Skocz do zawartości

MAX (dawniej HBO Max) - kwestie techniczne


Brady
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

31 minut temu, Michu_97 napisał:

Tak, jak zrobisz sobie "przerwę" w subskrypcji to zniżka znika i płacisz normalnie 30 zł. Nie możesz sobie robić przerwy. Też się nad tym teraz zastanawiam czy zacząć oglądać HBO Max czy nie? Ta zniżka kusi, ale nie chce opłacać ten serwis non stop 😐

Zniżka ta,jest dla abo którzy wezmą HBO MAX do końca marca!

Potem 30zl/mc-lub 250-280 cos za rok,wychodzi około 20 zl/mc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem 2 odcinki "Na wodach północy" na Android TV.

Jest poprawny obraz, ale jakoś tak bez fajerwerków.

Potestuję jeszcze na Apple TV.

Pierwsze spostrzeżenia: na pewno tam działa znacznie szybciej i kanały HBO lepiej wyglądają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, lakiman napisał:

Oglądałem 2 odcinki "Na wodach północy" na Android TV.

Jest poprawny obraz, ale jakoś tak bez fajerwerków.

 

To zależy pewnie od filmu i czy załadowała Ci się najwyższą jakość, bo tego nie można sprawdzić. U mnie wyglądało super ale tylko na kilka sekund i tak co 5-10 sekund miałem skoki jakości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spadków jakości na pewno nie było.

Cały czas podobny poziom jakości.

Trochę w ujęciach z ciemnym tłem niezbyt mi się to podobało.

Jakby delikatny brak ostrości.

Pewnie na HBO GO wyglądałoby już fatalnie. ;-)

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest sens pisania do nich o problemach z 5.1 skoro odpisuję w ten sposób "Uprzejmie informujemy, że nie każdy serial i film są nadawane w paśmie dźwięku 5 kanałowego. Gdy dany program lub film jest dostępny w systemie 5.1 w opisie filmu pojawi się oznaczenie 5.1"

Edytowane przez Rasheed
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wyjaśniło się wszystko i miałem rację... na moim TV nie ma jednak 4K i temu nie ma HDR. Znajomy poczęstował mnie RIP'em z HBO Max... w 4K HDR filmu King Richard: Zwycięska Rodzina. No i poniżej porównanie. 

hbo-max-porownanie.jpg

 

Lewa strona TIZEN a prawa RIP w 4K HDR. No trudno czekamy na odpowiedź ze strony HBO Max bo jak do 1080p nie ma się co doczepić tak 4K niestety w moim TV nie śmiga. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...