Skocz do zawartości

Apple TV HD/4K


tyrla
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Serial komediowy pt "Kiedy apka Canal+ przestanie przycinać" trwa nadal:

"Szanowny Panie, w celu wznowienia zgłoszenia proszę o informację, czy przelogował Pan aplikację Canal+ oraz czy sprawdził Pan, czy aplikacja działa w innej sieci i na innym urządzeniu. Proszę również o informację, czy problem dotyczy materiałów na żywo czy VOD oraz czy dotyczy tylko jednego filmu czy innych produkcji również."

Ile razy można im pisać, że mam 1 sieć. Inne apki działają dobrze a Canal+Online działa poprawnie na staruszku Android 7..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nic nie zrobili w temacie a już chcą rozwiązywać zgłoszenie..🤔 🙂 technicy z C+.

"Szanowny Panie,   dziękujemy za przesłane informacje. Zleciłam wznowienie zgłoszenia. Proszę o cierpliwość. O rozwiązaniu zgłoszenia, poinformujemy mailowo."

 

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem dzisiaj, że z apki Viaplay usunięto opcję ,,obraz w obrazie" PiP.

Szkoda, zwłaszcza że na transmisjach np. z F1 czy golfa są dostępne obrazy z dodatkowych kamer.

Aż prosi się o taki ,,multi sygnał" jaki jest w C+Online nawet na cztery podglądy jednocześnie.

Również w Eurosport Extra brakuje takiej opcji. Tam nieraz na transmisjach z żużla jest nawet i 20 dodatkowych obrazów z kamer i gdyby był chociażby PiP to można by było oglądać główną transmisję i jednocześnie mieć podgląd na box ulubionego zawodnika. A bez tego jest to taka sztuka dla sztuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Multiview z 4 transmisjami jednocześnie jest też w aplikacji Apple TV na streamach MLS i MLB.

Cytat

Dzięki nowej, w pełni konfigurowalnej funkcji Multiview dostępnej w aplikacji Apple TV na Apple TV 4K użytkownicy mogą przeglądać transmitowane na żywo mecze u dołu ekranu, wybrać te najbardziej ich interesujące, a następnie przełączać się między różnymi układami. Ponadto fani mogą wybrać mecz, który będzie wyświetlany w większym rozmiarze, albo oglądać od dwóch do czterech spotkań na podzielonym ekranie. Użytkownicy mogą też sterować ustawieniami dźwięku i słuchać lokalnej transmisji radiowej w przypadku usługi MLS Season Pass oraz lokalnej lub wyjazdowej transmisji radiowej w przypadku programu „Friday Night Baseball”. Jeśli użytkownik chce przestać oglądać spotkania w trybie Multiview, może jednym kliknięciem przełączyć się na pełny ekran.

 

Oprócz meczów MLS i spotkań „Friday Night Baseball” fani mogą oglądać na żywo programy poświęcone rozgrywkom MLS i MLB – MLS 360 i MLB Big Inning – ciesząc się ekscytującymi i szczegółowymi materiałami w trybie Multiview.

 

Edytowane przez Wodnik Szuwarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.05.2023 o 21:04, cidik napisał(a):

dziś były 2 feedy z meczu Bayern - Lipsk

 

18 godzin temu, mara68 napisał(a):

Zauważyłem dzisiaj, że z apki Viaplay usunięto opcję ,,obraz w obrazie" PiP.

Szkoda, zwłaszcza że na transmisjach np. z F1 czy golfa są dostępne obrazy z dodatkowych kamer.

Aż prosi się o taki ,,multi sygnał" jaki jest w C+Online nawet na cztery podglądy jednocześnie.

Również w Eurosport Extra brakuje takiej opcji. Tam nieraz na transmisjach z żużla jest nawet i 20 dodatkowych obrazów z kamer i gdyby był chociażby PiP to można by było oglądać główną transmisję i jednocześnie mieć podgląd na box ulubionego zawodnika. A bez tego jest to taka sztuka dla sztuki.

