Skocz do zawartości

Apple TV HD/4K


tyrla
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem to cudo i w końcu każda apka działa jak powinna, oprócz...
...Canal+Online Przycinki co kila sekund zarówno na VOD jak i Live TV.

Tak na szybko, mecze na Viaplay te, które przycinają na Tizenie na ATV są płynne. Na HBO Go jest dźwięk 5.1. Aplikacje ogólnie bardziej dopracowane. Nie podoba mi się tylko ujednolicona klawiatura w aplikacjach do wyszukiwani, wszystko jest w jednej linii.
Ogólnie jestem zadowolony.

  • Popieram 2
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahahaha.... to tak samo jak ja 😀 Właśnie wysłałem bardzo obszerną wiadomość przez ICA z mnóstwem szczegółów i prośbą o eskalację do deweloperów aplikacji. Mam nadzieję, że tego nie oleją i nie odpiszą, żebym odłączył zasilanie i spróbował ponownie. Albo wyrzucił urządzenie i kupił drugie 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli apkę skopali, podejrzewam że przy tej ostatniej aktualizacji. Będę chciał wykupić c+ na Święta, więc sprawdzę też za jakiś czas u siebie. 

Ogólnie zauważyłem, że wyszły niemal równocześnie aktualizacje C+ na androida i z tego co jest do poczytania w wątku boxa to tam też są narzekania na ostatnią wersję aplikacji. 

Edytowane przez Toma441
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Pawel napisał:

Hmm czyli tym samym padł mit o "dopracowanych" aplikacjach na apple i bublach na andka ;) Jedziemy na jednej taczce.

Z tym, że : kwestia  dotyczy 1 aplikacji, której twórcy mówiąc obrazowo "nie grzeszą" solidnością i skutecznością. Zamiast stworzyć oryginalną wersję stworzony został dubel wersji francuskiej, który od jakiegoś czasu jest łatany i "edytowany" na różne sposoby. Na tizenie ta apka ma również swoją długą i dziwną historię, o Boxie nie wspominając. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
42 minuty temu, Pawel napisał:

Hmm czyli tym samym padł mit o "dopracowanych" aplikacjach na apple i bublach na andka ;) Jedziemy na jednej taczce.

To nie mit, tylko prawda. Poza tym, czytamy ze zrozumieniem.

W dniu 11.12.2021 o 22:50, Wodnik Szuwarek napisał:

Aplikacje na tvOS też są szybsze i lepszej jakości, bo Apple ma renomę i nikt nie chce tworzyć kiepskiej jakości aplikacji na ich platformę, chociaż wyjątki się zdarzają.

I właśnie takim wyjątkiem jest C+ online.

Edytowane przez Wodnik Szuwarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro czegoś brakuje to bym polemizował z tym działaniem bez zarzutu.
Ważne, że jesteście zadowoleni Ja tylko z ciekawości obserwuję wątek.
Niedawno materiały 4K były niedostępne na Tizenia, ale pocieszaj się dalej
Używałem sporo Android TV i Apple TV wypada dużo lepiej.

PS. Udało się zmienić układ klawiatury na siatkę



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Toma441 napisał:

Jeśli nawet w aplikacji na androida trzeba odblokować 4k,to nie jest to wina Apple tv jako sprzętu

A ja Ci pisałam, że wcale nie trzeba. Czy z wyłączonym odblokowaniem, czy też z włączonym - opieram się na shieldzie - treści 4K są. Widocznie „zaciąga” z prawidłowo ustawionych parametrów czy to w telewizorze czy w shieldzie :)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Pawop napisał:

Nie podoba mi się tylko ujednolicona klawiatura w aplikacjach do wyszukiwani, wszystko jest w jednej linii.
Ogólnie jestem zadowolony.

Dla mnie to akurat zaleta - wybieranie liter przy pomocy gładzika , przełączanie przyciskiem pauza między literami - cyframi - znakami

jest szybkie i intuicyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Delta21 napisał:

A ja Ci pisałam, że wcale nie trzeba. Czy z wyłączonym odblokowaniem, czy też z włączonym - opieram się na shieldzie - treści 4K są. Widocznie „zaciąga” z prawidłowo ustawionych parametrów czy to w telewizorze czy w shieldzie :)

Co nie zmienia faktu, że ktoś taki model ustawień wprowadził i były to osoby odpowiedzialne za aplikację . To nie ma nic wspólnego ze sprzętem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marian_w gładzika nie używam, ale jak pisałem można układ klawiatury przełączyć na siatkę, także problem rozwiązany.

Kolejne spostrzeżenia: brak HDR na YT, okrojona wersja apki Netflixa w porównaniu do Tizena. Player też ma lepszą apkę na Tizenie i nie chodzi tu o 4K. Po pracy dalej będę testował





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Toma441 napisał:

Co nie zmienia faktu, że ktoś taki model ustawień wprowadził i były to osoby odpowiedzialne za aplikację 

OK. Ale na 2 generacjach shieldów, na telewizorze sony z androidem działa bez odblokowania 4k. Gdybyś o tym wcześniej nie napisał, nawet nie wiedziałabym że powinnam coś włączyć i gdzie tego szukać :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Pawop napisał:

Niedawno materiały 4K były niedostępne na Tizenia, ale pocieszaj się dalej emoji6.png
...

Nie wiem po co te złośliwości. Wcale mnie nie cieszy, że box za trzy razy większa sumę też sprawia pewne problemy i nie jest idealny.  Szkoda tylko, że każda krytyczna uwaga traktowana jest jako atak a nie argument w dyskusji. Przynajmniej takie odniosłem wrażenie, że w tym wątku o sprzęcie appla można pisać tylko dobrze albo wcale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Delta21 napisał:

OK. Ale na 2 generacjach shieldów, na telewizorze sony z androidem działa bez odblokowania 4k. Gdybyś o tym wcześniej nie napisał, nawet nie wiedziałabym że powinnam coś włączyć i gdzie tego szukać :) 

Za to na Mi Boxie czy Fire TV Stick (android) trzeba odblokować 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...