Skocz do zawartości

MAX (dawniej HBO Max) - kwestie techniczne


Brady
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No to tym bardziej wszyscy powinni wiedzieć, że serwis nie będzie na pewno hulał 8.03 od godziny 0:01.

Warto dać im trochę czasu bo może przez noc będa testowo coś działać, żeby potem wsio działało.

A tu się pewnie zacznie biadolenie jak zwykle.

Pasjonat to i może sobie 9.03 ustawić wszystko. Tu na pewno będzie histeria, że coś nie działa. 

To oczywiste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Histerii nie będzie - to nie Viaplay a "tylko" HBO ;)

Ale jeśli wielkie korpo nie będzie w stanie odpalić flagowego serwisu od 00:01 to będzie to dość duża żenada.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Cinemaniac4K napisał:


aby ominąć blokadę zazwyczaj wystarczy zmiana regionu w TV na ten który w którym oficjalnie jest HBO Max...

Potwierdzam. Zmieniasz region. Pobierasz apkę i ponownie ustawiasz polski region. Wszystko śmiga.

10 godzin temu, stanley840 napisał:

szkoda zachodu i stresu żeby mieć aplikacje wcześniej😉

Na dzień dzisiejszy tak, ale można było mieć w ten sposób działającą apkę już w październiku, gdy HBO max wchodził do Europy ;)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A 8 się okaże że to dużo zamieszania tak naprawdę o nic…..zmieni się nazwa szata graficzna dodadzą kilka filmów i po rewolucji….. mam 32 lata i najbardziej czekam na kosmiczny mecz 2 wiem że jest kiepski ale po pierwsze do dziś pamietam kiedy jako dziecko nagrywałem pierwszą cześć na vhs….po drugie bardzo współczuje i pomagam jak mogę ale przyda mi się chwila odpoczynku od rzeczywistości……

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie ciekawi jak to udźwignie serwer HBO Max u nas. Wiele razy była awaria HBO GO a teraz będzie potrzeba przepustowości serwera około 3 razy większa (zamiast 3 Mb/s będzie około 8 Mb/s) a już nie wspomnę że dojdzie 4K (~18 Mb/s). Jak nie zainwestują w CDNy to szykuje się katastrofa... :) Wie ktoś może jak to działa już w innych krajach europejskich?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam. Zmieniasz region. Pobierasz apkę i ponownie ustawiasz polski region. Wszystko śmiga

Nie na wszystkich markach TV tak się da. W Samsungach po zmianie regionu wszystko się resetuje.
Ja się nie zdziwię jak wiele rzeczy nie będzie działać 8.03 bo to poważna operacja.
Więc możliwe, że 8.03 to bedzie zmiana szaty i kilka pozycji a kolejne zmiany w następnych dniach dojdą.
Ale co ma nie działać? Aplikacja jest gotowa i sprawdzona, wystarczy zdjąć geoblokadę



...zmieni się nazwa szata graficzna dodadzą kilka filmów i po rewolucji….

Tak w zasadzie będzie. Do tego lepsza jakość materiałów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, tyrla napisał:

No właśnie o to samo chciałem zapytać

Ja mam od dawna: na telewizorze od LG, xboxie, ps5, Apple TV, ipadzie, tablecie od samsunga, nvidii shield, fonie - wszystko pobrane ze sklepów App Store czy Sklep Play z innych regionów :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...