Skocz do zawartości

MAX (dawniej HBO Max) - kwestie techniczne


Brady
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Just now, Project_ALF said:

Tak, na smartfonie również występuje ten problem.

 

@Bułgar wbijam w ten odnośnik i od razu mam czeską stronę MAX.

No Panie, cudów nie ma. Masz w tle VPN, obcy DNS albo IP czeskie lub wszystko naraz. Albo nie wyczyściłeś danych, w Chrome kombinacja Ctrl+Shift+Del zakładka Zaawansowane, zaznaczyć dodatkowo Ustawienia witryn, zatwierdzić, restart.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Geolokalizacja Max`a ma w nosie ustawiony język. Stronę główną otwiera biorąc pod uwagę ciasteczka i pamięć podręczną, a dalej wedle lokalizacji IP. Korzystam w Polsce i Bułgarii, ale nie jestem taki głupi, żeby dopłacać do VPN skoro mi się legalnie obydwie wersje należą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie w necie piszą, że w ciągu roku ma być przymusowa migracja do nowych pakietów, ale z utrzymaniem zniżki 33%, jeśli ktoś ją posiada.

 

Czy to prawda? Nie wiem. No ale raczej nie będą utrzymywać takiego rozwiązania przez cały czas.

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze mam aktywny pakiet w playerze za 50,00zł w którym to mam: player bez reklam, HBO+MAX, CANAL+ (w tym CANAL+ online) oraz Kanały TV.

 

Gdyby coś się zmieniło przechodzę na:

MAX - pakiet standardowy, wersja roczna za 299zł (miesięcznie wychodzi 24,91zł, prawie tak samo jak u operatorów)

Jestem ciekaw czy w wersji rocznej pakietu można dokupić "Kanały TV i Sport" skoro jest rozliczany oddzielnie względem pakietu bazowego?

 

CANAL+ online, pakiet Seriale i Filmy, wersja roczna za 228zł (miesięcznie wychodzi 19,00zł)

lub oferta abonentowa "TV bez anteny" pakiet CANAL+ Seriale i Filmy + FUN&NEWS za 29zł/mies. na 24mies. (można dobrać do tego HBO za 20/25zł)

Edytowane przez Marek99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, _Artek_ napisał(a):

Mnie ciekawi jedno, jak długo pakiet "przed max" będzie oferował to co obecnie i kosztował tyle co obecnie. :D 

Migracja ma potrwać do końca roku wiec pewnie do tego czasu będzie ten pakiet dostępny.. ale jak będzie na prawdę to nigdy nie wiadomo ma jaki pomysł wpadną.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Bambuczako napisał(a):

I C+ Box 4K

To napisz w tym temacie jak, to się innym przyda.

17 godzin temu, Wodnik Szuwarek napisał(a):

https://help.max.com/pl/Answer/Detail/000002575

 

Pakiet dodatkowy Kanały TV i Sport jest dostępny poprzez następujących dostawców:

  • Max.com
  • Apple App Store (wybierz pakiet Premium, Kanały TV i Sport)
  • Sklep Google Play
  • Telewizor Samsung
  • Wybrani dostawcy internetu, telefonii komórkowej lub telewizji

To może jednak będzie u operatorów.

W amerykańskiej wersji nie ma tego, więc musieli to napisać świadomie, bez translatora 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Migracja ma potrwać do końca roku wiec pewnie do tego czasu będzie ten pakiet dostępny.. ale jak będzie na prawdę to nigdy nie wiadomo ma jaki pomysł wpadną.. 
Jeśli masz na myśli migracje z Playera do Max, to oni chcieliby zrobić to w rok. Słowo klucz CHCIELIBY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie wszystko zależy, co pokażą im pierwsze miesiące. Jak będzie z migracjami z Playera etc.

Ale nie liczyłbym, że "Pakiet przed Maxem" będą ciągnęli do nieskończoności. Tym bardziej, że i tak na nowe pakiety bazowe ma obowiązywać zniżka 33%

 

Ale o planach migracji do nowych planów w ciągu roku, pisał na FB jakiś dziennikarz, co był na piątkowym spotkaniu z władzami WBD. Pytanie czy dobrze rozumiał o jakiej migracji była mowa

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy zniżka 33% dotyczy grupy użytkowników, którzy posiadali HBO MAX od samego startu w Polsce? Czy może jest też inna, liczna grupa userów?

 

Co do "Pakietu przed Maxem" to niemiało być tak, że za jakiś czas osoby, które posiadają zniżkę 33% przesiądą do tego pakietu "Standard" za 29,99zł/mies. aby móc dalej płacić 19,99zł ?

Może w chwili obecnej jest to też traktowane w formie promocji jak u operatorów z pakietem "Premium" do września 2024 czy do stycznia 2025 ?

Do dnia dzisiejszego nie ma oficjalnego komunikatu odnośnie "Pakietu przed Maxem".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakty TVN są wrzucane razem z kończącym się znakiem reklamy oraz jest blok reklamowy po programie. W Playerze wrzucają tylko same Fakty bez żadnych śmieci przed i po. Wiem, że można przewinąć, ale wygląda jakby w Max wrzucali z osobnego nagrania z tv i ustawili na sztywno zapas paru minut na koniec, gdyby przedłużały się.

W Playerze jest zakładka "news", gdzie obok Faktów można obejrzeć Kropkę nad i, Szkło kontaktowe, Czarno na białym, Kawę na ławę, Superwizjer itd. W Maxie nie ma kategorii "news" i wrzucają tylko Fakty. Max zatem nie zastępuje Playera i TVN24 GO, jeśli ktoś chce korzystać z serwisów informacyjnych. Nadal nie wiem jak wygląda przekaz linearny TVN24 i CNN. Do ilu dni wstecz można cofać kanały informacyjne w Max? Lepiej jakby zostało osobne TVN24 GO, bo tam jest taniej i dobrze poukładane. Mówię o odbiorcy, którego nie interesuje sport i film, tylko czyste teści informacyjne.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, dzięki @swordfish. Osobne TVN24 GO robi swoją robotę. Na razie ma zostać, ale może z czasem będzie można dokupić z Maxem. Zobaczymy.

W Ameryce chyba zrezygnowali z CNN+.

 

A przy okazji. Czy posiadając pakiet bez reklam, przy odpaleniu "Dinuy 2" pojawia się się autoreklama Maxa, a dokładnie serialu "Dune Legacy"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, muza_tv napisał(a):

W Ameryce chyba zrezygnowali z CNN+.

 

Tak, w Ameryce zrezygnowali z oddzielnej aplikacji CNN+, do MAXa wprowadzili do górnego menu zakładkę "News BETA" i hub "CNN max".

 

Brakuje u nas takich hubów jak: HGTV, Food Network, MotorTrend, Travel Channel

Mogliby dodać również huby dla kanałów tematycznych z Grupy TVN takie jak TVN Turbo, TVN Style, TVN Fabuła, a nie wszystko trafia do jednego huba czyli do TVN.

Edytowane przez Marek99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...