Skocz do zawartości

Apple TV HD/4K


tyrla
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, piterk10 napisał:

Szukam przystawki do oglądania Viaplay. Z tego co piszecie na forum najlepszym wyborem jest właśnie ten Apple i raczej pójdę właśnie w tym kierunku. 

Z racji, że jestem abonentem Canal+ więc oprócz viaplay czasami będę chciał coś oglądnąć na Canal+ online. Część z Was pisze, że akurat Canal+ online działa słabo na tej przystawce ale konkretnie co tutaj wyczytałem to jedynie ktoś wspominał o tym, że mu paski na TVN24 przycinają 😁.

Czy da się na tym ATV 4K oglądać przez aplikację Canal+ online stream sportowy, film lub serial czy jest to na tyle uciążliwe, że jednak nie? 

To ja dawałem ten przykład, bo jest najbardziej widoczny. Na innych kanałach przycina w ten sam sposób. Na dynamicznych scenach jest to mniej widoczne, na wolnych bardziej.

 

Ogólnie wkurzało mnie to na tyle, że jutro zwracam sprzęt bo umowa już się skończyła. Mam możliwość oglądania z tego za darmo na koncie rodziców (którzy nie korzystają z tego serwisu) ale nie zainstalowałem go, żeby się nie denerwować. Nie zależało mi na oszczędnościach. Po prostu nie mam zamiaru nic oglądać w tej dziadowskiej aplikacji.

Edytowane przez regedit32
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, regedit32 napisał:

To ja dawałem ten przykład, bo jest najbardziej widoczny. Na innych kanałach przycina w ten sam sposób. Na dynamicznych scenach jest to mniej widoczne, na wolnych bardziej.

 

Ogólnie wkurzało mnie to na tyle, że jutro zwracam sprzęt bo umowa już się skończyła. 

No co Ty.. używałeś Apple TV, głównie dla Canal+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, lakiman napisał:

No co Ty.. używałeś Apple TV, głównie dla Canal+?

Tak. Apple TV miało być takim dekoderem „premium” z fajnym pilotem i szybkim interfejsem. Następnie druga „kablówka” francuska (Molotov.tv) i dopiero streamingi.

 

Dlatego tak strasznie mnie to drażniło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak teraz, ale w grudniu były  straszne  braki sprzętu po magazynach.

Udało mi się kupić wersję droższą, ale sumie w dobrej promocji w Euro AGD.

Oczywiście 3 miesiące były gratis Apple TV+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba tylko jeśli chodzi o aplikację apple tv+ czytelniejsze rozmieszczenie treści + nieco bardziej płynna integracja z aplikacjami Disney+, HBO Max i niestety po aktualizacji oprogramowania blokuje mi się aplikacja Viaplay na zakładce Sport (można korzystać, jakość bez zmian, natomiast zdarza się, że "wyrzuca" z Viaplay do menu głównego, co wcześniej nie miało miejsca). To beta, więc pewnie wszystko bedzie jeszcze poprawione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uaktualniłem system, ale nie mam czasu dokładnie  sprawdzić bo się pakuję 😉

Sprawdził ktoś apkę Canal+ ?

Tylko na  chwilkę włączyłem apkę i wydawało mi się, że jest już płynnie.

* Na Apple TV 4K i Android TV musiałem się wczoraj ponownie zalogować..

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...