Skocz do zawartości

MAX (dawniej HBO Max) - kwestie techniczne


Brady
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Dawid1992 napisał(a):

Aktualnie przy meczu Grecji z Kanada nie działa przy polskiej ścieżce głos z trybun. Przy innych ścieżkach jest wszystko ok.

EDIT: Już wszystko jest w porządku 

Podczas pływania jest to samo i nadal ten problem nie został rozwiązany. Na ES1 jest wszystko w porządku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na 55" wersja HDR (a dokładnie - Dolby Vision) z Maxa wygląda dużo lepiej niż "wyprane" 4K z Magenta TV.

 

Ale, ale - w opisie jest napisane, że podobno dostępny jest Dolby Atmos. Włączyłem ścieżkę polską, angielską i oryginalną (bez komentarza) i nigdzie mi się Atmos nie załączył.

 

Na szczęście brzmi to i tak naprawdę nieźle, a Dolby Vision naprawdę cieszy oczy.

 

Jaka szkoda, że wszystko nie jest w HDR....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszsytko MAX bardzo fajnie ogarną.. ale jednak strasznie brakuje funkcji Multi-View jaka jest w C+ online dla tego typu imprezy.. byłoby idealnie już wtedy.. nie mówiąc jeszcze o 4K :)

Edytowane przez escapers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIestety często mają problem z dźwiękiem.. ale wtedy wystarczy przełączyć na oryginalna ścieżkę bez komentarza i tam jeszcze nei trafiło mi się aby był problem.. 

 

Tez nie macie na meczu z Linette z Andreeeva planszy z punktami gemów/setów? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, tomik1 napisał(a):

Wszystkie transmisję działają. Może problem jest po twojej stronie

Nie, problem był globalny, aczkolwiek krótkotrwały.

 

@tomik1 Przel kilka minut był problem faktycznie, nie można było żadnej transmisji znaleźć, harmonogram był pusty.

Edytowane przez praspp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mówicie był problem, ale go nie doświadczylem chociaż cały czas miałem włączoną transmisję na Maxie. Nie wiedziałem, że taki fakt miał miejsce, a jak sprawdzałem harmonogram to już było wszystko ok ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jakiej zasadzie działają te alerty w transmisjach z Paryża? To ma informować o medalu Polskiego reprezentanta, czy o rozpoczęciu wybranej transmisji?

Niby próbowałem to włączyć ale jeszcze żaden alert nie wyskoczył (telefon z androidem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Wodnik Szuwarek napisał(a):

Brakuje tego multiview, ale z drugiej strony mało kto by z tego skorzystał, bo jednak w Polsce sprzedają się głównie TV do 3 tys., a na nich wiadomo jak by to działało. Musieliby udostępnić tylko na tych TV, które są w stanie płynnie strumieniować 4 transmisje jednocześnie.

Bardzo brakuje.. ale mogliby zrobić dokładnie to samo co w C+ online.. szkoda że C+ nie zdecydował się na Eurosporty to tez by trochę rozwiązało problem.. 

 

Ale i tak jest bajka, pierwszy raz można obejrzeć każdą rozrywkę jaka się chce dzięki Max.. 

 

5 minut temu, matinen napisał(a):

Na jakiej zasadzie działają te alerty w transmisjach z Paryża? To ma informować o medalu Polskiego reprezentanta, czy o rozpoczęciu wybranej transmisji?

To raczej powoduje że pojawia Ci się na głównym dashboardzie/menu w Max.. abyś nie musiał szukać.. 

Edytowane przez escapers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym dźwiękiem jednak coś maja nie tak.. teraz przy tenisie stołowym na tvp sport był polski komentarz a na Max żadnego.. tylko główna ścieżka.. może dopracują to do końca igrzysk ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, gość napisał(a):

Ale i tak jest bajka, pierwszy raz można obejrzeć każdą rozrywkę jaka się chce dzięki Max..

To nie pierwszy raz wszystkie streamy są dostępne... Poprzednio były w Eurosport Extra a jeszcze wcześniej w Eurosport Player... Licząc z zimowymi to parę olimpiad można tak było już oglądać.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...