Obraz w obrazie dalej jest na Viaplay. Wersja 8.7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, mara68 napisał(a):

U mnie jest ta wersja 8.7 i opcji PiP brak. Jest tylko opcja wyboru dźwięku. Apple Tv mam z 2021 to chyba druga generacja A2169.

11f0b48a931ca.jpg

Ciekawe. Mam wersję Apple MXH02MP/A 64 GB z 2021. W sobotę z ciekawość sprawdzałem po Twoim wpisie, był na żywo Darts i PiP był.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, picassopawel napisał(a):

Ciekawe. Mam wersję Apple MXH02MP/A 64 GB z 2021. W sobotę z ciekawość sprawdzałem po Twoim wpisie, był na żywo Darts i PiP był.

Mam identyczny model. Zrobiłem ponowną instalację Viaplay i PiP się pojawił...Być może był jakiś błąd przy ostatniej aktualizacji apki.

e944038c12634.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 4.06.2023 o 21:20, lakiman napisał(a):

Serial komediowy pt "Kiedy apka Canal+ przestanie przycinać" trwa nadal:

"Szanowny Panie, w celu wznowienia zgłoszenia proszę o informację, czy przelogował Pan aplikację Canal+ oraz czy sprawdził Pan, czy aplikacja działa w innej sieci i na innym urządzeniu. Proszę również o informację, czy problem dotyczy materiałów na żywo czy VOD oraz czy dotyczy tylko jednego filmu czy innych produkcji również."

Ile razy można im pisać, że mam 1 sieć. Inne apki działają dobrze a Canal+Online działa poprawnie na staruszku Android 7..

Przyjrzałem się sprawie dokładniej. Szarpnięcia są skutkiem przełączania się między profilami. Po jednym szarpnięciu obraz staje się trochę rozmyty, a po kolejnym trochę ostrzejszy i oba zjawiska występują przy 50 kl./s. Czasami jakość spada do 25 kl./s i potem wraca do 50 kl./s. Sprawdzone na kanałach C+ Sport.

W sumie to nie czasami, a często spada jakość do 25 kl./s. Problem jest z profilami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ustawione Apple TV na ok 60 kl/s. Po takim ustawieniu Sky..działa płynnie. Przy 50 klatkach nie było płynności. Kurcze, myślałem że Canal+ też będzie płynny i to tu tak nie działa.

 

4 minuty temu, Wodnik Szuwarek napisał(a):

Oni to muszą naprawić. Przynajmniej znamy już przyczynę i można im to napisać w zgłoszeniu.

Jak wrócę z urlopu to napiszę to w kolejnym zgłoszeniu.

Przeczuwam, że znowu poproszą od początku o dane ..bo mam wrażenie że koresponduję z bootami.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli aplikacja korzysta z AFR, to nie ważne czy ustawisz 50 czy 60, bo aplikacja sama będzie sobie przełączać. Mam ustawione 50, a YT ma 60 i sam sobie włącza 60, a po wyjściu z aplikacji GUI urządzenia działa w 50 tak jak mu ustawiłem. To co jest w opcjach włączone to jest dla GUI samego urządzenia, no chyba że aplikacja nie korzysta z AFR to wtedy to ustawienie działa też dla niej. AFR trzeba mieć oczywiście włączone w opcjach.

Edytowane przez Wodnik Szuwarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie było problemów z HDR, tylko w ustawieniach musi być SDR i pewnie o to ci chodzi.

https://imagazine.pl/2020/12/04/prawidlowe-ustawienia-apple-tv-4k-dla-telewizorow-z-dolby-vision-hdr-i-sdr/

Przy takim ustawieniu HDR włącza się tylko tam gdzie powinien. Chodzi o dopasowanie zakresu tonalnego do treści.

Edytowane przez Wodnik Szuwarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...