osobna dyskusja na ten temat już miała miejsce. Ja w swoim wpisie zwracam uwagę na zmiany w ofercie.

Ale ty nie rozumiesz jednej podstawowej rzeczy - te zmiany nie mają znaczenia jeśli nie mają tłumaczenia.

Ja ci to teraz "uplastycznie" 

Pozycje ostatnio wrzucone :

 

 

Barry Seal: Król przemytu [+ audio]

CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas [155 odcinków]

Co kryje prawda [5 odcinków]7.42018

Elvira [2 odcinki] [+ audio]2022

Nitro Rallycross [4 odcinki]2021

Pernille [2 odcinki] [+ audio]8.02021

The Darts Show [S2022E12]2017

Walker Independence [S01E03]7.02022

Winter House [S02E07]

 

A teraz uczciwa wersja tego co zostało wrzucone: 

Barry Seal: Król przemytu [+ audio]

Elvira [2 odcinki] [+ audio]2022

Pernille [2 odcinki] [+ audio]8.0202

 

pozostałe bez tłumaczeń to jedynie statystyka bo brak im tłumaczeń

  • Popieram 4
  • Dzięki 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro oni CSI wrzucają bez tlumaczenia, a ktore to CSI lecialo na kilku polskich kanalach z polskim audio, więc pewnie jest możliwość wykupienia licencji na to audio, to co będzie w przypadku wrzucenia seriali całymi sezonami, których w Polsce nigdzie nie emitowano i te tłumaczenie musza sami zlecić.

Edytowane przez diabeu
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, domin107 napisał(a):

Ale ty nie rozumiesz jednej podstawowej rzeczy - te zmiany nie mają znaczenia jeśli nie mają tłumaczenia.

Ja ci to teraz "uplastycznie" 

(…)

 

pozostałe bez tłumaczeń to jedynie statystyka bo brak im tłumaczeń

Ostatnio zacząłem oglądać serial Animal Kingdom na Amazon Prime. Jest 6 sezonów. Napisy PL  posiada jedynie… 9 z 10 odc. sezonu 1.
Czy to oznacza, że oferta Amazon Prime w ostatnim czasie nie uległa poprawie? Praktyki, które maja miejsce z napisami, czyli dodawanie ich po czasie to bolączka wszystkich platform.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat Prime Video pod względem tłumaczeń też nie jest wyznacznikiem jakości. Ale nie kosztuje 30 czy 50zl miesięcznie tylko rocznie. No i Orginalsy jednak mają zazwyczaj i audio i napisy a w Viaplay skandynawskie produkcje, które miały być wabikiem często nawet polskich napisów nie mają.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, diabeu napisał(a):

Skoro oni CSI wrzucają bez tlumaczenia, a ktore to CSI lecialo na kilku polskich kanalach z polskim audio, więc pewnie jest możliwość wykupienia licencji na to audio, to co będzie w przypadku wrzucenia seriali całymi sezonami, których w Polsce nigdzie nie emitowano i te tłumaczenie musza sami zlecić.

No to mogli wrzucić już wszystko przetłumaczone. A nie tak jak teraz czyli byle jak.

To tak jakby podać posiłek w połowie robienia go i byś zjadł w pół surowe mięsko i sałatę bez sosu. Najesz się ? Może tak. Będzie ci smakowało ? No nie bardzo.

 

5 godzin temu, Toma441 napisał(a):

Ostatnio zacząłem oglądać serial Animal Kingdom na Amazon Prime. Jest 6 sezonów. Napisy PL  posiada jedynie… 9 z 10 odc. sezonu 1.
Czy to oznacza, że oferta Amazon Prime w ostatnim czasie nie uległa poprawie? Praktyki, które maja miejsce z napisami, czyli dodawanie ich po czasie to bolączka wszystkich platform.

Nie wiem, ja oglądam z lektorem i amazon mnie nie zawiódł z tych pozycji, które widziałem. A trochę ich było.

Dodawanie tłumaczeń to bolączka polskich platform ? Chyba disney+ i viaplay mają z tym największy prbblem. Nie wrzucaj wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W środę "F1 Season 2022 Review", a 26 grudna wywiad z Verstappenem zrealizowany przez Viaplay.

A 25.12 jeszcze jeden serial BBC, premierowy "Dodger". Coraz więcej nowych tytułów od nich Viaplay dodaje.

A w "dedykowanej usłudze" BBC Player przez pół roku doszło parę staroci i tyle... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.12.2022 o 22:37, domin107 napisał(a):

Ale ty nie rozumiesz jednej podstawowej rzeczy - te zmiany nie mają znaczenia jeśli nie mają tłumaczenia.

Ja ci to teraz "uplastycznie" 

Pozycje ostatnio wrzucone :

 

 

Barry Seal: Król przemytu [+ audio]

CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas [155 odcinków]

Co kryje prawda [5 odcinków]7.42018

Elvira [2 odcinki] [+ audio]2022

Nitro Rallycross [4 odcinki]2021

Pernille [2 odcinki] [+ audio]8.02021

The Darts Show [S2022E12]2017

Walker Independence [S01E03]7.02022

Winter House [S02E07]

 

A teraz uczciwa wersja tego co zostało wrzucone: 

Barry Seal: Król przemytu [+ audio]

Elvira [2 odcinki] [+ audio]2022

Pernille [2 odcinki] [+ audio]8.0202

 

pozostałe bez tłumaczeń to jedynie statystyka bo brak im tłumaczeń

Wilkowicz na meczykach próbował wyjaśniać, że jeśli mają coś ciekawego i dylemat, czy czekać na przetłumaczenie, czy od razu wrzucać po angielsku, to wybierają opcję nr 2 i z czasem dorzucają przetłumaczone. 

Ktoś, kto chce poświęcić ponad półtorej godziny, znajdzie ten moment. 

 

Edytowane przez salva
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wilkowicz „Chcemy żeby część redakcji od sportów motorowych była znana jeszcze przed końcem roku, bo wtedy kończy się promocja na pakiet roczny, a uważam, że kibic powinien wiedzieć przed podjęciem tej decyzji wiedzieć, czy będzie mógł posłuchać ludzi, których ceni i lubi. Myślę, że w ciągu 2 tygodni powinniśmy się z tym wyrobić” 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.12.2022 o 16:17, salva napisał(a):

Wilkowicz na meczykach próbował wyjaśniać, że jeśli mają coś ciekawego i dylemat, czy czekać na przetłumaczenie, czy od razu wrzucać po angielsku, to wybierają opcję nr 2 i z czasem dorzucają przetłumaczone. 

Ktoś, kto chce poświęcić ponad półtorej godziny, znajdzie ten moment. 

Super.

Aż korci, żeby robić statystyki ile im zajmuje wstawianie tłumaczeń. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze zapowiedzi na styczeń od Viaplay:

 

1.01 "FBI" - sezon 4

2.01 "Survivor" - sezon 41

5.01 "The Elon Musk Show" - kolejna produkcja BBC, tym razem o Elonie Musku

8.01 "Pod osłoną mroku" - nowy kryminalny serial oryginalny Viaplay

11.01 "Sort of" - serial oryginalny Viaplay

17.01 "Litwinienko" - oryginalny serial dokumentalny o otruciu Aleksandra Litwinienki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...