Skocz do zawartości

MAX (dawniej HBO Max) - kwestie techniczne


Brady
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, Bambuczako napisał(a):

Czy jest możliwość ograniczenia transferu danych/jakości transmisji live (HBO1 live, Paryz na żywo etc) w aplikacji na Androidzie?

 

Zmienić na niższa rozdzielczość albo poszukać jakiejś aplikacji netlimitera i ograniczyć sobie transfer. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, dvbx napisał(a):

Na streamie bez reklam z meczem siatkarskim (z USA) zapomniano wyłączyć po meczu mikrofony i można było podsłuchać rozmowę Swędrowskiego i Drzyzgi (ciekawszą niż na wizji).

Spróbowałem posłuchać na słuchawkach i faktycznie bardzo ciekawe wypowiedzi, bardzo życiowe. :-) 

"Sztuką jest grać ch…o i wyjść na prowadzenie. [beep]na siatkówka. Bóg jest chyba Polakiem, jakikolwiek nim nie był. K…, mamy to. Nic nie mamy, nie byliśmy przygotowani. Przynieś alkohol na stanowisko!"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.08.2024 o 14:28, KENZO napisał(a):

Na Max pierwszy odcinek trzeciego sezonu serialu Branża jedynie z napisami a u piratów z lektorem. Po co mam w takim razie za to płacić?

Wieczorem w dniu premiery lektor pojawił się. Często należy odczekać parę godzin (lub parę dni) zanim wszystko wgrają poprawnie.

 

Podobne problemy były w poprzednim wcieleniu HBO Max/HBO Go. "Gra o tron" czy "Westworld" nie zawsze były od razu z lektorem lub z napisami. Bywały zgrzyty, że dodawali błędne napisy z innego odcinka.

 

"Branża" widzę zdobywa coraz szersze grono odbiorców. Pierwszy sezon przeszedł po cichu i bez większego rozgłosu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.08.2024 o 18:37, Biała_vanna napisał(a):

Posiadam MAX z CANAL+. Czy komuś udało się dokupić sport w MAX, czy na wieki wieków zablokowano tę możliwość?

też tak mam. Przy próbie dodania na maxie jest komunikat: 

"Niedostępne u Twojego dostawcy

Niestety, pakiet dodatkowy Kanały TV i Sport nie jest w tej chwili dostępny w subskrypcjach rozliczanych za pośrednictwem Twojego dostawcy."

 

Kontaktowałem się wczoraj na czacie z konsultantką w tej sprawie i napisała, że canal+ oferuje na platformie max tylko filmy i to było w umowie. A jak dopytałem a kiedy będzie można dokupić sport to, żeby się czegoś takiego nie spodziewać.

Moje pytanie czy ma ktoś jakiś pomysł na reklamacje? W tej chwili jak chcę oglądać sport na maxie to muszę drugi raz zapłacić za to samo i wtedy dopiero będę mógł dokupić sport. W dodatku powinienem mieć osobny email, aby móc się osobno zarejestrować, a możliwe, że dwa razy w serwisie rejestracja jednej i tej samej osoby jest wbrew regulaminowi.

MJ

 

P.S. jeśli pytanie zadałem w złym wątku to bardzo przepraszam i proszę o przeniesienie do odpowiedniego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, eMJot napisał(a):

Moje pytanie czy ma ktoś jakiś pomysł na reklamacje?

Czy wykupując opcję hbo, ktoś ci obiecał że będziesz mógł dokupić Sport? Raczej nie. Dostałeś to po spadku z hbo go / hbo max. 

Przy przedłużeniu umowy nie bierz bo od c+ i tyle. 

 

Reklamacji nikt żadnej nie uwzględni, bo dostęp do biblioteki filmów wciąż masz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, JedynyTaki napisał(a):

Ale to nie jest decyzja CANAL+ czy innych operatorów. To decyzja właściciela serwisu Max, że Sport można wykupić u nich tylko w bezpośredniej subskrypcji. 

Zgadza się. Konsultantka  w Play powiedziała to samo. Ja się dziwię, tak się przelewa właścicielowi MAX, że gardzi pieniędzmi potencjalnych klientów? Trudno, zmuszają mnie do korzystania z pirackich treści. A potem płacz i zgrzytanie zębów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://help.max.com/pl/Answer/Detail/000002575

 

Pakiet dodatkowy Kanały TV i Sport jest dostępny poprzez następujących dostawców:

  • Max.com
  • Apple App Store (wybierz pakiet Premium, Kanały TV i Sport)
  • Sklep Google Play
  • Telewizor Samsung
  • Wybrani dostawcy internetu, telefonii komórkowej lub telewizji

To może jednak kiedyś będzie u operatorów 😀

Jak pakiet będzie się słabo sprzedawał przez ich subskrypcję, to powinien w końcu trafić do telekomów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...