Skocz do zawartości

Rezygnacja z n-ki


psawczuk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

i dokładnie pytanie (jakie mi zadał) brzmi: czy akceptuje pan zmiany programowe jakie będą miały miejsce od dnia 01,02,2011 jak np. dodanie kanałów BBC, proszę odpowiedzieć Tak lub Nie!
Chcą abonentów wziąć "sposobem" - teraz powiesz, że zmiana odpowiada, a po ich wprowadzeniu - podwyżka abo. ;) I nie będzie tłumaczenia, że teraz nagle nie odpowiada. ;)

Każda podwyżka abonamentu (nie wynikająca bezpośrednio ze zmian przepisów prawa) w trakcie trwania umowy zawartej na czas oznaczony daje abonentowi prawo do wypowiedzenia umowy bez konsekwencji. Więc w czym problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

zgodnie z wypowiedzeniem wyslanym 3ms temu od dzisiaj nie jestem juz abonentem telewizji nowej generacji n hdtv . Stad tez moje pytanie , czy n-boxa wraz z zalaczonym zestawem tj przedluzaczem kablem euro i pilotem moge zwrocic do kazdego biura sprzedazy n czy musze go zwrocic do punktu w ktorym podpisywalem umowe no i w koncu ile mam czasu na zwrocenie owego sprzetu ?

 

Z gory dziekuje za odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Witam

Może mi ktoś potwierdzić czy dobrze rozumuję? Zawarłem umowę 22 grudnia 2010 na świąteczną rewolucję na 13 miesięcy. Rozumiem że umowa trwa do 31.01.2012 potem przechodzi na czas nieoznaczony. Punkt 10 rozdziału II regulaminu promocji mówi że umowę można wypowiedzieć z zachowaniem 3-miesięcznego okresy wypowiedzenia. Bieg terminu wypowiedzenia rozpoczyna się w pierwszym dniu okresu rozliczeniowego następującego po dniu złożenia wypowiedzenia.

Czyli wysyłam pismo z wypowiedzeniem w grudniu 2011, bieg terminu wypowiedzenia rozpoczyna się 1 stycznia czyli w ostatnim miesiącu trwania umowy. 31 stycznia wyłaczają mi sygnał i do 14 lutego muszę oddać dekoder? Przy założeniu oczywiście że nie przedłużam umowy na nowych zaproponowanych mi w grudniu za rok warunkach.

Czy raczej 3 miesięczny okres wypowiedzenia oznacza, że muszę umowę wypowiedzieć w październiku (zostaje listopad, grudzień i styczeń - 3 miesiące...)???

wystarczy że przed upływem 30 dni do zakończenie umowy do n wpłynie pismo że nie zamierzasz kontynuować umowy.

Czegoś tutaj nie rozumiemk;

1. Skoro umowa była zawarta w dniu 22 grudnia 2010 roku to 13 m-cy mija 22 stycznia 2012 roku a nie 31 stycznia 2012r.

2. Skoro ma być zachowany 3 m-czny okres wypowiedzenia to przypada on na datę od 23.09.2011 do 22.10.2011- inaczej mówiąc w tym okresie powinno wpłynąć wypowiedzenie umowy.

3. W umowie jest coś takiego jak 13-m-cy + miesiąc aktywacji - jak mam to rozumieć jako 14 -m-cy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Pod koniec lutego N-ka oferowała pakiety za 48 zł z tunerem ADB 2850ST z nagrywaniem i z DVB-T po przywiezieniu do domu okazało się, że nie jest ten tuner a więc od razu chcę oddać, bo zostałem oszukany, dzwonie do sprzedawcy, że albo mi da, co było w ofercie albo rezygnuje a sprzedawca powiedział abym sobie podłączył tuner a za parę dni będzie miał nowe tunery to mi bez problemu wymieni.

Już czekam 3 tydzień, ale tylko mnie zbywa, że za tydzień będą.

Nic mi nie zostało jak jutro oddać ten wielki grzmot jak mię oszukano i pożegnać się z N-ką . :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

złozylem rezygnacje, zadzwonili, wywalczylem zmiane(250GB) na turbo dekoder i klops... od tygodnia w eN jest "niby problem, nie mogą zrobic upgrade systemu" co ciekawe w 2 punktach u mnie w mieście mowią to samo... ile mozna czekac.... eh.. jak nowy podpisuje umowe to system jakos działa... hmm

jeśli wiecie coś na ten temat proszę o info, pomału mnie to zaczyna :censored::censored:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tą chwilę dopiero po weekendzie ma podobno być coś wiadomo kiedy odblokują wymianę, którą wstrzymali w czwartek 10'tego marca. Wstrzymane są jakiekolwiek wymiany dekoderów (nawet jak Ci padnie to mogą być problemy, zależy od dystrybutora) także nie tylko z nagrywarkami jest problem. Sam czekam na wymianę białego na nagrywarkę CLRA (mam nawet zaklepaną u dystrybutora i czekam na telefon aż odblokują)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...