Skocz do zawartości

MAX (dawniej HBO Max) - kwestie techniczne


Brady
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, mingo napisał:

a w sieci standard. Narzekania. Tego nie mam, napisy nie takie, bla bla bla.

Ludzie, jeśli widzicie błędy to zgłaszajcie je do działu technicznego ale dajcie im czas na ogarnięcie tego a nie do razu narzekanie i biadolenie. Jak za kilka tygodnie będzie to samo to można ich krytykować, ale na razie nie bądźmy w gorącej wodzie kąpani. 

To ma sens co piszesz, ale HBO MAX to nie jest nowa usługa na świecie. To premiera w Polsce, zatem błędy już powinny być dawno poprawione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę powiązać konta canal+ online z HBO Max. Macie pomysł jak to przejść?

Wyświetla się błąd

 

Sprawdź dane konta

Ups, dane konta nie wyglądają poprawnie. Spróbuj ponownie lub skontaktuj się z dostawcą. (MCA-005)

 

Próbowałem też połączyć konta przy użyciu apki HBO go ale też się nie udało.

 

Nie wiem może problem jest w tym, że na tym samym mailu mam promocyjny dostęp do HBO od T-Mobile?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, swordfish napisał:

Nie wszystkie filmy przeszły z HBO GO do Maxa. Chodzi rzecz jasna o kino światowe. Brak kontrowersyjnego "Malowanego Ptaka" z Czech. Brak nawet tytułów, które w ostatnich dniach dodane zostały do HBO GO. "Mokry pies", "Złodziej", "Uduchowiona Gloria", "Polowanie na czarownice". Tytuły są w HBO GO, nie ma ich w HBO Max. Dodadzą, czy jednak Max będzie bez tytułów z Cinemax? 

Dlatego w tym wypadku proszę o pozostawienie HBO GO, gdyż stracę dostęp do kina światowego.

Nie wiem czy masz dostęp poprzez C+, ale dzięki temu że C+ ma zintegrowany katalog HBO to w tej chwili jest tam wciąż wszystko z GO (a raczej co do tej pory było z GO) plus nówki z Maxa.

Wprawdzie ponoć w C+ też jakieś braki były odnośnie materiałów z GO więc pewnie ciągle nie jest to 100% ale przynajmniej te tytuły które wymieniłeś są jak i na oko co głośniejsze premiery z Maxa (np. Diuna czy nowy Matrix).

 

Gorzej że nie ma Alfa 😜

Edytowane przez mopik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, matinen napisał:

może problem jest w tym, że na tym samym mailu mam promocyjny dostęp do HBO od T-Mobile?

I sam sobie odpowiedziałeś ;)

e-mail na gmailu? jeśli tak, to zmodyfikuj go przez np. dodanie kroki, lub jakiejś treści po + (plusie) - dla google będzie to ten sam e-mail, dla hbo nowy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, bgmnt napisał:

@patryszq No więc właśnie... Profeska :).

 

O tym pisałem jeszcze wczoraj i wyszło na moje. ;)

W moim przypadku pierwszy raz (odkąd korzystam z jakiejkolwiek usługi subskrybcyjnej) zadzwoniłem na podany nr telefonu, bo sytuacja jest co najmniej dziwna. Wkleiłem to kilka postów wyżej.

Nie mogę po zalogowaniu się wykupić planu taryfowego, a konsultant na infolinii powiedział, że system "widzi" - mimo polskiego IP- jakbym był w USA i przekierowuje do nieistniejącej, zablokowanej strony. Pełen profesjonalizm. :)  Skądinąd bardzo sympatyczny konsultant był nieźle zdziwiony, ale wprost potwierdził, że są spore problemy z migracją i system jest "świeży", a apka ma "kilka godzin", co dowodzi, że wszystko robione jest raczej w trybie nagłym....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, dvbtowiec napisał:

Czy w nowej aplikacji także jest dostępny streaming HBO1, HBO2,HBO3 i jego jakość to pełne HD?

W HBO GO, jakość tego streamingu była fatalna.

Jakość jest ok

 

2 godziny temu, matinen napisał:

.... Porównując do Netflixa, PB Go, czy nawet Viaplay to Aplikacja HBO Max chodzi po prostu WOLNO....

U mnie na wszystkich urządzeniach działa  szybko.

 

2 godziny temu, KiriKiri napisał:

...Twój tv nie jest już wspierany dla obu paki go i max, takie życie kupuje się szajungi i lg to się ma po ptakach szybciej niż myślisz....

Niestety. Nie wszyscy lecą na Android TV w tv. Niektórzy wolą jakość i swoją niezawodną firmę do której mają zaufanie. 

 

 

2 godziny temu, Cinemaniac4K napisał:

Czy u was na TV 4K HDR... też jest na filmach brak HDR??

20220308-114516.jpgupload photo

 

W nocy powiadasz.....czyli na zagranicznym HBO Max. 

