Skocz do zawartości

MAX (dawniej HBO Max) - kwestie techniczne


Brady
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi o zakładki na samej górze. Na razie jest Strona Główna, Seriale, Filmy, HBO, TVN i Sport.

Jak szybko przejść do Faktów TVN? W Playerze wystarczy wybrać zakładkę z pierwszej strony "news". W Max kombinacje alpejskie. Lupka na dole i wpisać słowo "fakty" do wyszukiwarki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.06.2024 o 10:32, bartas_20 napisał(a):

Tak, mogą bez problemu wykupić.

Ja nie mogę. Wyskakuje mi błąd 3003. mam subskrypcje wykupiona przez Google Play. Chciałem obejrzeć wyścig 24h Le Mans w weekend i chyba musze poczekać na koniec okresu spłaty, który będzie po weekendzie. Chyba, że ktoś wie jak to zrobić to bardzo poproszę o podpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Subskrypcje Klientów płacących za HBO Max przez Google Play z przyczyn technicznych nie zostaną automatycznie przeniesione do serwisu Max, o czym Klienci ci zostali poinformowani przed uruchomieniem platformy. Będą oni mieli dostęp do platformy Max do dnia poprzedzającego datę odnowienia ich subskrypcji przypadającą na dzień 11 czerwca lub później. Po upływie tego terminu otrzymają specjalne vouchery, które pozwolą im zachować na platformie Max ich wcześniejszy pakiet subskrypcji, cenę usługi (w tym zniżkę „33% na zawsze” o ile ma ona zastosowanie), funkcje i funkcjonalności, w tym profile, historię oglądania i tytuły w sekcjach "kontynuuj oglądanie" i "moja lista". Po użyciu kodu zgodnie z instrukcją, będą mogli korzystać z „Pakietu przed Max” pod warunkiem, że nie zmienią metody płatności na bezpośrednią na stronie max.com.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie licz w Max na spektakularną czerń.

Nie licz na żadne normalne 4K.

Mój JZ2000 nie potrafi znaleźć żadnej czerni w tym serwisie, a powinien bez trudu.

Nie ma jej, echo.

Ściągnij sobie np. Diuna 2 z neta w 4K i porównaj z 4K w Max.

Szczęka ci opadnie.

Edytowane przez tracer10
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, tracer10 napisał(a):

Mój JZ2000 nie potrafi znaleźć żadnej czerni w tym serwisie, a powinien bez trudu.

Może trzeba było zainwestować w inny TV.. w sumie teraz jeszcze możesz kupić jakaś dobrą przystawkę.. może trochę pomoże.. 

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli macie problem z czernią przy HDR to ewidentnie coś nie tak z TV lub przystawką lub konfiguracją.. może być mnóstwo czynników.. od sprzętowych typu kabel.. etc..  albo zrąbana kalibracja.. albo TV ma coś nie tak np. z podświetlaniem lub zamiast HDR to jest konwersja np na HLG robiona.. najprościej to zmierzyć sygnał jaki idzie i co idzie do TV.. bo czerń w max w HDR jest dobra.. 

 

Często jak coś jest nie tak to objawia się to przy HDR..

Edytowane przez escapers
  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, connor napisał(a):

W aplikacji brakuje mi osobnych dla nowości i popularnych. 
Z miłą chęcią bym zobaczył listy top 10 osobno dla filmów i seriali, tak jak ma to miejsce w netflixie. Najlepiej gdyby była możliwość wyboru top 10 w tygodniu, miesiącu, roku. 

Ktoś odpowiedzialny na max czyta to forum?

Właśnie pojawiła się lista top 10. Ogólna, a także osobne dla seriali i filmów. 

Chociaż umieszczanie Kuby wojewódzkiego i kuchennych rewolucji w top 10 w kategorii seriale uważam za nieporozumienie.
A program hotel paradise extra w zestawieniu top 10 seriali uważam za skandal. 

Osobna zakładka programy rozrywkowe i tam umieszczać takie produkcje? Serial to serial!
 

Czekam teraz na zakładkę nowości i przyszłe premiery. 

Edytowane przez connor
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, connor napisał(a):

Czekam teraz na zakładkę nowości i przyszłe premiery. 

 

 

Według ze strony pomocy Max planowane są także inne zakładki. Oprócz wierszy "10 najlepszych seriali" i "10 najlepszych filmów" zapowiadane są też wiersze: "Właśnie dodane" oraz "Dostępne wkrótce".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczyłem na to, że podobnie jak w całej Europie hity HBO zyskają rozdzielczość 4K. Poza tym jestem mile zaskoczony. Aplikacja jest "lekka" i działa bez zarzutu. Jeśli uda mi się otrzymać zwrot pieniędzy za okres 6 miesięcy pakietu player.pl bez reklam to chętnie tę aplikację odinstaluje z mojego TV. 

Edytowane przez Kiler
Poprawiono pisownię.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Tadekb napisał(a):

Czytam ale nie mam tego tv że ma problemy z czernią przy niskim bitrate więc coś w tym może być..

https://www.avforums.com/threads/panasonic-jz2000-tx-55jz2000-oled-tv-review-comments.2389756/

No bo niby dlaczego ma mieć problemy z czymkolwiek flagowy oled Panasa? Tym bardziej z czernią nawet przy niskim bitrate.

Tu tylko Escapers twierdzi, że 4K na Max jest wspaniałe w każdym aspekcie.

W sumie ma prawo widziec coś czego nie ma tylko po co?

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...