1 godzinę temu, kocik89 napisał:

W nocy obejrzałem Kosmiczny Mecz 2 i nawet spoko, jak na to ile mam lat. Jeśli będą kinowe hity po premierze to może  powalczyć z nfx. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, matinen napisał:

Olśniło mnie 🙂. Mam jeszcze półtorej miesiąca ten dostęp od T-Mobile. Czy po wygaśnięciu oferty od "różowego operatora". Można jakoś "odłączyć T-Mobile" od tego maila żeby połączyć z c+?

Nie odłączysz, może Ci usuną gdy napiszesz do hbo max, albo t-mobile

Jak chciałam odłączenia e-maila po ipli i napisałam do hbo go - odesłali mnie do polsatu - finalnie do dziś nie mam info zwrotnego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zasada działania są podobne ale to odrębne dwa standardy. Są filmy w HDR i Dolby Vision. TV które mają Dolby Vision zasadniczo posiadają HDR ale już te co mają HDR nie posiadają Dolby Vision (filmu po prostu nie odpalisz nawet).

Tak więc zapytuję tych co mają HDR... bo widzę że HBO Max na razie jest kompletnie ślepy na HDR.
HDR10 i DV to jest HDR. Wszystko co jest oznaczone DV jest też w HDR10.
 
Według mnie wszyscy widzą tylko Dolby Vision bo nawet nie mając telewizora 4K też pokazuje tak samo i tak samo na telefonie.Według mnie te filmy są tylko w Dolby Vision lub samym UHD 4K na ten moment.
Nie. Ja mam Samsunga i jest HDR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, dominikm27 napisał:

Działa Ci Dolby Atmos na Nvidii Pro?

 

Atmos a Vision to dwie rozne rzeczy. Vision mi dziala, ponieważ mam kompatybilny sprzet (LG OLED z Dolby Vision i HDR). Na Twoje pytanie nie odpowiem, ponieważ nie posiadamz zestawu grające Atmos, ale podczas ogladania LG pokazuje, ze wczytal oba formaty. Np słuchając Apple Music Atmos na PS5 słysze roznice na glosnikach 5.1, ale poza tym nie mam odpowiedniego sprzetu do wykorzystania pelnych mozliwosci Dolby Atmos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Delta21 napisał:

Nie odłączysz, może Ci usuną gdy napiszesz do hbo max, albo t-mobile

Jak chciałam odłączenia e-maila po ipli i napisałam do hbo go - odesłali mnie do polsatu - finalnie do dziś nie mam info zwrotnego ;)

Aha. Czyli w razie czego trzeba będzie usunąć konto (trochę szkoda🙂). Cały czas się waham gdzie subskrybować Maxa. Niby w c+wychodzi dużo taniej (10 zł) ale trzeba jednocześnie kupić c+ który po utracie Premier League (na marginesie) nie będzie już tak atrakcyjny.

Zrobił się bałagan ale 6 miesięcy HBO w prezencie od T-Mobile "piechotą nie chodziło"😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, creativeopinion napisał:

 

Atmos a Vision to dwie rozne rzeczy. Vision mi dziala, ponieważ mam kompatybilny sprzet (LG OLED z Dolby Vision i HDR). Na Twoje pytanie nie odpowiem, ponieważ nie posiadamz zestawu grające Atmos, ale podczas ogladania LG pokazuje, ze wczytal oba formaty. Np słuchając Apple Music Atmos na PS5 słysze roznice na glosnikach 5.1, ale poza tym nie mam odpowiedniego sprzetu do wykorzystania pelnych mozliwosci Dolby Atmos.

Wiem, że Atmos to nie Vision :) Dlatego dopytywałem czy też działa. Mam amplituner z Atmos i ciekaw jestem czy Nvidia to obsłuży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, dominikm27 napisał:

Mam amplituner z Atmos i ciekaw jestem czy Nvidia to obsłuży.

 

Nvidia Shield Pro obsluguje wszystkie te formaty, wiec na pewno zadziala. Tak jak mowie, nawet teraz LG raportuje ze wczytal film nie tylko z Dolby Vision ale tez z Atmos. Pozdro!

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Tizenie konieczne jest posiadanie konta Samsung w celu instalacji aplikacji (przy HBO GO, Netflix, Player czy C+ online nie jest to wymagane)

 

W sklepie w opisie apki ciekawa informacja: zakupy w aplikacji HBO MAX 24,38 i 16,25  miesięcznie.

Ciekawe czy to błąd, czy jakaś specjalna oferta ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy działa Wam DD5.1 na jakimkolwiek materiale z HBO MAX na Android TV? O Dolby Atmos nie pytam, bo na stronie pomocy technicznej piszą że Atmos na Android TV nie jest wspierany (SIC!). Amplituner pokazuje tylko stereo. Na Prime, AppleTv+ czy Netflix audio jest poprawnie dekodowane (DD+ albo Atmos) a na HBO tylko stereo... 

Obraz wykrywa poprawnie HDR lub Dolby Vision. Ale nie nazwałbym tego 4K...

Edytowane przez myk6414
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...